Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K11] Duży problem z NATS

Moderator: mimier

wujek600kv
nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-06, 19:17
Lokalizacja: Łowicz

[K11] Duży problem z NATS

Post autor: wujek600kv » 2017-09-15, 23:50

Witam. Zagubiłem kluczyk jedyny jaki miałem z NATS-em oraz pilota do alarmu. Auto zamkniete było na alarm ale jakos udalo sie je mechanikowi otworzyć. Rzecz dziala się 400 km od domu.. Od alarmu odcieto prąd, wyrzucono immo ,przeprogramowano kompa i zalożono nowa stacyjke wraz z kluczykami. Niestety auto pali tylko na LPG ( gaz 2 generacji ) a na benzynie nie ( chociaż słychać bzyk pompy paliwa ) i podczas jazdy mruga ten check. Czy wywalenie tego starego alarmu na amen i założenie nowej centralki do steroania zamkami z pilotem rozwiaże problem ? Czy gdy włozę stary immo jakis warsztat stworzy mi nowy kluczyk na podsatwie kodu VIN, zeby check przestal mrugać ? I czy ewentualnie nowy klucz bedzie pasować do stacyjki tej nowej. Petlę i wyjete immo mam ze soba. Mechanik mówi że gdy wlozy sie to stare immo sterownik złapie sobie od niego kod i znowu auta sie nie odpali no chyba ze bedzie ten zakodowany nowy klucz...
Ostatnio zmieniony 2017-09-16, 12:52 przez wujek600kv, łącznie zmieniany 1 raz.
To podróż daje nam szczęscie a nie jej cel

Awatar użytkownika
Matiz
aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2017-03-05, 02:51
Lokalizacja: Ślunsk
Kontakt:

Post autor: Matiz » 2017-10-07, 21:14

tak na szybko- wrzucasz kompa i stacyjke bez immo z Mikry przedliftowej (tudzież innej bez NATS) Przyjmniej u mnie w 1994 nie ma (i jestem zadowolon')

Opcja 2- u mnie na złomie stoją z dwie mikry- wyciagasz kompa, immo, kluczyk na bank jest w stacyjce, płacisz 50-150zł, części wrzucasz do swojej.

Problem (powinien być) solved

p.s alarmów nienawidze, zawsze sieją problemy :roll: a już całkiem jak są z odcinką. Już nikt nie zwraca uwagi jak wyje alarm na osiedlu, proponuje wypruć to w chole** :-?

p.s2 mozesz (tzn. powinieneś) z tym kompem wrócić do zaprogramywaczy i opisać problem. Brzmi to jakby nie dokońca/ niepoprawnie usuneli immo. Choć z tego co wiem nie zawsze sie da, albo mówią "nie dają gwarancji że będzie działać" :-/
Obrazek


https://www.facebook.com/MicraMachine/
Górnośląski Microwy Konglomerat. Części ze złomu, modyfikacje,blacharka,laminaty,tylko K11.Bo Micra skończyła sie na K11.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”