Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Z50] Woda pod dywanem

Moderator: azorek

kerad6
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-05, 14:29
Lokalizacja: Bieszczady

[Z50] Woda pod dywanem

Post autor: kerad6 » 2017-05-18, 15:07

Witam,mam duży problem z woda dostajaca sie pod dywan z przodu od kierowcy i pasażera,jest to duża ilosc wody,dywan aż przemaka,przednia szyba była wymieniona przez poprzedniego własciciela,czy przyczyna moze byc zle wklejona szyba?czy miał ktoś z was taki problem?

Awatar użytkownika
MacGayver
fanatyk nissana
Posty: 3624
Rejestracja: 2009-12-09, 00:13
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: MacGayver » 2017-05-18, 21:57

Przyczyną może być wadliwe wklejona szyba ale warto się upewnić. Najlepiej jakbyś zdjął wzystkie plastiki dookoła i lejąc wodę z węża obserwował czy gdzieś nie przecieka. To tak na początek
kompletne sportowe układy wydechowe
Nissan Micra X1R GA16

www.klinika-japonczyka.pl

polo32
doświadczony forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 2015-06-21, 12:53
Lokalizacja: Stargard

Post autor: polo32 » 2017-05-18, 22:05

Nie wiem jak dokładnie jest w Murano, ale sprawdź odpływy z podszybia, czy nie są zatkane liśćmi i błotem. Podobny problem miałem w Passacie B5, woda nie mając ujścia dostawała się z podszybia przez przeloty do kabiny, zalewając dywan z modułem komfortu pod nim.

A nie masz przypadkiem szyberdachu ?
Podobna przyczyna jak wyżej - przytkane (bądź wypchane ciśnieniem wody) rurki odpływowe w słupkach A przy szyberdachu (ale miałbyś mokrą podsufitkę) lub częściej przy ujściu w słupkach (z reguły po otwarciu drzwi można zobaczyć) - ujście wody z rurek powinno być wyprowadzone na zewnątrz słupka ok. 10 cm nad progiem.
LPG Lovato Smart

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murano”