FORUM NISSAN ZONE Strona Główna
GłównaStrona główna RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: janusz
2018-01-14, 11:46
[Sprzedam] Almera GTi 98r do odratowania-uszkodzony
Autor Wiadomość
mercyngti 

Model: Almera n15 gti
  Wysłany: 2018-01-10, 17:46   [Sprzedam] Almera GTi 98r do odratowania-uszkodzony

Sprzedam Nissana Almere GTi 1998r w wersji TopSport najlepiej w całości gdyż szkoda to auto dziabać na części. Jako jeżdząca całość jest to całkiem przyzwoite auto.
Cena 2200zł do naprawdę symbolicznej negocjacji, przy czym cena auta nie obejmuje kół ze zdjęcia.Za alusy 17 z oponami doplata 1500zl.. Poprostu zabrakło mi już nerwów i serca do tego auta.
Może zacznę od tego jakie graty są na aucie.
NOWE tarcze/klocki przód ATE - ledwo dotarte zrobione jakieś 500km na zestawie.
Roczne tarcze TRW tył/klocki kashiyama - przebieg ok. 5k km.
Sprężyny -35mm przód czerwone (nie pamietam firmy) nowe, kupione pare miesiecy temu zrobione max 3k km oraz -20mm przód/tył EIBACH czarne (OEM). (przednie spręzyny EIBACH zdjęte - posiadam je wraz z innymi czesciami o których dalej)
Amortyzatory OEM NISSAN przod tył.
Rozporki OEM NISSAN przod tył (w zakrętach poezja)
Instalacja gazowa BRC 24 sekwencja z butlą w kole (bez miedzi) - za dopłatą 200zł - kupiona od kolegi killer2000 z forum za 350zł.
Koło zapasowe oryginalne 15' 195/50/15 z almery gti - nigdy nie uzywane.
Kolektor wydechowy custom 4-2-1 wraz z 2 wydechami przelotowymi kwas 60mm ( całość wydechu na srednicy 60mm ) - niepowtarzalny dzwięk-piękna odcinka-jeszcze piękniejsze strzaly po odpuszczeniu gazu z wysokich obrotow :D - kupiony od kolegi killer2000 z forum z Almery VZR za 700zł)
2 seryjne wydechy srodkowy i koncowy na układzie o srednicy 45mm (zdjęte - dorzucam do auta)
Skrzynia długa z Almery Gti-sprawna (dorzucam do auta - jest spięta razem z silnikiem nr 2)
Skrzynia krótka z Primery gt-sprawna, sprzęgło sprawne, nie slizga sie-nie było z nim problemów (na aucie obecnie)
silnik nr 1 SR20DEH z obroconą panewką i dziurą w bloku - w srodku regulowane kolko wałka ssącego (na tym silniku kupilem autko- po awarii wstawilem następny silnik)
silnik nr 2 SR20DEH z wydmuchaną uszczelką pod głowicą i troche dymił na odcince dlatego kupiłem kolejny (pojeżdził z pół roku)
silnik nr 3 SR20DE z dziurą w bloku (korba wyszła bokiem) - najlepszy z tych wszystkich-nie wiem co mu sie stało jezdzony na valvoline vr1 dmuchany i chuchany - no ale stało sie (obecnie na aucie spiety z krotka skrzynia) - do wymiany
Do tego
caly osprzęt silnika tj. kolektory wydechowe seria x2, ssące (low port i high port) x2, wtryski większe, mniejsze, alternator x2, rozrusznik w tym rozrusznik z GTI-R x2, kable NGK, swiece ngk, 2 kopułki, dolot ze stozkiem i adapterem fujita, chlodnica x2, kompresor klimy x2 i wiele wiele innych rzeczy o których mogłem zapomnieć. (dorzucam również kpl. nowych uszczelek pod dekiel zaworów świece - zapakowane - nowe - nie zdarzylem wymienić )
cały przód oryginalny z GTI ( lampy, kierunki zderzak z halogenami)
srodek zadbany, czysty i pachnący jedynie jest przetarcie z dziurą na skorzanej kierownicy-el szyby, lusterka, el. szyberdach (sprawny), klima - sprawna nabijana w tym roku)
Co mogę jeszcze dodać - auto bylo moim oczkiem w glowie wsadzałem w nie sporo pieniedzy jesli bylo trzeba ale juz mnie to chyba przerosło :|
Buda bezwypadkowa, delikatnie rdza bierze progi i tylne nadkole. dla zainteresowanych moge podeslac zdjecia rudej szmaty :) przebieg budy 321k km.
Szkoda mi je sprzedawac na czesci, moze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial wsadzic silnik i niewielkim nakładem pracy bedzie mial fajne gti do smigania - za mojej kadencji przez 3 lata wymieniem 3 silniki takze moja cierpliwosc do tego auta dobiegła konca :)
Żegnam się z marką, może znajdzie się jakiś fanatyk który doprowadzi auto do ładu niewielkim nakładem pracy i nie ukrywam - moze jeszcze zarobić jesli bedzie chcial sie pobawić w handel tymi czesciami.
Nie wiem czy mogę wrzucić link do ogłoszenia także dla zainteresowanych podam nr kontaktowy
537003851

Wrzucam posta na forum gdyż wiem że jest tu wiele osob które docenia wartość 'gratów' jakie uzbierałem przez te 3 lata z Almerką. Ogolnie rzecz biorąc fajne autko z przyczepą częsci zamiennych. Aby wsadzić silnik i smigać.

PS Nie moge dodać zdjęcia zbyt duzy rozmiar.... tu link do ogloszenia
https://sprzedajemy.pl/nissan-almera-n15-gti-sr20deh-sr20de-w-calosci-na-czesci-krasnik-6bea9f-nr53990454
Ostatnio zmieniony przez mercyngti 2018-01-12, 06:32, w całości zmieniany 3 razy  

NissanManiak :)

Nr rejestacyjny: NZ rox
Model: Nissan

janusz 
Moderator
nadworny elektronik

Nr rejestracyjny: LU*****
Model: Nie było drugiego takiego
Wysłany: 2018-01-10, 18:04   

Poszło PW

_

Bosse