Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[A34] sprężarka klimatyzacji

Moderator: janusz

Awatar użytkownika
aisha
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2015-06-18, 13:50
Lokalizacja: Wrocław

[A34] sprężarka klimatyzacji

Post autor: aisha » 2015-06-18, 14:20

Kochani, podpowiedzcie, jakie macie doświadczenia ze sprężarkami klimatyzacji do modelu A34 3,5l, 2007 r.
Ja póki co mam same kłopoty.
Moja poprzednia sprężarka najpierw mi się zatarła, zadymiła, zerwała pasek klinowy i się "skończyła", więc kupiłam nową (czyli używaną, ale sprawną, na wymianę). W moim warsztacie mi ją zamontowali, po czym okazało się, że niestety ucieka mi czynnik chłodzący. Zapłaciłam im więc za "uszczelnienie układu" i ponowne nabicie, ale okazało się, że owszem nabito, ale mnie w butelkę. W serwisie klimy powiedzieli mi, że wymiana sprężarki bez wyczyszczenia całego układu i wymiany osuszacza to partactwo, bo wszystkie brudy, które były w układzie po zatarciu, wykończyły mi drugą sprężarkę... Muszę kupić kolejną. I ma mieć zaślepione/zabezpieczone otwory, żeby nie gromadziła wilgoci, oraz ma się z niej wylewać żółty olej, bo jak będzie zielony, to mogę ją sobie... no, wiadomo.

Czy ktoś z Was może polecić mi wiarygodnego sprzedawcę części, który miewa na stanie sprężarki klimy i sprzeda mi taką, która będzie działać dłużej niż tylko tyle, ile gwarantuje "gwarancja rozruchowa"?

Niestety panowie w warsztatach (nie wszyscy, ale często niestety) na widok blondynki w butach na obcasach ;) myślą, że wcisną mi każdy kit. Żałosne, ale takie życie <bezradny>

Pomóżcie proszę!

Lombardo88
fanatyk nissana
Posty: 1189
Rejestracja: 2009-12-08, 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lombardo88 » 2015-06-19, 08:04

aisha, poszło pw

Awatar użytkownika
aisha
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2015-06-18, 13:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: aisha » 2015-06-19, 11:09

Lombardo88 pisze:aisha, poszło pw
Dzięki! :pada:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”