Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] Nowy Sącz

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Awatar użytkownika
jarkk
fanatyk nissana
Posty: 289
Rejestracja: 2009-11-30, 10:27
Lokalizacja: Nowy Sącz

[Odradzam] Nowy Sącz

Post autor: jarkk » 2009-12-02, 14:49

Auto serwis na ulicy Jana Pawła (jest jeden) - właściciel się nazywa Kukuczka.

Jakiś czas temu wybrałem się do mechanika celem wymiany uszczelniacza na półosi (w seicento). Był to nowy zakład, ale blisko domu więc było mi na rękę tam oddać auto. Wymiana nie była skomplikowana, tym bardziej nie miałem powodów do obaw.

Po wymianie i powrocie do domu okazało się ze dalej cieknie, pojechałem więc na poprawkę. Po odebraniu auta jakieś 2 tygodnie było ok i znowu zaczeło przeciekać. Podjechałem do gostka i powiedziałem, żeby zrobił tak, żeby nie ciekło - on coś tam pobełkotał, ale wziął auto i powiedział, że ostatni raz wymienia. Powiedziałem, że ok, pod warunkiem, że nie będzie ciekło.
Po 3 miesiącach (autem jeździ żona i robi bardzo mało km miesięcznie) widzę, że znów zaczeło się sączyć. Nie mogłem dorwać gostka co robił przy tym - a jak go spotkałem to powiedział, że nic nie może zrobić - że te uszczelniacze takie kijowe są (a sam to kupował).

Dziś oddałem auto do swojego stałego mechanika i okazało się, że :

półoś jest poszlifowana fleksem a uszczelniacz założony był odwrotnie :!: :evil:


Na szczęście mój meches sobie z tym poradził, a tamten "fachowiec" oddał kase za robocizne i uszczelniacz.
Ostatnio zmieniony 2009-12-05, 09:52 przez jarkk, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”