Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P11/WP11] Drgania we wnętrzu, trzęsienie kierownicy, pedału

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

kamiltop7
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-05-02, 07:42
Lokalizacja: Żukowo

[P11/WP11] Drgania we wnętrzu, trzęsienie kierownicy, pedału

Post autor: kamiltop7 » 2014-05-02, 21:59

Witam, jestem nowy na forum więc pozdrawiam wszystkich klubowiczów i cieszę się, że mogę tu być:) Mam na imię Kamil i jeżdżę czerwoną Primerą p11 2.0 Diesel. Rocznik 99 sprzed liftu. W planach P11 GT (Temat w dziale 'kupię').

Ok, do sedna...
Mam taki problem, że wnętrze auto dosyć mocna drży na wolnych obrotach. Odczuwalne są drgania kierownicy, pedału sprzęgła oraz drążka zmiany biegów. Najmocniej lata drążek a na dodatkek wydaje dziwny dźwięk jakby dzwonienia. Najbardziej słychac podczas jazdy w zakresie 1500-1800 obr. Poza tym samochód "przydusza sie czasami na dwójce podczas puszczania sprzęgła i całą budą trzęsie tak, że mam wrażenie jakby szyby miały poleciec :D Poprostu tam gdzie zawsze wrzucalem dwojke i jechalem dalej teraz musze wpychac jedynke, zeby sie nie przyduszał.

Liczę na jakąś radę co może być przyczyną takiego stanu rzeczy:)
Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich serdecznie witam:)

cooliguana

Post autor: cooliguana » 2014-05-05, 19:47

Poduszki silnika sa całe?

kamiltop7
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-05-02, 07:42
Lokalizacja: Żukowo

Post autor: kamiltop7 » 2014-05-06, 11:44

Tak, poduchy cale. Tak przynajmniej stwierdzil mechanik jak ogladal je przy okazji wymiany paskow. Sam tez patrzylem i nie sa pozrywane chociaz widac niewielkie pekniecia na gumach. Mechanik mowil ze ich stan jest jeszcze w miare dobry.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Primera”