Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Primera P11 lift, nie działa panel klimatyzacji

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

scorpio33
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-08, 01:06
Lokalizacja: Tychy

Primera P11 lift, nie działa panel klimatyzacji

Post autor: scorpio33 » 2017-10-14, 13:32

Witam.
Zakupiłem primerkę z niesprawnym panelem klimy lub problemem z instalacją. Posprawdzałem wszystkie bezpieczniki i niestety to nie tu problem bo są sprawne.
Panel klimy jest ciemny, nic nie wyświetla ani temperatury ani nawiewów, nawiew nie działa w ogóle. Co sie mogło stać, czy te panele padają? Co jeszcze sprawdzić oprócz bezpieczników, gdzie szukać przyczyny?
BTW posiada ktoś schemat do tego panelu? Posprawdzał bym choć zasilanie, teraz jest tylko część podświetlenia na panelu, jedyny objaw życia.
Pomóżcie koledzy :)

bandito
fanatyk nissana
Posty: 856
Rejestracja: 2012-11-26, 10:40
Lokalizacja: Maków Maz

Post autor: bandito » 2017-10-14, 20:12

Na mój gust to zimne luty. Miałem tak w jednej primerze. Ale nie ruszałem tego bo miałem tylko miesiąc ją;) co do oświetlenia to upewnij się że żarówki są sprawne. Dwie od podświetlenia wyświetlaczy i dwie od podświetlenia wszystkich kresek i znaczków na około. Mam gdzieś foto . To później wrzucę. Co do dmuchawy to przeważnie siada rezystor nawiewu. Ale u Ciebie poprawił bym pierw luty

scorpio33
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-10-08, 01:06
Lokalizacja: Tychy

Post autor: scorpio33 » 2017-10-15, 04:51

Winowajcą okazał sie przekażnik przykręcony do ściany grodziowej pod maską. A właściwie jego gniazdo z wypalonym wtykiem.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”