Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Torowy zlot plus biba

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
lawina
aktywny forumowicz
Posty: 181
Rejestracja: 2009-12-09, 00:12
Lokalizacja: Warszawa

Torowy zlot plus biba

Post autor: lawina » 2012-07-06, 01:37

Kolega krisso z NissanTech poprosil, zeby rozpowszechnic temat :) Zabawa wg mnie moze byc kozacka i pewnie sam bede sie na to pisal :)

Przekazujcie dalej, piszcie co sądzicie i czy jest ktoś chętny.
Telefon do kolegi krisso: 660717053

Orginalny post:
Hej!
Panowie i Panie, z racji tego iż otworzyłem dosyć ciekawą miejscówkę na mazurach, mam wobec niej parę planów, m.in. motoryzacyjnych.
W dużym skrócie- proponuję w wybranym terminie bardzo fajny wypad torowo-imprezowo-namiotowy 4km od centrum Mikołajek.
Sprawa wygląda następująco:
Piątek – przyjazd na miejsce, wieczór powitalny, jakieś ognicho i delikatna bibka. Dostępne duże pole namiotowe z miejscami na ogniska oraz w pełni wyposażonymi sanitariatami i toaletami.
Teren grodzony, zamykany, możliwość wydzielenia osobnego parku maszyn
Sobota - od rana wynajęty tor Mikołajki wraz z całym zapleczem serwisowym. Dla nieobeznanych-tor jest szutrowy, ma 2,5km długości, 12m szerokości, prostą 400m, 10 zakrętów lewych i 4 prawych.
Tam jesteśmy cały dzień w towarzystwie napojów firmy N-gine. Będą foty, przejazdy czasowe itd. itp. Na miejscu będzie namiot serwisowy i w razie co, pomocni mechanicy.
Po zakończonym dniu furki przenoszą się na bibę do przystani. Tam zapraszamy na koncert live, muzyke elektroniczną, zimne piwo bądź mocniejsze alko, grilla itd. itp.
Z pozostałych newsów – w każdej chwili będzie można pociągać się na nartach za motorówką lub przelecieć się moto-lotnią.
W niedziele wyjazd do domku w zależności od upodobań godzinowych.
Cena – nie wiem jeszcze czy od osoby za całość, czy za organizację i reszta (napoje itd.) płatne osobno – poki co badam zainteresowanie.
Termin – w pełni do dogadania ale w zależności od zapotrzebowania mogę zorganizować więcej niż jedną imprezę. Na początek powiedzmy że rozmawiamy o weekendzie 3-5.08.2012
Czekam na wypowiedzi chętnych ludzi i jeśli będzie zainteresowanie zacznę pisać szczegóły organizacyjno finansowe.
Pozdrawiam serdecznie i wpisujcie się kto chętny bądź ma jakieś pytania.
Kris
..:: NISSAN MICRA K10 1.2 ::..
..:: NISSAN 200SX S13 1.8T ::..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”