Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[A32] Migacze przy zamykaniu i otwieraniu

Moderator: janusz

Awatar użytkownika
dawhell
wiem o czym pisze
Posty: 50
Rejestracja: 2010-03-29, 20:00
Lokalizacja: UK

[A32] Migacze przy zamykaniu i otwieraniu

Post autor: dawhell » 2012-07-22, 18:32

Witam

Od jakiegos czasu walczyłem sobie z kierunkowskazami aby świeciły przy zamykaniu i otwieraniu auta.
W bagaźniku po zdjęciu osłony zamka dolnego miałem dwie wtyczki wiszące luzem jedna brązowa druga czarna

Obrazek

Aby kierunki działały musiałem wsadzić przekażnik

Obrazek
Obrazek

film video

[ Dodano: 2012-07-22, 23:19 ]
zapomniałe dodać brązowa wtyczka jest w kształcie litery (U)
Obrazek

A druga wtyczka której nie rozszyfrowałem jeszcze to w kształcie krzyża na takie wejście jak na obrazku niżej może ktoś z was wie do czego ona służy i jaki tam przekaźnik powinien być
Obrazek
Obrazek

genonef
wiem o czym pisze
Posty: 49
Rejestracja: 2012-02-23, 22:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: genonef » 2012-07-27, 15:57

O przyda się i to bardzo :D Często muszę wracać do auta aby się upewnić czy się zamknęło... Ciekawe czy mam taki przekaźnik u siebie w aucie :mrgreen:

Awatar użytkownika
dawhell
wiem o czym pisze
Posty: 50
Rejestracja: 2010-03-29, 20:00
Lokalizacja: UK

Post autor: dawhell » 2012-07-28, 10:12

Siema
genonef, sprawdź najpierw czy masz wiązke pociągniętą.
Pojechałem z kumplem na szrot po alu felge i amortyzator do jego passata (alus pęknięty a amor wyalny nie wnikam co zrobił) i kiedy on szukał części do swojego auta ja zajżałem do jedynej stojącej maximy. Samochód kompletnie rozebrany bez drzwi, klapy i maski. Komora silnika pusta a w bagażniku brak uszczelki i plastików. Miałem już sobie iść a rzuciła mi się ta kosta przy zamku a przypomniało mi się jak u siebie czyściłem bagażnik. Była jedna kosta z jedną wiąską tylko a umnie są dwie wiąski z czego jedna (teraz już wiem) od migaczy podczas zamykania/otwierania, co do drugiej to nie wiem ale znalazłem dwa zdjęcia z różnymi przekaźnikami w kufrze
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”