Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

blotnik tył a32

Moderator: janusz

robert12345
stały bywalec
Posty: 99
Rejestracja: 2009-12-09, 19:19
Lokalizacja: gdańsk

blotnik tył a32

Post autor: robert12345 » 2012-09-21, 07:09

czesc, potrzebuje:

1. reperaturki na tył od maximy a32 (EU) - wiem ze nie sa osiagalne ale moze ktos ma jakis patent i robił.
2. nadkola na tył - na necie znalazlem czlowieka ktory dopasowywal nadkola do a33 od volvo. czy ktos z was robil podobny patent?

w tej chwili nie mam rdzy (w zeszlym roku byly konserwwowane nadkola, bo na rantach lekko sie pojawila ruda), w tym roku zrobilem tylko poprawke i konwerwacje calosci. obawiam sie ze za rok lub dwa trzeba bedzie podejsc do tematu szerzej. dlatego pytam z wyprzedzeniem o to co powyzej, bo moze ktos mial jakies doswiadczenia z maxi.

... a wiem ze na tyle blotniki prawie zawsze bierze w a32 > 12 lat wiec pytam.

dzieki.

[ Dodano: 2012-09-22, 09:35 ]
update:
reperaturki nie sa potrzebne. potrzebne sa w tej chwili nadkola. calosc mam zakonserwowana ale przed zima chcialbym wrzucic jakis plastik? jakie nadkola mozna dopasowac do a32? tobil ktos cos podobnego?

Awatar użytkownika
Wald
fanatyk nissana
Posty: 271
Rejestracja: 2009-12-09, 08:58
Lokalizacja: WE

Post autor: Wald » 2012-09-27, 10:06

Mi lakiernik wstawiał na tył wycięte błotniki przednie. Pasować pasuje ale ruda już wychodzi po roku chyba nie zostało to zrobione/zabezpieczone tak jak być powinno :-/
Obrazek

Awatar użytkownika
piter2323
aktywny forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 2009-12-09, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk/ Rusocin

Post autor: piter2323 » 2012-09-28, 07:56

to jest niestety bolączka naszych maxim. Na blachach i ocynku to oni przyoszczędzili przy tej klasie auta to podchodzi już pod sabotaż podchodzi. U mnie po lakierowaniu po roku znowu zaczęło wychodzić w tych samych miejscach. Przednie i tylne nadkola. Trzeba to zaakceptować i przygotowywać się na lakierowanie co jakiś czas :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tmuranski
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2011-11-15, 11:16
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tmuranski » 2012-10-02, 08:31

moja w tym roku po zimie nagle 'zrudziała" na tyłku - oba błotniki i progi!. Jeden błotnik zrobiłem po tym, jak koleś mi lekko wjechał w zderzak i stronę i tak trzeba było objąć lekką kosmetyką. ale próg od strony kierowcy mam do wymiany. Wogóle z tyłu jak zobaczyłem ostatnio jak mi maxi zgniła to szok. światełka od tablicy z tyłu wiszą w powietrzu już, bo uchwyt od nich ten w zderzaku się rozleciał w pył!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”