Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Warmińsko-mazurska Strefa

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-15, 20:24

Tołek pisze:no i jak dobrze pójdzie to latem się przesiadam niestety nie na Nissana ale też będzie robił robote już w serii
uchyl rąbka tajemnicy ,co to za auto ;p następne subaru? :lol:

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-15, 20:51

niski pisze:uchyl rąbka tajemnicy ,co to za auto ;p następne subaru? :lol:
Pewnie wielu się nie spodoba sam nie jestem do końca pewien ale jest okazja kupić od znajomego w bardzo dobrym stanie,nie bitą,nie skatowaną Astre GSI 16v i na dodatek jest jej jedynym właścicielem od nowości :-o Sam nie pawam jakimś uwielbieniem Opli ale GSI to troche inny świat niż pozostałe poczciwe łople.Chciałem Almere GTI ale znalezienie takiej w dobrym stanie to nie łatwe zadanie a i trzeba sie najeździć po Polsce...no i te nieszczęsne progi i klapa fuj :-P Co do Subaru był taki plan żeby kupić Impreze 2.0 bez turbo ale jednak wole mocną ośkę a i po co kolejne skoro są już dwa :mrgreen:

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-15, 20:57

Tołek pisze:.no i te nieszczęsne progi i klapa fuj
W oplu będziesz miał ten sam problem (dopiero astra classic i 2 były lepiej zabezpieczone).
Tołek pisze:Chciałem Almere GTI ale znalezienie takiej w dobrym stanie to nie łatwe zadanie
Szukajcie a znajdziecie ;p
Only Nismo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-15, 21:21

niski pisze:W oplu będziesz miał ten sam problem (dopiero astra classic i 2 były lepiej zabezpieczone).
Ten był zabezpieczony przed tym i ma zdrowe progi zresztą kumpel ma Astre 1.6 z 92' i nie ma problemu z rdzą aż sam się zdziwiłem :-D

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-15, 21:31

No ale jak już napisałeś
no i jak dobrze pójdzie to latem się przesiadam
to do tego czasu może jeszcze zmienisz zdanie :-P

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-15, 21:35

Z klapą w Almerze GTi nie było problemów, jedynie nadkola i progi. Fakt że baaardzo ciężko znaleźć dobry egzemplarz.

Co do GSi, no to tak samo jak w Almerze, czyli progi tył i nadkola (no chyba że zabezpieczone). Poza tym aby dorównać osiągami zobacz ile Kenet (temat na forum) musiał się napracować.

Co fakt to że tańsze części, łożyska i inne duperele, ale to nie jakaś kosmiczna różnica.
Sam nie wiem czy to taki dobry wybór.

Ale w sumie możesz kupić, napewno Hahkuh z miłą chęcią będzie objeżdżał 2.0 :P
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-15, 22:13

Jastrząb, widziałem temat Keneta i nie przesadzaj wcale aż tyle nie wsadził w niego a teraz to zjada i mocne Nismo.Kwestia kupna jest prosta mam ten samochód na miejscu jest to bardzo dobre auto w super stanie jak na swój wiek co w przypadku GSI jest rzadko spotykane a i cena też atrakcyjna.Dlatego chcę go kupić bo nie oszukujmy się ale żeby kupić Almere GTI to bym musiał szukać i szukać a i kosztowało by mnie to drożej.Mam Almere polubiłem to auto,ciesze sie że nie kupiłem wtedy hondy,z miłą chęcią zamienił bym ją na mocniejszą wersje ale jest jak jest i Oplem też nie wzgardzę a jak się sprawy potoczą to się okaże :-D
Jastrząb pisze:Ale w sumie możesz kupić, napewno Hahkuh z miłą chęcią będzie objeżdżał 2.0 :P
No i niech objeżdża chwała mu za to że objedzie Opla i pokaże jak Nismo chodzi takie życie zawsze jest ktoś szybszy,mi 150KM wystarczy....na pewien czas :mrgreen: A Ty kup że coś w końcu sensownego(sunny/almera gti) a nie sie naśmiewasz z GSi a sam chcesz kupić wieśniacki dryftowóz S13(jak już to tylko s14a jest piękny :-o ) :-P

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-15, 22:22

ooo i to jest duch walki :) 8-)

ahhh normalnie aż chce mi się pracować i zarabiać na auto <faja>
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
Daryjusz
aktywny forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2009-12-10, 16:43
Lokalizacja: Prawy fotel

Post autor: Daryjusz » 2011-02-15, 23:37

Hymm Astra GSi 2.0 16v powodzenia z Uszczelkami oraz tłokami przy pałowaniu (Na rozgrzanym silniku) 150km Niemcy jedzie to ale nie tak jak 150 w Japoni. Ja bym na twoim miejscu kupił i zaraz sprzedał Asterke. Bo są ludzie ktorzy "Oddam Nerke za Asterke" Ok sam mam czołg Golfa ale to ma jezdzic a niedlgo zacznie wygladac. Nie bywam na spotach (Do czepiajacych sie) bo akurat cos wypada mnie ;]. W marcu sie pokaze O ile moja Paulinka sie nie obrazi na mnie (Golf ;])
Wspierajmy Polskie Rajdy.
www.rally.olsztyn.pl
Mechanika w dobrej Cenie Olsztyn Pana Tadeusza Nr 792433722

Awatar użytkownika
Hahkuh
fanatyk nissana
Posty: 2020
Rejestracja: 2010-05-03, 22:18
Lokalizacja: Olsztyn / Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: Hahkuh » 2011-02-16, 20:03

Tołek pisze:
Hahkuh pisze:...udało się fuksem - nie zawstydzaj mnie... co ja z moim 1.0 mogę.. <buzki>
...duża butla z gazem i hak robią swoje....
...moja K11 też z hakiem :P
Tołek pisze:Ale i tak z równego startu wynik był by ten sam....
...to musimy sprawdzić dla pewności na spokojnie - nawet mam miejsce :D
-=MY GREEN HORNET=-
______

...nie golę klaty - nie znam się na tym...

"Zwykle nie pijam na trzeźwo..."

misiek-ol
fanatyk nissana
Posty: 814
Rejestracja: 2009-12-09, 04:14
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: misiek-ol » 2011-02-16, 20:10

Hahkuh pisze:Tołek napisał/a:
Ale i tak z równego startu wynik był by ten sam....

...to musimy sprawdzić dla pewności na spokojnie - nawet mam miejsce :D
piszta gdzie i kiedy to i ja sie pokarze :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-16, 20:27

Hahkuh pisze:...to musimy sprawdzić dla pewności na spokojnie - nawet mam miejsce :D
Jeśli masz chęć to możemy spróbować czemu by nie :-D Napisz gdzie i kiedy i co to za miejsce bo sam potrzebuje się ustawić z astrą 1.6 8v z ciekawości czy almera da rade :mrgreen: Daryjusz, nie przesadzajmy bo też znam opinie na temat tych aut i nie jest tak źle a czas pokaże czy w ogóle kupie bo się rzuciliście na biednego opla że fuj i be i patykiem nie dotykaj a ja jeszcze wcale nie kupiłem :-P :lol: Zobaczymy,pożyjemy do lata jeszcze dużo czasu a i plany mogą się zmieniać co sekundę więc kto wie może będzie i Nismo a może będzie to co aktualnie będzie stało pod domem hehe Dzięki za opinie bo zawsze warto posłuchać i się nawrócić :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-16, 20:42

Tołek oj nie czepneliśmy się, ot po prostu ukazał się zapisany w nas stereotyp gdzieś tam zakodowany że właściciele tych szybszych (starszych) opli to mają siano w butach.
W sumie kiedyś bardzo mi się podobał. Teraz to w sumie jak mówisz że jego stan jest całkiem dobry, to kupuj jak tylko będziesz miał możliwość, zawsze coś innego i jakaś rywalizacja :)

[ Dodano: 2011-02-16, 20:45 ]
no i nie ma co ukrywać Opel ma obecnie dość dużą popularność w necie : Krzychu kadetem TERA!

http://www.youtube.com/watch?v=zv3S_g5JW9Q

[ Dodano: 2011-02-16, 20:45 ]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-16, 20:47

Tołek pisze:czas pokaże czy w ogóle kupie bo się rzuciliście na biednego opla że fuj i be i patykiem nie dotykaj
a co ty myslałeś na forum miłośników nissana ;P

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-16, 21:01

Jastrząb, znam stereotypy i niestety są one po części prawdą ale ważne co człowiek sobą reprezentuje.O to mi głównie chodzi że jest okazja kupić dobre auto które coś już jedzie a że to akurat Opel....lepiej Opel niż VW fuuuuuj(mam uczulenie na vw i hondy :oops: ) :-P A tak w ogóle to pozdrów mamę którą dziś wypatrzyłem na światłach Nissanem Megan Geteyy,z daleka wypatrzyłem żółtą klapę :mrgreen:
P.S: ''poszła łopona w ch...j" :lol:

[ Dodano: 2011-02-16, 21:03 ]
niski pisze:a co ty myslałeś na forum miłośników nissana ;P
Hehe znam tą zasadę z forum Subaru ''misiek evo łeeeee fuuuuj"

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2011-02-16, 21:16

a co wy macie do hond ??:P sam wcześniej miałem civica 5 generacji z 1.6 vtec ;)
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
Daryjusz
aktywny forumowicz
Posty: 154
Rejestracja: 2009-12-10, 16:43
Lokalizacja: Prawy fotel

Post autor: Daryjusz » 2011-02-16, 21:40

yhym lepiej Oplem niz VW. A powiem Ci że ja mam VW jakos nie narzekam bo sie nie sypie jest tani i Nie gnije jak Ople. Hondy safajne a najbardziej ich silnik 1.6Vtec ;] Wole smigac starym golfem niz Astra.
Wspierajmy Polskie Rajdy.
www.rally.olsztyn.pl
Mechanika w dobrej Cenie Olsztyn Pana Tadeusza Nr 792433722

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-16, 21:51

Tołek pisze:Opel....lepiej Opel niż VW fuuuuuj(mam uczulenie na vw i hondy
Jeżeli nie nissan to i tak szukałbym jakiegoś japończyka :roll:

Awatar użytkownika
Maniek-ol
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-04, 16:35
Lokalizacja: Siemianice/GSL

Post autor: Maniek-ol » 2011-02-16, 22:43

U mnie w hierarchii to 1 nissan , 2 opel (miałem 3 i nigdy nie narzekałem) , a VW no cóż na ostatnim miejscu , po prostu niemieckie gówno robione masowo. :-P
BYŁA - PRAWDOPODOBNIE NAJSTARSZA P10 W POLSCE
JEST - Saab 9-5 , 2.0t , 1997 rok , na wypasie , wydech 2,75 " na razie tylko , będzie więcej :)


Z Klubem Nissana od czerwca 2005 i tak zostanie

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-16, 23:00

Przyszedł prezes powiedział prawdę i koniec tematu :mrgreen: Daryjusz, nie wiem o co ci chodzi każdy ma swoje przekonanie ja nie lubię vw ty opli i gitara ale obaj chyba lubimy nissany 8-) .A to że się vw nie sypie no taka prawda ale do czasu znam to z autopsji ale z tym gniciem to już nie przesadzaj że vw jest cudem techniki bo żre go tak samo jak resztę na to nie ma siły.Wpadaj na spota to pogadamy na spokojnie i się w końcu poznamy :-)PEACE :!:

Awatar użytkownika
Hahkuh
fanatyk nissana
Posty: 2020
Rejestracja: 2010-05-03, 22:18
Lokalizacja: Olsztyn / Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: Hahkuh » 2011-02-17, 17:38

..miejsce w mieście, więc lepiej wieczorem, ale jeszcze nie ma zainstalowanej puchy
i polucja kręci się rzadko.... 8-)
-=MY GREEN HORNET=-
______

...nie golę klaty - nie znam się na tym...

"Zwykle nie pijam na trzeźwo..."

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-17, 18:12

hm...........gdzie to może być ?? jakoś nie kojarzę równego prostego kawałka drogi z fotopstrykiem :-/
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
Maniek-ol
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-04, 16:35
Lokalizacja: Siemianice/GSL

Post autor: Maniek-ol » 2011-02-17, 20:24

Oświecę Cię. Ulica Warszawska.
BYŁA - PRAWDOPODOBNIE NAJSTARSZA P10 W POLSCE
JEST - Saab 9-5 , 2.0t , 1997 rok , na wypasie , wydech 2,75 " na razie tylko , będzie więcej :)


Z Klubem Nissana od czerwca 2005 i tak zostanie

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-17, 21:28

Ejjjj.......................nie nie nie !!!!!! Do Warszawskiej nic nie mam...........aczkolwiek mam jeszcze lepszy pomysł.......NOWA WITOSA !!! tuż pod moim nosem, kurde piękny kawałeczek prostej. Można bezpiecznie obstawić początek i koniec, aby pały nie zaskoczyły i porobić próby.
Jaaa nie mogę mam tę ulicę 60m od siebie i ciągle o niej zapominam a już parę razy żenua 140km/h tam leciała ;)
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
niski
aktywny forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 2010-07-02, 23:19
Lokalizacja: kruszwica/Olsztyn

Post autor: niski » 2011-02-17, 21:46

A mnie na Tuwima ostatnio jedna almera objechała :lol:

Awatar użytkownika
Tołek
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2010-06-24, 09:47
Lokalizacja: Olsztyn szutrolandia

Post autor: Tołek » 2011-02-17, 22:53

Jastrząb pisze:Ejjjj.......................nie nie nie !! !!!! Do Warszawskiej nic nie mam...........aczkolwiek mam jeszcze lepszy pomysł.......NOWA WITOSA !! ! tuż pod moim nosem, kurde piękny kawałeczek prostej. Można bezpiecznie obstawić początek i koniec, aby pały nie zaskoczyły i porobić próby.
Jaaa nie mogę mam tę ulicę 60m od siebie i ciągle o niej zapominam a już parę razy żenua 140km/h tam leciała ;)
Zarżniesz mamie samochód :-P Jak mówisz że można to musze się tam przejechać bo nawet nie wiedziałem że coś tam remontują.
niski pisze:A mnie na Tuwima ostatnio jedna almera objechała :lol:
To pewnie jakiś ham i prostak :mrgreen: No popatrz a ja myślałem że się w ogóle ze mną nie próbujesz i tylko tak se wyrwałem do przodu :mrgreen:

mushroom
fanatyk nissana
Posty: 345
Rejestracja: 2009-12-11, 00:12
Lokalizacja: czasem Gdańsk

Post autor: mushroom » 2011-02-18, 20:00

Hahkuh pisze: ....cały czas jestem ciekaw jak mocno po tyłku dostanę z Twoją "setą" - musimy się szrpnąć kiedyś na spokojnie z ciekawości... ;-)
Hmm...wydaje mi się, że jednak góra u mnie robi swoje, może to tylko wrażenie. Można coś kiedyś spróbować. Tylko ponach co mam teraz to nie mam prawie startu.
"Mistrzów świata uprasza się o spokój"

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2011-02-18, 20:06

Tołek no właśnie ta żenua jakoś daje rade, nawet trochę jestem zdziwiony że w "miarę" to się zbiera.
Ps....spoooko do odcinki jeszcze nie było ani razu ;)

ps. mówcie kiedy będziecie się próbować (pewnie nie prędko ze względu na śnieg) ale jak by co możemy obstawić ten odcinek drogi, na starcie oraz końcu , aby zabezpieczyć się przed niebieskimi muminkami ;)

Ps2. na Warszawskiej poza tym jednym fotoradarem (przy stacji benzynowej Neste) jest jakiś inny ??
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
Hahkuh
fanatyk nissana
Posty: 2020
Rejestracja: 2010-05-03, 22:18
Lokalizacja: Olsztyn / Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: Hahkuh » 2011-02-18, 20:10

mushroom pisze:
Hahkuh pisze: ....cały czas jestem ciekaw jak mocno po tyłku dostanę z Twoją "setą" - musimy się szrpnąć kiedyś na spokojnie z ciekawości... ;-)
Hmm...wydaje mi się, że jednak góra u mnie robi swoje, może to tylko wrażenie. Można coś kiedyś spróbować. Tylko ponach co mam teraz to nie mam prawie startu.
...dlatego rwę się na krótkie dystanse :mrgreen: ...na długi wpierdolisz mi po dupie do bólu!
...ale chętnie i z pokorą przyjmę manto... nie ta klasa.. ale pojechać możemy ;) :evil: ...ale z ciekawości na ćwiarę - jak śniegi puszczą.... MUSIMY OGARNĄĆ KLUBOWE SZARPANIE! Będą jaja... pot... łzy... wpierdol... polewa... oeeesssuuss!!! CZEKAM NIECIERPLIWIE :!: :D :D :D
-=MY GREEN HORNET=-
______

...nie golę klaty - nie znam się na tym...

"Zwykle nie pijam na trzeźwo..."

misiek-ol
fanatyk nissana
Posty: 814
Rejestracja: 2009-12-09, 04:14
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: misiek-ol » 2011-02-18, 21:55

to ja taż sie pisze na wasze zawody :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania / Grupy Regionalne”