Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[OC] Wezwanie do zapłaty po roku

Składki, likwidacja szkód, porównania ofert, wzory umów i innych formularzy ubezpieczeniowych

Moderator: Misiek

Awatar użytkownika
misiar90
fanatyk nissana
Posty: 477
Rejestracja: 2011-04-01, 09:17
Lokalizacja: Łódź

[OC] Wezwanie do zapłaty po roku

Post autor: misiar90 » 2013-11-12, 18:10

Dostałem list z ubezpieczalni z wezwaniem do zapłaty lub przesłaniem potwierdzenia zapłaty drugiej skladki za polise kończąca się dokładnie rok temu czyli w listopadzie (płaciłem ta składke w maju 2012). W maju 2013 jak agentka wyliczała mi na nowo składke(ta sama firma) dostałem nowy numer polisy a tamte wszystkie papiery podarłem i wywaliłem. Agentka twierdzi ,że nie ma żadnych papierów na potwierdzenie ,że płaciłem. Co robić? Babka mówi ,ze często musi odkrecać takie sprawy bo Inter Risk ma burdel w papierach. Czy moga w ogole budzić się po roku i rządać ode mnie kwitu czy agentka zrobiła mnie w ch#ja nie przekazała kasy ubezpieczalni i mam problem?

wojtus
stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 2013-01-13, 21:00
Lokalizacja: bb

Post autor: wojtus » 2013-11-12, 23:48

Napisz do UFG, przekażą twoje dane z bazy. Potem pismo o nękaniu i próbie wyłudzenia :what: na zdrowie :mrgreen:

Ja miałem stłuczki i wypadki, według Warty - najpierw OC, potem coś weryfikowali i chcieli dopłaty. UFG wyjaśniło wszystko. Wypełniasz formularz, dostajesz list.

Ostatnio PTU, czyli teraz Gothaer - wezwania do zapłaty i takie tam. Rzucali się o inne auto, w papierach jedno, w systemie drugie. Krótkie przepychanki, auto na żółtej blaszce, bez konieczności ciągłości OC. Dla spokoju wcześniej wysłałem rezygnację - mailem, faksem nie dostali podobno. Spokojnie sobie czekam :cool:

PZU, AXA podobne przygody... co roku się coś dzieje ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Ubezpieczeniowy”