Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Stacyjka MU07 USA

Moderator: azorek

Pulsar
stały bywalec
Posty: 95
Rejestracja: 2013-11-24, 20:24
Lokalizacja: BDG

Stacyjka MU07 USA

Post autor: Pulsar » 2014-05-29, 12:42

Witam mam pytanie do kolegów czy w Murano 2007 USA można w jakiś sposób zmienić (przesunąć) położenie stacyjki , kupiłem autko i tak od czasu do czasu staram się go doprowadzić do ładu a patrząc na deskę stacyjka taka bez kluczyka nie pokrywa się z obudową tz stacyjka jek by była przesunięta nie pasuje do obudowy , ma ktoś może jakiś pomysł czym to jest spowodowane i jak to wyprostować??

[ Dodano: 2014-05-29, 17:49 ]
Witam zauważyłem jeszcze jedną sprawę większość MU z tego rocznika ma stacyjkę na kluczyk ja mam taką przekręcaną tylko czy jest możliwość że ktoś podmieniał kierownicę razem ze stacyjką i dlatego ona nie pasuje do plastików?

[ Dodano: 2014-06-03, 11:14 ]
Witam tz posiadam SMART KEY i pytanie moje jest takie czy one nie były mocowane seryjnie w MU i dlatego np plastiki nie pasują do tego rozwiązania czy może musi być inna obudowa do tej stacyjki ???

[ Dodano: 2014-06-09, 14:54 ]
Witam w związku z moim problemem z niepasującą stacyjką znalazłem pod kolumną kierownicy dwie śruby które pozwalają na przesuwanie w prawo lub lewo całością tz. kierownicą i przykręconą do niej stacyjką , wszystko ładnie się wpasowało ale zastanawiam się czy te śruby nie powinny się wsunąć w taką jak by podkładkę bo u mnie są wysunięte na około 3-5mm (nie mogę tego odszukać w instrukcji serwisowej) może ktoś pomóc w tej kwestii????

[ Dodano: 2014-06-11, 12:59 ]
Witam napiszę bardziej fachowo czy kolumnę kierownicy można troszeczkę dosłownie na 1 do 1,5 cm jakoś wysunąć dokładnie chodzi mi tylko o element do którego przymocowana jest stacyjka , pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murano”