Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P10/WP10] bez kluczyka nic nie działa

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

ArtLdz
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2009-12-10, 09:53
Lokalizacja: Łódź

[P10/WP10] bez kluczyka nic nie działa

Post autor: ArtLdz » 2010-02-02, 22:34

Witam, mój problem pojawił się nagle i za bardzo nie wiem skąd, a mianowicie nic elektrycznego w aucie nie działa ( światła, radio, lampki w aucie, lampki na desce itp) przy odpalaniu nic się nie świeci, dopiero po odpaleniu wszystko zaczyna działać... nie jestem w stanie tego pojąć i nie za bardzo wiem co mogło by być tego powodem bo auto ciągle stało w garaż, jedyne co przy nim robiłem to:
1 wyciągałem i ładowałem akumulator.
2 ściągałem kopułkę z aparatu zapłonowego i odpinałem kable od świec przy aparacie zapłonowym
3 z racji że zamiast normalnego filtra powietrza mam stożek który zajmuje miejsce ( nie wiem czy to jest fachowa nazwa) czarnej podłużnej skrzyneczki z trzema kondensatorami ( 2 zielone i jeden niebieski) to chciał bym dodać że chciałem znaleźć na to inne miejsce i trochę tym poruszałem( nie szarpałem i nie robiłem nic na siłę)
Piszę o tym bo nie mam pojęcia co się mogło stać dlatego wypisałem wszystko...|
Bardzo proszę o pomoc, ponieważ primerke posiadam od listopada i w tym czasie złapałem 3 kapcie ( z tego dwa na raz i dodam jeszcze że prawko mam od 5 lat i nigdy wcześniej nie złapałem kapcia), zatarłem silnik 2.0egt który jest nie do zatarcia i oczywiście musiałem poszukać takiego samego i wymienić go co oczywiście zrobiłem przy okazji wymieniając wszystkie uszczelki i kompletne sprzęgło, do tego już mi się odzywają tylnie amorki i chyba na wiosne je też będe musiał wymieniać i powiem krótko polubiłem to auto, ale ciągle coś mi wyskakuje dlatego mam cichą nadzieje że ktoś mi napisze że to nic strasznego i wystarczy wymienić głupią część która kosztuje góra 20pln i zrobie to sam;)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”