Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Tino] Radio - powiązanie z kluczykiem(-ami)

Moderator: Zielkq

Awatar użytkownika
roobalek
doświadczony forumowicz
Posty: 224
Rejestracja: 2009-12-09, 09:34
Lokalizacja: Płock

[Tino] Radio - powiązanie z kluczykiem(-ami)

Post autor: roobalek » 2010-01-04, 00:50

Być może to powszechnie znany fakt, lecz ja żyłem w błogiej nieświadomości, nie natrafiłem na zapiski w instrukcji (może przegapiłem), i dzisiaj, zupełnie przez przypadek odkryłem, że moje radyjko pamięta różne ustawienia dla obydwu kluczy - fajny bajerek. :D
Czytałem/słyszałem o autach z automatyką pamiętającą/ustawiającą siedzenia dla kierowcy, wg użytego klucza, ale że w moim traktorku automatyka ustawiająca siedzenie to moja ręka, to nawet nie spodziewałem się że cosik podobnego (choć dotyczącego radia) może funkcjonować w moim autku :D A tymczasem, jest i całkiem mi się podoba :cool:
Jak to niechcący wyniuchałem? Ano kupiłem sobie niedawno transmiter FM, ustawiłem sobie radyjko, i zadowolony że "to działa" cieszyłem się z "uroków" zabawki. Moje zadowolenie zostało nadszarpnięte dzisiaj, kiedy to szykując się do wyjazdu przygotowałem transmiterek, i za kierwonicą zasiadła moja małżonka. Po odpaleniu silnika, nagle okazało się, że wszystkie ustawienia (radia na transmiter, balansu przód/tył) "wyleciały w powietrze". Małżonka twierdziła, że nic nie ruszała. Cóż było robić?! Ruszała, nie ruszała, to już było bez znaczenia, i tak wszystko trzeba od nowa poustawiać, co postanowiłem zrobić po powrocie. A po powrocie? Wsiadam do samochodu, odpalam (swoim kluczykiem) silnik i..... wszystkie ustawienia "powróciły" jak gdyby nigdy nic. 8-)
No dla mnie bomba!!! :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tino”