Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P12/WP12] Problem z panelem sterowania radia i nawiewów!

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

mkostoj
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-11, 20:04
Lokalizacja: Bielsko

[P12/WP12] Problem z panelem sterowania radia i nawiewów!

Post autor: mkostoj » 2011-10-11, 22:38

Mam "mały" problem i nie wiem gdzie szukać rozwiązania. Stało sie to pare dni temu, po odłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyków radio sie nie wyłączyło i nie dało sie go wyłączyć z panelu(żaden przycisk nie działał), sprawdziłem bezpieczniki audio w kabinie: ok, pod maską też były ok, ale po wsadzeniu go z powrotem do gniazda, panel i radio zaczęło działać. Na następny dzień miałem rozładowany akumulator i radio juz nie działało. Po wyciągnięciu i wsadzeniu bezpiecznika działa przez chwile. Teraz zaczyna szwankować druga część panelu i wyłącza mi sie mozliwość sterowania nawiewem i klimą. Nie mam pojęcia co jest nie tak. Prosze o pomoc. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tematem, ale bardzo się nagrzewa chłodnica. Z góry serdeczna dzięki.

bamber01
nowy na forum
Posty: 21
Rejestracja: 2010-07-19, 22:50
Lokalizacja: Polska

Post autor: bamber01 » 2011-12-17, 23:15

Witam.Mam pytanie co do "biegów nawiewu". Otóż 1, 2, 3 bieg nie działa tylko na czwartym jest tak jak powinno.Co może być przyczyną??? Proszę o pomoc i o rade jak temu zaradzić.

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2011-12-18, 10:48

bamber01 pisze:Witam.Mam pytanie co do "biegów nawiewu". Otóż 1, 2, 3 bieg nie działa tylko na czwartym jest tak jak powinno.Co może być przyczyną??? Proszę o pomoc i o rade jak temu zaradzić.
Zapewne płytka nawiewu. Wartko użyć wyszukiwarki :idea: było to pare razy ruszane

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”