Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Grupa opolska

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
geckon
wiem o czym pisze
Posty: 58
Rejestracja: 2012-10-07, 18:24
Lokalizacja: Opole

Grupa opolska

Post autor: geckon » 2015-03-30, 17:03

Ja tak dość nieśmiało zacznę...
Od kilku dni jestem posiadaczem Nissana Primera WP11. Kiedyś ojciec takie auto miał, wspominam je bardzo pozytywnie stąd też decyzja o sprawieniu sobie takiego.
Opolskie to region martwy, na innym forum próbowałem ludzi rozruszać, ale szło to marnie. A imprezy motoryzacyjne, przy okazji których można by się spotkać, mamy w Kamieniu Śląskim:
26 kwietnia: motopiknik. Szczegóły: KLIK
27-28 czerwca: Automaster Show. Szczegóły: KLIK

Czy są chętni z woj. opolskiego lub okolic na zorganizowanie spotkania w tych terminach? :)

EDIT:
Już 26 kwietnia Moto Piknik w Kamieniu Śląskim k/Opola – czyli wielkie rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego! Jest jakaś lepsza opcja na pierwszy spot w sezonie?

Co czeka Was na Moto Pikniku?
- Strefa Klubowa w centralnym miejscu imprezy
- konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych – do wygrania voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim
- wyścigi na ¼ mili
- Alee urwał! czyli wyścigi wraków
- foodtrucki
- Strefa Bezpieczeństwa
- pokazy ratownictwa, pierwszej pomocy
- luźna, piknikowa atmosfera
- i wiele innych motoatrakcji

Konkurs dla Klubów, forów i grup nieformalnych.
O co chodzi?
Chodzi o to, żebyście pokazali się z dobrej strony :). Wszyscy odwiedzający imprezę będą głosowali na najlepiej wyeksponowany klub. Karty do głosowania dostają na wjeździe na imprezę. Możecie się przebierać :) przebierać samochody, zrobić rzeźbę z części samochodowych, wystawić flagi, namioty lub zrobić jakiś happening czy rozdawać bezpłatną kawę lub wodę sodową:). Organizatorzy liczą na Waszą inwencję, pomysłowość i poczucie humoru :). Im ciekawiej tym lepiej. Możecie wciągnąć do zabawy odwiedzjących Moto Piknik. Organizatorzy udostępnią także miejsce do przeprowadzenia konkurencji międzyklubowych (rzut oponą, przeciąganie liny etc) jeżeli tylko znajdą się osoby, które chciałyby takie konkurencje poprowadzić. Pamiętajcie, że nie chodzi o robienie z siebie pajacy tylko ciekawe zaprezentowanie swojego klubu.

Jaka nagroda czeka ..dla najlepiej zaprezentowanego klubu?
Voucher o wartości 2000 zł na organizację zlotu, spotu lub imprezy w Motoparku w Kamieniu Śląskim, w wybranym przez Was terminie. Na terenie obiektu jest wystarczająco dużo miejsca na zorganizowanie dwukilometrowej, szybkiej próby i pomieszczenie kilkuset samochodów.

Zgłoszenia:
Informacje o zgłoszeniach na Moto Piknik znajdziecie na http://www.motopiknik.pl, zakładka Atrakcje i Kluby. Wszystko czarno na białym :).
Ostatnio zmieniony 2015-04-02, 18:14 przez geckon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2015-03-30, 21:09

Geckon, rozruszać grupę nie jest łatwo. Zaczyna się od przyjazdu - 2-5 osób, a potem jak się rozkręci to jakoś to idzie. Podrzuć jakiś termin i miejsce na spota - reszta jakoś może się rozkręci.

Jak coś zawsze możesz wpadać do Wro na spoty - nie mówię, że co miesiąc, ale raz na 2-3 miesiące :]
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
geckon
wiem o czym pisze
Posty: 58
Rejestracja: 2012-10-07, 18:24
Lokalizacja: Opole

Post autor: geckon » 2015-04-02, 18:05

Wiem, jednak chciałbym, by Opole i całe województwo też się zorganizowało i zrobiło jakiś spot :) Oczywiście zapraszam także inne województwa do tego pięknego miasta :)

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2015-04-02, 20:10

Od tej strony masz użytkowników z wpisanym "Opole" jako nazwę miejscowości.
memberlist.php?mode=location&order=ASC& ... start=3210
Zobacz kto jest aktywny na forum i może napisz do nich bezpośrednio? :) (ogólnie moim zdaniem - kiepsko z okolicą na pierwszy rzut oka...)

Pozdrawiam
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”