Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

funkcjonowanie forum

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
Tomasz WPR
fanatyk nissana
Posty: 278
Rejestracja: 2009-12-08, 17:36
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Tomasz WPR » 2010-01-24, 12:10

Mi też, nic a nic :)

Awatar użytkownika
Wieshaq
fanatyk nissana
Posty: 1725
Rejestracja: 2009-12-06, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wieshaq » 2010-01-24, 13:22

Tyz tak mam, ale...... (jak wyżej) :D
Była Y10 2.0D
Była W10 1.6
Była P11 2.0TD
Była K11 1.0 Jive
Było jakieś kombi, i kolejne kombi.
Teraz jest Smok chociaż z fabryki wyjechał jako Subaru Forester ;-)

Awatar użytkownika
merid
fanatyk nissana
Posty: 1281
Rejestracja: 2009-12-06, 18:55
Lokalizacja: Katowice

Post autor: merid » 2010-01-24, 17:40

mi tez to nie przeszkadza ale zglaszam blad :P
blabla przyjedź na najbliższy spot comiesięczny o 19:00. Info w naszym TEMACIE
Posiadam części do N14.

Awatar użytkownika
Kreyzol WPR
fanatyk nissana
Posty: 614
Rejestracja: 2009-12-08, 23:57
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Kreyzol WPR » 2010-01-25, 17:24

a tak z ciekawosci to planujecie strone glowną? tak jak bylo wczesniej, rozne aklutalnosci prezentacja aut itd?
P.U.H. Rybak
Przewóz Osób 604-564-355

Awatar użytkownika
Rysiu83
fanatyk nissana
Posty: 2197
Rejestracja: 2009-12-09, 05:39
Lokalizacja: WWL

Post autor: Rysiu83 » 2010-01-25, 17:37

jak dla mnie dobrze jest jak jest
Po kolei..N14 GA14DE,P10 SRi,P11GT SportLine ----> :)

Awatar użytkownika
Wieshaq
fanatyk nissana
Posty: 1725
Rejestracja: 2009-12-06, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wieshaq » 2010-01-25, 17:54

Kreyzol pisze:a tak z ciekawosci to planujecie strone glowną? tak jak bylo wczesniej, rozne aklutalnosci prezentacja aut itd?
No właśnie. Fajnie by było, gdyby powstała jakaś strona główna.
Była Y10 2.0D
Była W10 1.6
Była P11 2.0TD
Była K11 1.0 Jive
Było jakieś kombi, i kolejne kombi.
Teraz jest Smok chociaż z fabryki wyjechał jako Subaru Forester ;-)

Awatar użytkownika
Ryath
Administrator
Posty: 383
Rejestracja: 2009-11-21, 20:50
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Ryath » 2010-01-25, 20:11

Kreyzol pisze:a tak z ciekawosci to planujecie strone glowną? tak jak bylo wczesniej, rozne aklutalnosci prezentacja aut itd?
Robi się powoli. Jak już się zrobi, to opublikujemy :)
Pozdrawiam
Ryath

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-29, 10:31

Chciałbym przeszukać temat :
Łódzka Grupa

i interesują mnie tylko wyniki z Łódzkiej Grupy, chyba nie zasugerujecie mi za każdym razem czytać tych ponad 2300 postów?
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-01-29, 12:34

Nie bardzo rozumiem ... Dlaczego masz czytać wszystkie ?
Kto obserwuje temat ten jest w miare na bieżąco .. a kto zagląda sporadycznie to wystarczy albo zapytać w temacie co Cię interesuje albo przeczytac choc 2-3 strony wstecz...
Z nissanem od 2005 roku :)

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-29, 16:38

Szymeq pisze:Nie bardzo rozumiem ... Dlaczego masz czytać wszystkie ?
Kto obserwuje temat ten jest w miare na bieżąco .. a kto zagląda sporadycznie to wystarczy albo zapytać w temacie co Cię interesuje albo przeczytac choc 2-3 strony wstecz...
Bądź tak miły i wyobraź sobie że trafi tam nowy użytkownik i chciałby coś po prostu znaleźć - nie koniecznie musi śledzić ten wątek - z prostej przyczyny zanim się zarejestrował na forum to ten wątek miał przypuśćmy 5000 postów.

Potrzebujesz jeszcze innych przykładów żeby to zrozumieć?
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

Awatar użytkownika
sunniak1.6sr
fanatyk nissana
Posty: 820
Rejestracja: 2009-12-07, 23:02
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: sunniak1.6sr » 2010-01-29, 21:03

finger chodzi Ci o brak jakieś wyszukiwarki poszczególnych wątków , czy masz pretensje o ilość postów?

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2010-01-29, 21:04

finger pisze:
Szymeq pisze:Nie bardzo rozumiem ... Dlaczego masz czytać wszystkie ?
Kto obserwuje temat ten jest w miare na bieżąco .. a kto zagląda sporadycznie to wystarczy albo zapytać w temacie co Cię interesuje albo przeczytac choc 2-3 strony wstecz...
Bądź tak miły i wyobraź sobie że trafi tam nowy użytkownik i chciałby coś po prostu znaleźć - nie koniecznie musi śledzić ten wątek - z prostej przyczyny zanim się zarejestrował na forum to ten wątek miał przypuśćmy 5000 postów.

Potrzebujesz jeszcze innych przykładów żeby to zrozumieć?
Też nie wiem o co Ci chodzi wpada nowy to albo napisze coś na końcu i mu ktoś odpowie albo trafi na pierwszy post w którym wszystko napisane
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-01-29, 21:05

finger pisze:Bądź tak miły i wyobraź sobie że trafi tam nowy użytkownik i chciałby coś po prostu znaleźć - nie koniecznie musi śledzić ten wątek - z prostej przyczyny zanim się zarejestrował na forum to ten wątek miał przypuśćmy 5000 postów.

Potrzebujesz jeszcze innych przykładów żeby to zrozumieć?
Wyobraziłem sobie .. znaczy jestem miły ? :mrgreen:

Zawsze w pierwszym poście jest wszystko opisane oczywiście informacje dotyczące spotkań. Każda grupa ma moderatora do którego można zwrócić się z prośbą. Natomiast nie widzę potrzeby przeszukiwania setek postów... temat jest do rozmów o spotkaniach i raczej nic więcej tam nie znajdziesz ... przynajmniej nie powinno tam być.
Wytłumacz mi czego chciałbyś się tam doszukać ? Czego nowy człowiek będzie szukał pośród setek postów ... co miałby tam znaleźć ?

[ Dodano: 2010-01-29, 21:06 ]
no to żeśmy we 3 sieknęli odp :mrgreen:
Z nissanem od 2005 roku :)

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2010-01-29, 21:07

może da spokój :D
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-29, 21:08

sunniak1.6sr pisze:Dobrze Nowy Użytkowniku, co byś tam chciał znaleźć konkretnego, to jest forum na którym na bieżąco toczą się rozmowy na różne tematy a to co najważniejsze czyli przykładowo jakieś foty , informacje o spotach itd wszytko jest w pierwszym poście. Powiedz mi drogi kolego taką rzecz ok czepiasz się że dużo piszecie ale przykładowo za dwa lata inne grupy też będą miały po kilka tysięcy postów i co w tedy, też napiszesz to samo pytanie co powyżej ? A wchodziłeś na inne fora, fora które funkcjonują po kilka lat, tam też zadajesz takie pytania i masz przykładowo pretensje do grup które piszą trochę więcej niż inne ?A i jeszcze, jedno jak chciałbym coś po prostu znaleźć to mógłbyś po prostu napisać na forum jakieś zapytanie, a uwierz że z miłą chęcią Ci odpowiemy.
Szanowny Panie Sunniak ;> miło mi że będę mógł się do Ciebie zwrócić z każdym zapytaniem do grupy Łódzkiej, ale nie o to mi chodzi. Uwierz mi, jakbym chciał zapytać o coś w Twojej Szanownej Grupie Łódzkiej to bym napisał posta o stosownej treści.

Przeczytaj uważnie co napisałem w poście :
viewtopic.php?p=21277#21277

W razie problemów: chodzi mi o funkcjonalność szukaj która w tym przypadku i przy takiej ilości postów (gdzie w Grupach ilość postów dąży do nieskończoności w najszybszym tempie na forum ) bardzo słabo się sprawdza, ponieważ szukamy we wszystkich grupach (przy obecnym układzie drzewa forum) a wynik wyszukiwania może pojawić się w każdej z grup, więc otrzymujemy zlepek informacji ze wszystkich grup.
sunniak1.6sr pisze:Powiedz mi drogi kolego taką rzecz ok czepiasz się że dużo piszecie ale przykładowo za dwa lata inne grupy też będą miały po kilka tysięcy postów i co w tedy, też napiszesz to samo pytanie co powyżej ?
Przypominam temat : funkcjonowanie forum co moza zmienić, poprawić właśnie to jest moja propozycja co można poprawić, pozostawiam temat do dyskusji.
sunniak1.6sr pisze:A wchodziłeś na inne fora, fora które funkcjonują po kilka lat, tam też zadajesz takie pytania i masz przykładowo pretensje do grup które piszą trochę więcej niż inne ?
I właśnie na innych forach używam funkcji szukaj ...
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2010-01-29, 21:10

jednak nie :D
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-29, 21:20

Było grubo :) :

Godzina 20:23
sunniak1.6sr pisze:Dobrze Nowy Użytkowniku, co byś tam chciał znaleźć konkretnego, to jest forum na którym na bieżąco toczą się rozmowy na różne tematy a to co najważniejsze czyli przykładowo jakieś foty , informacje o spotach itd wszytko jest w pierwszym poście. Powiedz mi drogi kolego taką rzecz ok czepiasz się że dużo piszecie ale przykładowo za dwa lata inne grupy też będą miały po kilka tysięcy postów i co w tedy, też napiszesz to samo pytanie co powyżej ? A wchodziłeś na inne fora, fora które funkcjonują po kilka lat, tam też zadajesz takie pytania i masz przykładowo pretensje do grup które piszą trochę więcej niż inne ?A i jeszcze, jedno jak chciałbym coś po prostu znaleźć to mógłbyś po prostu napisać na forum jakieś zapytanie, a uwierz że z miłą chęcią Ci odpowiemy.
a o godzinie 21:03 tak:
sunniak1.6sr pisze:finger chodzi Ci o brak jakieś wyszukiwarki poszczególnych wątków , czy masz pretensje o ilość postów?
Może moglibyście chociaż dodać informację że ktoś edytował posta o konkretnej godzinie, bo potem będzie że zmyśliłem sobie cytat sunniaka ;)
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2010-01-29, 21:40

Panowie a ja mam pytanie, czy będziecie zamieszczać jakieś reklamy na forum. Bo w sumie mi reklamy nie przeszkadzają a dla forum to zawsze jakieś pieniądze.
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2010-01-29, 21:44

nie rozumiem :) przepraszam, nie rozumiem o co chodzi fingerowi, może niech poda inny przykład/temat niż łódzka grupa z duża ilością postów, i wytłumaczy jeszcze raz.

A co do reakcji sunniaka, no cóż to nasz moderator, więc broni grupy, też bym pewnie pomyślała, że przyczepiasz się przede wszystkim do ilości postów i że moze nie na temat spotkań są, więc ciesze się w sumie, ze to on Ci pierwszy odpisał, bo ja się szybciej denerwuję ;) a to, że poprawił post świadczy tylko o tym, że chciał być dla Ciebie miły.

Oczywiście pozdrawiam-czyli też jestem miła :mrgreen:

wyjaśnij nam finger o co Ci chodzi :) poczytam :)

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2010-01-29, 22:06

ainkaa pisze:wyjaśnij nam finger o co Ci chodzi :) poczytam :)
Chodzi o to, że nie da się przeszukać jednego tematu, tylko całe spotkania trzeba przeszukiwać wszystkich grup.

(zgadza się?)
100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

finger
wiem o czym pisze
Posty: 52
Rejestracja: 2009-12-09, 08:49
Lokalizacja: Z kąta w kąt

Post autor: finger » 2010-01-29, 22:07

ainkaa pisze:wyjaśnij nam finger o co Ci chodzi poczytam
Zaczęło się tak
Potem było delikatne rozwinięcie
Z mojej strony wszystko na ten temat
"Żyję w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch... za moją kase"
Strachy na lachy - "Żyję w kraju"

Awatar użytkownika
johny_fellow
fanatyk nissana
Posty: 1837
Rejestracja: 2009-12-07, 12:57
Lokalizacja: CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: johny_fellow » 2010-01-29, 22:38

finger ale Wszyscy (ja też) chcą wiedzieć o co konkretnie Ci chodzi?
Czego szukasz za pomocą szukajki w Grupie Łódzkiej? Przecież jak chcesz poszukać gdzie indziej to zaznaczasz konkretne podforum.
O co kaman?
Widzisz to, że nikt nie wie o co Ci chodzi? To znaczy, że źle wyrażasz swoją myśl.
Znowu z NISSANem :cool:

Były:
- Micra K11, 2001 r., CG10DE;
- 100 NX B13, 1992 r., GA16DS;
- Primera P11, 1996 r., SR20DE;
- MAXIMA A33 QX, 2001 r., VQ30DEK.

http://www.agent-pzu.lukasz-ufnal.pl

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2010-01-29, 22:38

Wpisałam w szukajce Łódzka Grupa, zaznaczyłam opcję: szukaj wszystkich słów i wyświetliło mi tylko posty Łódzkich spotkań w liczbie ponad 2000, innych grup nie stwierdziłam, więc to chyba nie o to chodzi Grzechu
finger pisze:Potrzebujesz jeszcze innych przykładów żeby to zrozumieć?


ja tak, ale na szczęście nie ja jestem moderatorem/administartorem, a wierzę w to, że ww koledzy Cię już zrozumieli :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2010-01-29, 22:58

MHm.. ładne.. Ja też będę bronił naszej grupy.. Jeśli ktoś ma pretensje że dużo piszemy .. cóż..nie komentuję tego bo nie ma po co.. Jeśli ktoś nam zarzuci że piszem "od rzeczy" --hmm to powiem tak..: to jest nasz temat i już.. piszemy bo lubimy i dobrze się z tym czujemy :) Nie sądzę, żeby ktoś z naszej grupy zarzucił innej grupie że są np "leniami i nierobami" bo mają tyko 15 czy 20 stron postów..więc zarzucanie nam że piszemy za dużo to chyba trochę nie halo.. Życzę wszystkim grupom takiego zgrania jak u nas.. :))

PS: Jeśli źle zrozumiałem powyższe posty to sorry .. ale włączył mi się tryb "Rycerz mode on :)"
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2010-01-29, 23:05

scubzik pisze:PS: Jeśli źle zrozumiałem powyższe posty to sorry .. ale włączył mi się tryb "Rycerz mode on :)"
Tak trochę :)
100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2010-01-29, 23:11

poniosło mnie nieco .. sorry za OT
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
sunniak1.6sr
fanatyk nissana
Posty: 820
Rejestracja: 2009-12-07, 23:02
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: sunniak1.6sr » 2010-01-29, 23:43

Drogi Fingerze, nie edytowałem posta tylko go usunąłem ponieważ nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi i dlatego nie pojawiło się nic odnośnie edycji, dwu znacznie potraktowałem Twoją wypowiedź i dlatego na Ciebie naskoczyłem , wybacz ale jak coś się dzieje lub będzie działo to bronię lub będę bronił Łódzkiej Grupy

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2010-01-29, 23:44

:)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2010-01-29, 23:48

sunniak1.6sr pisze:Drogi Fingerze, nie edytowałem posta tylko go usunąłem ponieważ nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi i dlatego nie pojawiło się nic odnośnie edycji, dwu znacznie potraktowałem Twoją wypowiedź i dlatego na Ciebie naskoczyłem , wybacz ale jak coś się dzieje lub będzie działo to bronię lub będę bronił Łódzkiej Grupy
Ja się odniosłem do tonu "szefa" -- i jeszcze raz sorry .. ale też "będę bronił Łódzkiej Grupy" :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2010-01-29, 23:55

Proponuję wziąć głęboki oddech i udać się w objęcia Morfeusza ;-)
Wszelkie sugestie są mile widziane .. trzeba tylko wytłumaczyć o co chodzi ... a druga strona musi zrozumieć zamysł autora i będzie po sprawie :)
Z nissanem od 2005 roku :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Administracja Forum”