FORUM NISSAN ZONE Strona Główna
GłównaStrona główna RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[K11] Duży problem z NATS
Autor Wiadomość
wujek600kv 
nowy na forum

Model: Micra K11 1.3
Wysłany: 2017-09-16, 00:50   [K11] Duży problem z NATS

Witam. Zagubiłem kluczyk jedyny jaki miałem z NATS-em oraz pilota do alarmu. Auto zamkniete było na alarm ale jakos udalo sie je mechanikowi otworzyć. Rzecz dziala się 400 km od domu.. Od alarmu odcieto prąd, wyrzucono immo ,przeprogramowano kompa i zalożono nowa stacyjke wraz z kluczykami. Niestety auto pali tylko na LPG ( gaz 2 generacji ) a na benzynie nie ( chociaż słychać bzyk pompy paliwa ) i podczas jazdy mruga ten check. Czy wywalenie tego starego alarmu na amen i założenie nowej centralki do steroania zamkami z pilotem rozwiaże problem ? Czy gdy włozę stary immo jakis warsztat stworzy mi nowy kluczyk na podsatwie kodu VIN, zeby check przestal mrugać ? I czy ewentualnie nowy klucz bedzie pasować do stacyjki tej nowej. Petlę i wyjete immo mam ze soba. Mechanik mówi że gdy wlozy sie to stare immo sterownik złapie sobie od niego kod i znowu auta sie nie odpali no chyba ze bedzie ten zakodowany nowy klucz...
Ostatnio zmieniony przez mimier 2017-09-16, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  

NissanManiak :)

Nr rejestacyjny: NZ rox
Model: Nissan

Matiz 
wiem o czym pisze

Nr rejestracyjny: SH 1111T
Model: K11 Super S/ GF8 RX
Wysłany: 2017-10-07, 22:14   

tak na szybko- wrzucasz kompa i stacyjke bez immo z Mikry przedliftowej (tudzież innej bez NATS) Przyjmniej u mnie w 1994 nie ma (i jestem zadowolon')

Opcja 2- u mnie na złomie stoją z dwie mikry- wyciagasz kompa, immo, kluczyk na bank jest w stacyjce, płacisz 50-150zł, części wrzucasz do swojej.

Problem (powinien być) solved

p.s alarmów nienawidze, zawsze sieją problemy :roll: a już całkiem jak są z odcinką. Już nikt nie zwraca uwagi jak wyje alarm na osiedlu, proponuje wypruć to w chole** :-?

p.s2 mozesz (tzn. powinieneś) z tym kompem wrócić do zaprogramywaczy i opisać problem. Brzmi to jakby nie dokońca/ niepoprawnie usuneli immo. Choć z tego co wiem nie zawsze sie da, albo mówią "nie dają gwarancji że będzie działać" :-/

Odpowiedz do tematu