Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Terrano I ] Pytania i potrzeby odnośnie Terrano I

Moderatorzy: bonzo, azorek

Dawidjeep
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-25, 19:35
Lokalizacja: Bieszkowice

[Terrano I ] Pytania i potrzeby odnośnie Terrano I

Post autor: Dawidjeep » 2015-09-25, 21:52

Witam. Jestem nowym posiadaczem Terrano I. Zacznę od tego że szukam lusterka zewnętrznego od strony pasażera rok 89 więc może inne niż w nowszych.. Oraz przełącznik świateł... Może ktoś z was ma na graty jakiegoś?

I teraz mam pytanie odnośnie elektryki...

Światła pozycyjne raz są raz nie ma kwestia tego jak zaskoczy... Do tego długie też zapalą się lub nie a razem z nimi czasami halogeny :/ Myślę że wina może być w przełączniku świateł dlatego szukam takiego :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
fauscik
aktywny forumowicz
Posty: 192
Rejestracja: 2015-01-21, 23:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fauscik » 2015-09-25, 22:34

nie koniecznie, mi nie działały w roczniku '92 terrano I migacze, okazało się po rozebraniu że są zasyfione uchwyty na żarówki i nie styka tam, więc rozbierz to i sprawdź czy może tam jest tyle cudów że nie widać styków (próbowaliśmy nadtapiać mosiądzu z lutownicą, kilka minut wypalało syf zanim zaczęło się poprawnie formować )
druga sprawa warto porozłączać wtyczki i np. contactem je potraktować by wyczyścił Tobie styki, u mnie pomogło :D

co do reszty świateł to pozycyjki też u mnie różnie były ale myślę że warto zajrzeć w żarówki :)

Dawidjeep
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-25, 19:35
Lokalizacja: Bieszkowice

Post autor: Dawidjeep » 2015-10-05, 20:15

Okazało się że włącznik posypany :) Czekam na nowy! :D Ale mam inne pytanie. Ktoś zna wymiary ori amortyzatorów? W sensie długości całkowitej złożonych i rozciągniętych. ??

Awatar użytkownika
azm-61
doświadczony forumowicz
Posty: 251
Rejestracja: 2010-09-09, 11:45
Lokalizacja: Toruń

Post autor: azm-61 » 2015-10-10, 09:38

Jeśli ktoś potrzebuje to proszę na PW.

viewtopic.php?t=20598
> http://chomikuj.pl/azm-61/Motoryzacja/T ... averick/CZ
Przednie zawieszenie i Body lift:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”