FORUM NISSAN ZONE Strona Główna
GłównaStrona główna RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupie n15 gti ewentualnie sunny
Autor Wiadomość
Tadeus 
nowy na forum

Nr rejestracyjny: WA
Model: Sunny 1.4 lx
Wysłany: 2017-04-10, 22:57   Kupie n15 gti ewentualnie sunny

Jak w temacie

budżet w zależności od stanu i specyfikacji autka

5-15 tyś.

NissanManiak :)

Nr rejestacyjny: NZ rox
Model: Nissan

Ad@mus 
Moderator Grupy

Nr rejestracyjny: SMI
Model: p11.144
Wysłany: 2017-04-19, 13:20   

matek_p ostatnio coś sapał, że chce swoje n15gti orżnąć

450zł-info w giełdzie i na PW

deadduck 
nowy na forum

Nr rejestracyjny: DMI
Model: N15 5d 98r 1.4 S
Wysłany: 2017-04-20, 23:02   

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDlHKZq.html

Gazong do poprawki na dzień dobry, ciekawe jak z rudo

woytaz_gdy_elb 
stały bywalec

Model: Sunny n14 GTI SR20VE
Wysłany: 2017-05-04, 22:22   

Znacie to auto z linka ? To kogoś z klubu ? Możecie coś o nim powiedzieć ?

bandito 
fanatyk nissana

Nr rejestracyjny: WPU
Model: P11.144
Wysłany: 2017-05-05, 05:39   

To z linka to byłe moje. Sprzedane dwa lata temu. Robilem blachę i wiele innych rzeczy. Następca ogarnął gaz i wyciek spod rozrządu. Dalszej historii nie znam.

Na tyle widzę jeszcze moje rain sporty 😊

woytaz_gdy_elb 
stały bywalec

Wysłany: 2017-05-05, 06:53   

A blacha była ogarniana tak totalnie ? Tzn np.nadkola wew też ? Czy tylko zew zaprawki ? A jakieś przygody blach lak ? Bo sprzedający pisze że szpachla na masce pęka ? Są jeszcze jakieś inne miejsca szpachlowane na aucie oprócz nadkoli tył oczywiście ? :) Sorrki że tak męczę ale mam 300 km żeby obejrzeć to auto i nie chciałbym jechać w ciemno. Dzięki za pomoc :)

bandito 
fanatyk nissana

Wysłany: 2017-05-05, 08:05   

woytaz_gdy_elb, poszło PW a tu link do moich wypocin 😊

http://nissanzone.pl/viewtopic.php?t=14575

Huzelak 
nowy na forum

Nr rejestracyjny: RLS
Model: Almera N15 1.4/ Almera N15 GTI
Wysłany: 2017-05-09, 23:19   

Ja oglądałem auto. Wsteczny wypada, sprzęgła nie ma, popychacze zaworowe dzwonią, opony z przodu nadają się do wymiany, wnętrze zniszczone, przód po kolizji i kiepsko poskladane ogólnie rzecz biorąc dużo pracy i mnóstwo pieniędzy trzeba włożyć w to auto

[ Dodano: 2017-05-09, 23:23 ]
I sporo innych rzeczy o których zapomniałem

woytaz_gdy_elb 
stały bywalec

Wysłany: 2017-05-10, 07:43   

hehe - tak się składa że kupiłem to auto :) Popychacze okazały się nienaciągniętym paskiem wielorowkowym :) Wsteczny wypada - fakt - ale można z tym bez problemu jeździć jeśli cofasz spokojnie nie ma problemu - akurat to mnie nie zraziło bo mam drugą skrzynię w garażu. Wnętrze zniszczone ? skóra na kierownicy - już wymieniona i 2 plasticzki pęknięte - które kupiłem za 9 zł :) Przód był po kolizji - fakt - ale wszystko do ogarnięcia - maskę już znalazłem w kolorze - 150 zł :) Zegary do naprawy - już wysłane do Janusza :) I jeszcze silnik wycieraczek był do wymiany - kupiłem za 15 zł :) Ogólnie zdecydowałem się na to auto bo założyłem sobie jakiś budżet na ewentualne naprawy - czysta matematyka - przeliczyłem i doszedłem że mi styknie kasy żeby to doprowadzić ale jeśli szukasz takiego auta - to zwróć uwagę że gdyby w tym aucie np. wszystko było idealnie - ale mielibyśmy zaawansowaną korozję na progach, tylnych nadkolach, podłużnicach itp - to u blacharza by trzeba było zostawić pewnie ze 2 tys. Na Allegro była jeszcze druga GTI - która właśnie tak wyglądała. A liczyć na to że za 4 tys kupisz ideał to moim zdaniem marne szanse- myślę że wartość takiego auta w idealnym stanie z gazem powinna oscylować w okolicach 6 tys - trzeba pamiętać że to rzadkie auto a ma prawie 20 lat :)
No i też może mam inne podejście bo wszystko przy aucie staram się robić sam... wtedy jest taniej...Jak wszystko porobię i będę miał trochę czasu to założę temat i zobaczysz jak to auto będzie wyglądało po doprowadzeniu... :)

majchrzok 
fanatyk nissana

Nr rejestracyjny: PWA
Model: 100 NX, Micra K10, Almerka N15
Wysłany: 2017-05-10, 09:25   

woytaz_gdy_elb, doskonałe podejście. Oby wiecej takich kupujących.
http://nissanzone.pl/viewtopic.php?t=6859
http://schody-debowe.pl/index.html

Huzelak 
nowy na forum

Nr rejestracyjny: RLS
Model: Almera N15 1.4/ Almera N15 GTI
Wysłany: 2017-05-10, 12:10   

Kolego owszem ale ja potrzebowałem pewnego auta bo jeżdżę często na Niemcy to raz a dwa wracać tym autem ponad 700km do domu to był dla mnie strach że się rozleci po drodze :) a mieszkam w górach mam stromy wyjazd z domu i wsteczny nie może wypadać bo nie wyjadę na drogę :) Pozdrawiam

woytaz_gdy_elb 
stały bywalec

Wysłany: 2017-05-10, 12:53   

No ja wracałem 300 km i nie było dramatu - sprzęgło ciężko chodziło - łożysko oporowe ma dość, trochę się bałem że linka strzeli - ale nic się nie stało. Faktycznie ze stromym podjazdem jest lipa - jadąc na wstecznym pod górę wypada wsteczny - też mam stromy wjazd do garażu dlatego wjeżdżam tyłem :) Ale raz się zapomniałem i wjechałem przodem i miałem problem :) Ale lada dzień zabieram się za skrzynię - mam drugą w garażu z Sunnego GTI, wymienię łożysko oporowe - 100 zł, linkę , tarczę sprzęgła mam zapasową albo dam tą do obicia kewlarem jak w Sunnym za 140 zł i będzie gitara :) Ważne że np. przeguby są zrobione - bo to droga impreza. Zawieszenie też nie ma luzów żadnych.

Moim zdaniem na dojazdy do Niemiec ( długie trasy) - celujesz w nie te auta i nie ten przedział cenowy - holowanie auta za granicą z autostrady może w tym wypadku przekroczyć jego wartość :)

"Pewne Auto" za 4 tys zł - to moim zdaniem oksymoron jest :) W takich autach zawsze jest coś do zrobienia...

peter000 
nowy na forum

Model: Sunny N14 GTi
Wysłany: 2017-05-10, 13:10   

Dokładnie, nie rozumiem jak można oczekiwać ideału za taką kasę, tymbardziej jeśli blacha w miarę zdrowa. Za 4tys to na pewno nie w Almerze GTi, a jak szukasz trzymanego pod kocem rodzynka to są jeszcze słabsze wersje, które w tym budżecie prędzej spełnią takie wymagania. No chyba, że sprzedający przez telefon mówił, że stan jak z salonu, to wtedy zrozumiem poirytowanie, ale domyślam się że tak nie było.

matek_p 
stały bywalec

Nr rejestracyjny: OST
Model: Almera N15 GTi
Wysłany: 2017-05-10, 20:20   

Eh panowie... Dobrze, że wiele w tych autach można ogarnąć samemu a auto ogólnie nie jest problematyczne.... Jak nie masz dziur w kielichach i nadkolach a auto jeździ dobrze to nie ma co narzekać :P po małych kroczkach jak ktoś chce doprowadzi to autko do ideału a takie egzemplarze są coraz rzadsze dlatego... Warto trzymać je w dobrym stanie :)

bandito 
fanatyk nissana

Wysłany: 2017-05-10, 21:29   

Ja ze swojej strony mogę dodać że u mnie żadnych problemów nie było. Rzadko ale robiłem trasy po 300 km i nie zawodziła. Przód był składany jeszcze w Niemczech ( tak mówił pierwszy właściciel) a to było siedem lat temu. W 2014 roku było założone nowe kompletne sprzęgło. Żadne biegi mi nie wyskakiwały.
Wiadomo jak to bywa kupiłem go z pewnymi mankamentami, sporo zrobiłem, przyszedł czas na zmianę i sprzedałem też z kilkoma mankamentami​. Ale auto nadawało się do jazdy.
Kolejni właściciele po szaleli i teraz trzeba trochę po robić. Ale to co napisał woytaz_gdy_elb, to nie jest wiele i jak ktoś się orientuje to sobie poradzi. Żeby nie to że HB w 3D to bym nie zmieniał. Sami wiecie że mam teraz primerę z tym sławnym silnikiem QG :-P

Tadeus 
nowy na forum

Wysłany: 2017-05-17, 22:12   

Oferta dalej aktualna . Dziękuje za propozycję forumówych ideałów" , cwaniaków i zajebistych bud bez rdzy" ^_^

Pozdrowienia dla darka , który kupil almere ve z olsztyna i za 2 tyg chce ją sprzedać dużo drożej.

rz 
fanatyk nissana
TypeR_killer

Model: ---
Wysłany: 2017-05-17, 23:14   

Tadeus, a co Ci do tego, ze Darp tak właśnie robi? Mogłeś te Almere kupić wcześniej i cieszyć sie nią dłużej niż 2 tygodnie. Takie jest właśnie to forum, jak jest godna fura to nikt nie chce. Czepiaja sie ludzie forumowych rodzynków a jak ktoś opisze co w aucie nie tak i wystawi za psia kasę to tez zle. Huja do dupy jeden z drugim szuka i taka prawda.

Tadeus 
nowy na forum

Wysłany: 2017-05-18, 22:50   

rz napisał/a:
Tadeus, a co Ci do tego, ze Darp tak właśnie robi? Mogłeś te Almere kupić wcześniej i cieszyć sie nią dłużej niż 2 tygodnie. Takie jest właśnie to forum, jak jest godna fura to nikt nie chce. Czepiaja sie ludzie forumowych rodzynków a jak ktoś opisze co w aucie nie tak i wystawi za psia kasę to tez zle. Huja do dupy jeden z drugim szuka i taka prawda.

To że nie widziałem chyba wiecej plebanów wśród różnych marek . mialem kilka aut i nawet hondziarze tak nie cebulują jak u nas . Sory taka prawda .

Twoj nissan ten był igła za która nikt nie chciał dac 3 tyś wiec wiosłuj dalej po odrze z dala od mojego tematu .

Pokaż mi chociaż jednego rodzynka ,który na fotach ,,wygląda" zajebiscie i tak samo jest w rzeczywistości :hah:

Wracając jeślli ktoś ma naprawdę ,,auto " które ma ręce i nogi to zapraszam do dialogu

onyxx 
aktywny forumowicz

Model: N16 VE-T
Wysłany: 2017-05-19, 10:40   

Tadeus napisał/a:

Pokaż mi chociaż jednego rodzynka ,który na fotach ,,wygląda" zajebiscie i tak samo jest w rzeczywistości :hah:

Wracając jeślli ktoś ma naprawdę ,,auto " które ma ręce i nogi to zapraszam do dialogu

:) U mnie wstydu nie ma, ale to nie n14 ani n15 ani nie ten budzet

matek_p 
stały bywalec

Nr rejestracyjny: OST
Model: Almera N15 GTi
Wysłany: 2017-05-19, 10:50   

Ale się ujadacie. Pytanie. Co to ma wnieść? Igły sztuki i ideały to tylko z salonu. W większości aut znajdzie się jakaś pierdoła, która obecnemu właścicielowi nie przeszkadza, a potencjalnemu nabywcy będzie tak przeszkadzać, że bd chciał urwać tysiąc cebulionów bo jest parch na przednich blotnikach. Te auta maja juz w większości ponad 18 lat. Trzeba się liczyć z tym, że jak kupisz n15 GTi za 5k to będziesz musiał wpakowac.

rz 
fanatyk nissana
TypeR_killer

Model: ---
Wysłany: 2017-05-19, 12:45   

Tadeus, mój byl igla? W którym miejscu? :D wroc do podstawówki na kurs czytania ze zrozumieniem, przyda Ci sie.

Chcesz przykład auta zajebistego na forach i w realu? Proszę bardzo. Ex biały sunny 5d od foo. Klasa w każdym calu.

A Ty wiosluj po czym chces i szukaj dalej igły za 5 kola :D

majchrzok 
fanatyk nissana

Nr rejestracyjny: PWA
Model: 100 NX, Micra K10, Almerka N15
Wysłany: 2017-05-19, 12:56   

a ja dodam tylko od siebie, że będąc sprzedającym NIE WARTO mówić prawdy. to się po prostu nie opłaca :)
http://nissanzone.pl/viewtopic.php?t=6859
http://schody-debowe.pl/index.html

DARO GTI 
fanatyk nissana

Model: Almera GTI VVL 210 KM
Wysłany: 2017-05-19, 15:17   

to ja też dodam coś od siebie Nie ma ideałów .
pan Tadeus tak był zainteresowany ,że nawet do mnie nie zadzwonił tylko wysłał 2 PW.

...cytat 1 wiadomości " zadzwonię w wolnej chwili to pogadamy " ani widu ani słychu telefonu. a było to 8 maja taki zainteresowany ...

Odpowiedz do tematu