Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Problem z ksenonem

Moderator: mimier

blackpearl
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-06, 15:37
Lokalizacja: Stockholm

Problem z ksenonem

Post autor: blackpearl » 2012-12-06, 15:49

Witam Szanownych Forumowiczow.

Kilka dni temu stalem sie szczesliwym posiadaczem Nissana Qashqaia z 2007 roku.

Niestety do wymiany mam zarowke ksenonowa. Kupilem oryginalna zarowke Philipsa 4300 d2R.

Wyjalem stara zarowke , zalozylem nowa, zalozylem "wasy" i przyszlo czas na zalozenie tej metalowej czesci.

Problem w tym ze za cholere nie moge jest przekrecic w pozycje CLOSE. Dodam ze w srodku jest jakas plastikowa opaska z otworkami, ktora ustawiam na rowno z zabkami tej metalowej czesci. lecz po podlaczeniu przewodu zabek przeskakuje i nie moge przekrecic jej ani w lewo ani w prawo. Prosze was kochani o pomoc bo juz szalu dostaje. Czy wszystko w dobrej kolejnosci podlaczam?? Z gory dziekuje za pomoc i poswiecenie mi czasu;)

[ Dodano: 2012-12-07, 16:22 ]
Poskutkowalo podlaczenie kabla na samym koncu. Lecz problem z ksenonem nie zniknal. Kupilem dwie zarowki philipsa d2r ale lampa wciaz nie dziala. Wycignelem zarowke na zewnatrz, podlaczylem ja do tego metalowego urzadzonka i tez nie dziala. Pewien elektryk powiedzial mi ze moze byc to wina komputerka sterujacego xenonem, ktory znajduje sie pod lampa.
Podobno w tych modelach dostaje sie tam woda co prowadzi do zwarcia.
Co Wy o tym myslicie i co moze byc przyczyna nie dzialajacej lampy??
Dodam ze stara zarowka ksenonu byla przepalona, przynajmniej ta mala banka w niej byla opkopcona.
Czy jest jakis bezpiecznik odpowiedzialny za ta lampe??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Qashqai”