Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Ogrzewanie HYDRONIC?

Moderator: mimier

eddred
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2017-06-10, 10:06
Lokalizacja: Wrocław

Ogrzewanie HYDRONIC?

Post autor: eddred » 2017-06-10, 10:20

Witam, problem mam taki: kupiłem używanego Qashqaia, silnik 2.0 diesel, w dużej paczce dokumentów, faktur i rachunków (auto z Niemiec, więc to zrozumiałe) są rachunki i folder urządzenia do podgrzewania silnika? wnętrza? Hydronic. Nie ma natomiast żadnego pilota do tego ani innej naprowadzającej informacji. Natomiast są dwa ewidentnie dołożone przyciski po lewej stronie, pod regulatorem wysokości świecenia reflektorów. Ma ktoś pomysł, jak dogrzebać się do jakichś danych, gdzie może być jakaś tabliczka znamionowa albo jak sprawdzić czy ten Hydronic w moim wozie jest? Napisałem do firmy z faktury, ale czy odpowiedzą na zapytanie o fakturę sprzed siedmiu lat - nie wiem...
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź - nie wiem, w końcu, czy mam to ogrzewanie, ogrzewanie czego i jak z niego korzystać. To trochę frustruje.
Dzięki za hinty...

nanab
wiem o czym pisze
Posty: 82
Rejestracja: 2017-04-09, 22:21
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: nanab » 2017-06-10, 13:57

Poszukaj na obudowie tego urządzenia.

Awatar użytkownika
JACKO29
fanatyk nissana
Posty: 759
Rejestracja: 2009-12-09, 11:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: JACKO29 » 2017-06-10, 18:23

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 2xr64KqJwA
To jest webasto.Podgrzewa wnętrze.
Zestaw siłowników do podnoszenia maski Qashqai J10 i J11 ,X Trail T-31 T-32chcesz wiedzieć więcej info na PW
viewtopic.php?t=18075

eddred
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2017-06-10, 10:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: eddred » 2017-06-10, 19:54

Problemem jest znalezienie ujrządzenia, jeśli jest, to tak zamaskowane w plątaninie elementów silnika i osprzętu, że ja - dyletant go nie widzę. ALe z fotografii patrzy na mnie tak właśnie Hydronic, jak w moim folderze i jest też Easy Start - taki jak zakreślono w foldezre. Tylko że ten pilot do mnie nie dotarł...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Qashqai”