Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Z50] Moduł odpowiadający za odpalanie bez kluczyka, kamerę

Moderator: azorek

migteam
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-13, 22:22
Lokalizacja: Warszawa

[Z50] Moduł odpowiadający za odpalanie bez kluczyka, kamerę

Post autor: migteam » 2014-08-13, 22:29

Witam,
Od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem murano 2007 SL. W moim egzemplarzu niestety od początku (tzn. od zakupu używanego) nie działa centralny z pilota, kamera cofania, odpalanie bez kluczyka i kilka innych opcji, a w nowym działały. Nie jestem oblatany w elektronice tego auta, ale sprzedający powiedział, że uszkodzony był komputer/moduł, który za to odpowiadał, ktoś nieudolnie go naprawiał i uszkodził całkowicie, więc został w ogóle wymontowany i żeby te rzeczy działały to trzeba go dokupić i zamontować. Stąd moje pytanie jak to się nazywa w ogóle? Czy da się to dokupić i czy montaż jest na zasadzie po prostu podłączenia? Ile coś takiego może kosztować?
Ostatnio zmieniony 2014-08-14, 08:09 przez migteam, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-14, 05:54

migteam masz wersję USA czy EU? Z50 czy Z51?

Rozpiska elektrykiwe wnetrzu Murano: http://nissan4u.com/parts/murano/er_z50 ... lectrical/

migteam
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-13, 22:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: migteam » 2014-08-14, 09:31

Z50 ameryka, otagowałem, dzięki za linka, na pewno będzie przydatny także w innych sprawach.
ale po prostu chciałem uzyskać informację jak się wogóle taki komputer/moduł nazywa który odpowiada za te rzeczy, czy też w czymś innym szukać przyczyny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murano”