Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Ubezpieczenie czasowe zabytku

Składki, likwidacja szkód, porównania ofert, wzory umów i innych formularzy ubezpieczeniowych

Moderator: Misiek

Awatar użytkownika
nobange
stały bywalec
Posty: 104
Rejestracja: 2010-05-18, 23:04
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Ubezpieczenie czasowe zabytku

Post autor: nobange » 2015-07-10, 23:54

Witajcie, jak wiadomo, można ubezpieczać pojazdy zabytkowe na czas określony. Jednak nie trafiłem jeszcze na jakieś konkretne oferty, a w porównywarkach online nie znalazłem takiej opcji żeby zaznaczyć, że auto jest zabytkowe i wziąć OC na przykład na 6 miesięcy. Obecnie ubezpieczyłem mojego B12 na cały rok w Gothaer za 251 zł (w zeszłym roku było 225 ale żona miała stłuczkę Primerą i poleciały zniżki). Nie planuję w przyszłości jeździć Sunnym zimą, więc mógłbym wziąć czasowe, tylko gdzie? Może ktoś się orientuje, która firma ubezpiecza zabytki na krótszy okres i daje jakieś zniżki tak aby to się opłacało bardziej niż na cały rok?

Poza Gothaerem tylko PZU wiem, że daje zniżki - dla członków klubów motorowych, ale to się kalkuluje gdy się ma więcej aut do OC, bo składka członkowska niweluje zniżkę przy 1 zabytku.

wojtus
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2013-01-13, 21:00
Lokalizacja: bb

Post autor: wojtus » 2015-07-16, 20:52

Jeśli faktycznie zabytek na żółtej blaszce i zdalnie zawarta umowa, masz 30 dni na rozwiązanie nowej umowy ;)
Umowa, płacisz, wypowiadasz, dostajesz zwrot za pozostały okres :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Ubezpieczeniowy”