Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

lampy amerykana na europejczyka

Moderator: janusz

marcino84
nowy na forum
Posty: 32
Rejestracja: 2014-01-03, 09:58
Lokalizacja: łódzkie

lampy amerykana na europejczyka

Post autor: marcino84 » 2014-01-16, 13:54

Koledzy jakie macie patenty na przerobke tylnych lamp.
obecnie mam kierunek i wsteczny w miejscu wstecznego (2 oddzielne żarówki)nie mam przeciwmgielnego z tyłu. Diagnosta powiedział, że mi na przeglądzie nie przepuści auta, bo kierunek nie może być od strony wewnętrznej lampy. Jakie macie z tym doświadczenia, raczej zmienie dignoste niż lampy.

Awatar użytkownika
MacGayver
fanatyk nissana
Posty: 3624
Rejestracja: 2009-12-09, 00:13
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: MacGayver » 2014-01-16, 16:48

generalnie tego nie przeskoczysz, uważam że i tak skoro postarałeś się na tyle żeby nawet kierunkowskaz był pomarańczowy to i tak daleko się posunąłeś. Ile jest przecież samochodów którym kierunkowskaz się świeci na czerwono. Wsteczny możesz zrobić jako dodatkową lampę pod autem (szpetne), przeciwmgielne też (szpetne), albo zrobić dodatkowo przeciwmgielne zamiast jednego światła pozycyjnego przełączane przekaźnikiem. Czyli kiedy włączasz przeciwmgielne z lewej to wyłączają się światła pozycyjne po jednej od każdej strony. Ale moim zdaniem podsumowując to wszystko to zmień diagnostę :-P może następny się nie przyczepi do "wewnętrznej" strony lampy, choć do braku przeciwmgielnego już może ;-)
kompletne sportowe układy wydechowe
Nissan Micra X1R GA16

www.klinika-japonczyka.pl

marcino84
nowy na forum
Posty: 32
Rejestracja: 2014-01-03, 09:58
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: marcino84 » 2014-01-17, 12:59

Taa...chyba czas na zmianę. Nie będę nic kombinował z lampami, a swoją drogą,to z przeciwmgielnego z tyłu korzystałem może ze 4 lata temu.
a może się kolego orientujesz,czy mój max ma elektrohydrualiczną regulację zaworów.
sorry,ze w tym wątku,ale nie chce juz zakladac kolejnego tematu.
dzięki za odpowiedź

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”