Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[350Z] Instrukcja obsługi, funkcję przycisków.

karol89
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-19, 23:13
Lokalizacja: Szczecin

[350Z] Instrukcja obsługi, funkcję przycisków.

Post autor: karol89 » 2015-07-19, 23:27

Cześć. Temat pewnie dla większości forumowiczow śmieszny ale jestem kompletnie świeży w kwestii Zetki. Nie mam pojęcia jakie są funkcje większości przyciskow na desce rozdzielczej (i nie tylko) a niestety nie posiadam instrukcji użytkownika. Wersja amerykańska z 2005r. Można gdzieś pobrać jakąś polską instrukcje, kupić książkę czy coś w tym stylu? Ewentualnie ktoś miałby chęć to pokrotce opisać ?

Awatar użytkownika
Coobcio
fanatyk nissana
Posty: 3074
Rejestracja: 2009-12-09, 10:29
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Kontakt:

Post autor: Coobcio » 2015-07-27, 02:09

Tam jedynie z dodatków są funkcje na zegarach guziki po prawej stronie - przełaczasz i pokazuje Ci temp na zewnatrz, predkość, jakieś alarmy z dupy, godzinę czy też ustawiasz sobie diodę od jakich obrotów ma ci mrugać i informować by zmienić bieg na wyższy.

No i najważniejszy guzik to masz na wysokiści lewego kolana - wyłącznik kontroli trakcji, jak go nie wyłączysz to zetka jest mółem je****m !!

Przy szybkiej zmianie biegów np. z 1 na 2 następuje trawająca 1 sekundę zmółka...

No i tyle nic więcej nie trzeba wiedzieć, lać PB98 zaglądać do oleju i regularnie wymieniać tylne opony :D

Pozdrowka
Ostatnio zmieniony 2015-07-27, 06:11 przez Coobcio, łącznie zmieniany 1 raz.
WWW.COOBCIO.PL

OSIĄGNIĘCIA:
SR20VE + Turbo 342KM
W pełni uliczne GA16DE 128KM
Nissanowe 1.6 N/A 183KM
Nissanowe 2.0 N/A 243KM
Nissanowe 2.0 + T 319KM
Nissanowe 2.0 Turbo 407KM

karol89
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-19, 23:13
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: karol89 » 2015-08-13, 14:40

Dzięki. Interesuje mnie chociazby funkcja przelacznikow na kierownicy. Wiem ze jest tempomat (moze nie potrzebny ale glupio nie wiedziec jak skorzystac) sa tez jakies guziki na lusterku wstecznym. Auto i off to wiadomo a te domki ;) ?

Awatar użytkownika
Pepe
stały bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 2014-03-15, 14:02
Lokalizacja: Grybów

guziczki

Post autor: Pepe » 2015-08-24, 18:40

Witam Brata amerykanca a wiec lusterko jest do otwierania bram dzwi garazowych tj te domki podobno nie da sie ustawic tego w europie :] do tego masz 2 guziczki I / O uruchamia przyciemnianie lustrka gdy ktos Ci swieci dlugmi

teraz kierownica;D

srodkowy uruchamiasz tempomat gorny jest do uruchomienia predkosci jaka ma utrzymywac a pozniej do przyspieszania badz zmniejszania predkosci a cancel to juz wiadomo;D

U mnie nie ma przyciskow do radia wiece nie pomoge;D
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serie Z, ZX, SX”