Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P12/WP12] radio cd oryginalne, wyświetla Secure

Moderatorzy: janusz, Zielkq, sergiej

szymiii
nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 2010-07-14, 21:29
Lokalizacja: OSW

[P12/WP12] radio cd oryginalne, wyświetla Secure

Post autor: szymiii » 2012-04-22, 12:52

Witam,
tak jak w temacie mam problem z radiem oraz cd. Od miesiąca miałem problem z dźwiękiem, czasami w ogóle nie grało czasami były trzaski, grały same basy, szumy, dziwne dźwięki wtedy kiedy płyta była w środku. Gdy przełączyłem na radio to w ogóle była cisza.
Pojechałem do serwisu car audio, stwierdzili że radia nie da się naprawić(prawdopodobnie głowica) i taniej będzie wymienić na inne. Kupiłem takie samo radio Clarion CY100 ( nie pamiętam teraz dokładnie symbolu ale są te same na obu cd). Zauważyłem ze w nowym radiu jedno gniazdo jest w innym miejscu ale te same wzory wtyczek, są identyczne i wszystko pasuję, po prostu rozmieszczenie jest inne. Wszystko podłączyłem, chce sprawdzić a na wyświetlaczu jest "please wait" i po chwili "secure" na żółtym tle. (wcześniej jak jeździłem kilka dni bez radia to wyświetlało "secure" na zielonym tle. Czy to radio trzeba jakos zsynchronizować czy o co w tym wszystkim chodzi.. ?

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2012-04-22, 13:55

Pewnie trzeba wpisac kod. Zobacz czy na radiu nie ma naklejki itp :->

ice
aktywny forumowicz
Posty: 167
Rejestracja: 2009-12-09, 14:34
Lokalizacja: Lubuskie

Post autor: ice » 2012-04-23, 11:19

A czy przypadkiem w P12 to za kod nie odpowiada NATS ?
BMW E46 320D
Nissan Primera P11.144
Mini Cooper - Żonowóz :)

Awatar użytkownika
lordkain
fanatyk nissana
Posty: 391
Rejestracja: 2011-01-27, 16:04
Lokalizacja: Dębno / Świdwin

Post autor: lordkain » 2012-04-23, 12:58

W P11.144 jak podłączę o jedną wtyczkę za dużo to też wyskakuje secure. Na odłączonej wszystko śmiga jak należy. Spróbuj odłączyć jedną z wtyczek od radia może też zadziała. :-)

Gość

Post autor: Gość » 2013-05-03, 13:12

Witam

Mam pewien problem z radiem primera p12 dołączyłem do was żeby dopieścić swoją ślicznotkę :)

Problem polega na tym ze po przekręceniu zapłonu nie zawsze uruchamia się radio i pokazuje się napis SECURE na zielonym tle, a gdy uda się już się uruchomić to po czasie się zawiesza tzn. gra ale nie można nic zrobić pod głośnić, ściszyć ani zmienić stacji, dodam ze parę miesięcy temu uszkodziła mi się kieszeń cd ale do tej pory radio działało.
Co robić proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2013-05-06, 21:07 ]
Jeśli ktoś wie o co chodzi prosiłbym o pomoc...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”