Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Note] Lusterko - części pierwsze

Moderator: Zielkq

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

[Note] Lusterko - części pierwsze

Post autor: El_Diablo » 2010-02-13, 23:15

Ze względu na to, że wyjeżdżając z garażu od znajomego ( jak potrzebowałem przenocować Notka ) stłukłem szybkę w lusterku - pech mówi się trudno żyje się dalej - musiałem rozebrać lusterko. Przy okazji mogłem zrobić kilka zdjęć więc je z czasem umieszczę bo nie mam wszystkiego, a jeszcze obfotografuje. Przy okazji znalazłem w jakiejś galerii rozebrane lusterko, więc zamieszczę fotki bo wcale nie tak prosto rozebrać lusterko jakby się wydawało, a jak komuś będzie potrzebne to akurat jak znalazł.

Jakby co wkład w serwisie plastik mocujący, mata grzejna i szybka lusterka 120zł katastrofy nie ma, nawet gość z serwisu był zaszokowany że tak tanio bo do innych modeli w granicach 300zł mówił że są.

Miejsca zaznaczone to zatrzaski od pokrywy lusterka.
Kluczyk potrzebny do rozkręcenia plastików Torx T20

Awatar użytkownika
JACKO29
fanatyk nissana
Posty: 759
Rejestracja: 2009-12-09, 11:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: JACKO29 » 2010-03-06, 09:26

No właśnie,jeśli możesz to opisz dokładniej jak się dobrać do wnętrza lusterka...(jeśli możesz),przymierzałem się do założenia kierunków LED w obudowie lusterka.
Zestaw siłowników do podnoszenia maski Qashqai J10 i J11 ,X Trail T-31 T-32chcesz wiedzieć więcej info na PW
viewtopic.php?t=18075

Awatar użytkownika
El_Diablo
fanatyk nissana
Posty: 698
Rejestracja: 2009-12-09, 12:23
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: El_Diablo » 2010-03-14, 19:58

Musisz delikatnie przedni wkład podważyć, trzyma się na czterech zatrzaskach, i jakimś długim śrubokrętem podważyć chociaż jeden, to reszta puści, mi się udało jedno lusterko wyjąć bez podważania ale miałem niezłe nerwy, żeby wkład nie pęknął.

Następnie uwaga !!! Wkład ma dość krótki kabel od podgrzewania max 10 cm więc delikatnie, trzeba nadusić zapadkę i wysunie się wtyczka - no i już wtedy gitara bo wszystkie śrubki na wierzchu, ale uwaga na zatrzaski.

Na rysunku oznaczone są zatrzaski oraz mocowanie wtyczki - do zdjęcia posłużył wkład lusterka bez ogrzewania. :hah:

[ Dodano: 2010-03-14, 20:09 ]
Jak mówiłem uwaga na zatrzaski - śruby są widoczne, ale zatrzaski od dekielka są dwa i strasznie dziwne. Zdjęcie gniazda. Aby wyjąć zatrzask - trzeba go na środku przydusić aby się ugiął i przeszedł przez pokazany otwór. Reszta jest dość łatwa. Obudowa główna - dolna - ma taki otwór że bez problemu da się zdjąć mimo mechanizmu sterowania lusterkiem.


Jakby jakieś pytania to nie ma problemu to co będę umiał to podpowiem.

Awatar użytkownika
JACKO29
fanatyk nissana
Posty: 759
Rejestracja: 2009-12-09, 11:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: JACKO29 » 2010-03-14, 21:28

Thenks ,znajdę troche czasu to pokombinuje
Zestaw siłowników do podnoszenia maski Qashqai J10 i J11 ,X Trail T-31 T-32chcesz wiedzieć więcej info na PW
viewtopic.php?t=18075

ODPOWIEDZ

Wróć do „Note”