Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P/WP11.144] Pomocy! Warszawa i okoloce.

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Awatar użytkownika
Paweł12
stały bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 2012-09-05, 21:44
Lokalizacja: warszawa

[P/WP11.144] Pomocy! Warszawa i okoloce.

Post autor: Paweł12 » 2012-09-10, 13:10

Witam. Jestem świeży na forum. Mam jedno bardzo ważne pytanie. Mianowicie jestem posiadaczem Primery p11 2.0 TD. W razie potrzeby mogę odpowiadać na rożne pytania bo sam robię samochody wiec zapraszam:). Ale do rzeczy mam taki problem, jak są te pałąki czy jak to sie zwie co wychodzą z lewarka zmiany biegów i idą do skrzyni. Na ich końcu przy skrzyni są takie teflonowe tulejki one mi sie wyrobiły i coraz ciężej wchodzą biegi, szczególnie 1 na postoju nie chce wejść muszę sie toczyć zeby wbić i stać na światłach na sprzęgle. szukałem już tych tulejek lub całych "pałąków" i nie znałem ani w IC ani nigdzie. Dorabianie raczej tez nie idzie w grę bo nie chce mi się stać przy tokarce a tym bardziej szukać materiału. Jeżeli ktoś coś słyszał ktoś coś wie gdzie można dostać takie cudo proszę niech napisze na forum. Będę bardzo wdzięczny. Chodzi o nowe nie ze szrotu. A i tak przy okazji po pracy mogę zająć się montażem car-audio:) w razie pytań pisać:)

nice-wawa
fanatyk nissana
Posty: 948
Rejestracja: 2009-12-09, 08:33
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: nice-wawa » 2012-09-10, 13:14

Tego nie kupisz w inter-cars , fotach , pozostaje ci Serwis . Większość forumowiczów regeneruje te tulejki przez wycięte paski z puszki po piwie . Wiem że to lipna metoda ale na rok wystarcza .
jeśliś głupi to milcz niech pomyślę że mędrzec

Awatar użytkownika
Paweł12
stały bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 2012-09-05, 21:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Paweł12 » 2012-09-10, 13:26

Super dzięki śliczne. A czy jeszcze ktoś by mógł mi powiedzieć jak one sie fachowo nazywaja?? :-) jestem samoukiem i naprawde nie mam pojęcia jak sie to cudo nazywa:)
ZdrowaśTurbinoPowietrzaśPełnaGaz z Toba BłogosławionaśtyMiędzyKolektorami i BłogosławionyOwocŻywotaTwojego Moment
ŚwiętaTurbinoMatkoMocyMódlSię za NamiWolnymiTeraz i w GodzinęBrakuWachyAmen

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2012-09-10, 13:46

Przejdź sie do serwisu, bo kolega ostatnio (z tym że do volvo kupował) i tuleje kupował po 6 albo 8 zl za sztukę. Może to nie jest wcale taki drogi temat, a już będziesz miał dożywotniO, warto sprawdzić.

Tu masz stronę z której ja korzystam, co prawda po rusku jest pierwsza strona, ale wszystkie nazwy części masz po angielsku. Ja znalazłem to co Cię interesuje.

Awatar użytkownika
Paweł12
stały bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 2012-09-05, 21:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Paweł12 » 2012-09-10, 13:48

Super dzięki śliczne panowie:)
ZdrowaśTurbinoPowietrzaśPełnaGaz z Toba BłogosławionaśtyMiędzyKolektorami i BłogosławionyOwocŻywotaTwojego Moment
ŚwiętaTurbinoMatkoMocyMódlSię za NamiWolnymiTeraz i w GodzinęBrakuWachyAmen

nice-wawa
fanatyk nissana
Posty: 948
Rejestracja: 2009-12-09, 08:33
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: nice-wawa » 2012-09-10, 13:54

jeśliś głupi to milcz niech pomyślę że mędrzec

ODPOWIEDZ

Wróć do „Primera”