Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[OC] Ile mogę dostać z Oc?

Składki, likwidacja szkód, porównania ofert, wzory umów i innych formularzy ubezpieczeniowych

Moderator: Misiek

klimo38
wiem o czym pisze
Posty: 59
Rejestracja: 2011-04-14, 16:19
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

[OC] Ile mogę dostać z Oc?

Post autor: klimo38 » 2012-01-20, 18:36

Witam wszystkich mam następujące pytanko otóż wczoraj trafiły mi się dwie stłuczki odszkodowanie pojdzie z polisy sprawcy w dwóch przypadkach, i mam takie pytanko ile mogę dostać za te uszkodzenia?Uszkodzenia z przodu to pierwsza stłuczka Oc ma gość w firmie MTU,a uszkodzenia z tyłu to druga Oc ma gość w Warcie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Uszkodzenia z przodu to z tego co widac to tak:Maska,Zderzak,Błotnik,Gril,Kierunkowskaz,Ten Grugi Co Doświetla Zakrety to też.Przedni Pas się troche cofnął,i tyle widac reszta to jak sie rozbierze,a z Tyłu to zderzak delikantnie i klapa bagażnika uciekła w prawą strone i teraz się bardzo ciezko otwiera bagażnik i pod wykładziną widac troszkę ze jest pogięta blacha możliwe ze wzmocnienie dostało tak myśle.i chce mie c jakąś orientację ile za to mam dostac żeby za mało nie zapłacili,osobno będzie za tył a osobno za przód aha a co do czesci to lepiej szukac drugiej maski i zderzaka czy klepac to?pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział Ubezpieczeniowy”