Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] Historia o Cartech4x4, Macieju Manejkowskim &

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Wiedzminos
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-10-24, 21:31
Lokalizacja: Szczecin

[Odradzam] Historia o Cartech4x4, Macieju Manejkowskim &

Post autor: Wiedzminos » 2016-10-24, 21:37

Historia o warsztacie Cartech4x4, Macieju Manejkowskim, spółce „Furya” z Poznania (Prezes: Magda Wruszak) i 30 tys. zł


Witam, moja sprawa liczy sobie już rok i czekałem długo żeby ją upublicznić.
Umieszczam ją z kilku powodów, ale między innymi dlatego, że z informacji od komornika wynika że są inni poszkodowani
Sprawę opisałem w załączniku, na pierwszy rzut oka zdaje się obszerny, ale dość szybko się czyta, zachęcam, ku przestrodze.
Sprawę postanowiłem upublicznić na forach motoryzacyjnych, głównie 4x4 i Nissana Patrola.
Wszelkie informacje zawarte w opisie sprawy są prawdziwe na które mam dowody mailowe, smsowe jak i sądowe.
więc wszelkie ew. komentarze ludzi których opisanych w tej sprawie bedą próbą zamydlenia oczu i ucieczką od odpowiedzialności.
Mam prawomocny wyrok (nakaz zapłaty) w tej sprawie i to jest najważniejsze
Sprawa tyczy się 30 tysięcy przekazanych Maciejowi Manejkowskiemu (vel Maney King) z działającego jeszcze niedawno warsztatu Cartech4x4 w Poznaniu który w imieniu spółki FURYA miał kupić samochód i go przerobić.
Od roku nie mam z tego nic, a sprawa zakończyła się na komorniku który poinformował że środków na koncie spółki nie ma ale trzech komorników już wnioskowało o zajęcie ich konta, czyli wierzycieli jest więcej. Może poprzez upublicznienie sprawy uda mi się znależć osoby poszkodowane finansowo i zakończyć sprawę skutecznym pociągnięciem do odpowiedzialności.
Warsztat został szybko zamknięty, mimo długów otworzyli restaurację w Kościelnikach Górnych i nawet zaprosili Panią Gessler.

Sprawa opisana w załączniku:

https://www.dropbox.com/s/kk8dc3fo97edv ... 4.pdf?dl=0

Awatar użytkownika
Ad@mus
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2012-12-13, 19:28
Lokalizacja: Orzesze

Post autor: Ad@mus » 2016-11-03, 21:06

Akcja jak z jakiegoś kryminału. Beszczel fachowego warsztatu godny podziwu. Wygląda tak, jak by kręcili wałki pod szyldem profi warsztatu. Mam nadzieję, że wszystkich wyłapią i wsadzą do pierdla-po uprzednim oddaniu twojej kasy ;)
Sprzedam głowicę do SR20DE lowport po remoncie power up tuning madafaka

450zł-info w giełdzie i na PW

Wiedzminos
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-10-24, 21:31
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Wiedzminos » 2017-02-16, 16:36

Restaurację zamknęli i się ulotnili. Teraz tylko policja albo CBŚ i za kraty

man100
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-12-16, 23:44
Lokalizacja: wrocław

Post autor: man100 » 2017-12-16, 23:48

czy wie ktos moze gdzie oni aktualnie są?


ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”