Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P12/WP12] Pęknięte "szkiełko" tylniej lampy

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Brayker
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-08-30, 19:45
Lokalizacja: Ldź

[P12/WP12] Pęknięte "szkiełko" tylniej lampy

Post autor: Brayker » 2012-08-30, 20:00

Witam serdecznie, jestem nowy na tym forum.
Przychodze do Was, znawców z zapytaniem odnośnie pęknięcia plastiku tylniej lampy w nissanie primerze p12
Ogólnie chodzi mi o ten plastik przeźroczysty, który osłania wewnętrzne elementy
czy da się go jakoś zdemontować i skleić tak by slady klejenia były jak najmniej widoczne?
Czy jest to element zespojony z resztą lampy i nie da się go ruszyć? jest to bardzo delikatny i cienki plastik dlatego wole się zapytać by później go jeszcze bardziej nie połamać,
Reszta lampy jest okej, jedynie ma to pękniecie
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi i rady bo nowej lampy chyba nie warto kupować, ewentualnie zastanowic sie nad uzywaną ..

Awatar użytkownika
Eryk
fanatyk nissana
Posty: 437
Rejestracja: 2010-09-08, 13:54
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Eryk » 2012-08-31, 15:43

Można rozkleić lampę, posklejać klosz, i na nowo połączyć klosz z lampom, jest w miarę proste, ale bardzo czasochłonne i istnieje prawdopodobieństwo, że klosz będzie Ci parował... lepiej jest poszukać nowej lampy na allegro czy gdzieś na szrocie.

Brayker
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-08-30, 19:45
Lokalizacja: Ldź

Post autor: Brayker » 2012-08-31, 17:26

Własnie nie mogę nic znaleźć, wszyskie szroty w mojej okolicy przeczesałem i znalazłem tylko Anglika za 250zł;/ żadnych EUropejsich nie bylo :(
Załozyłem temat w dziale kupie, może się ktoś zgłosi
Na allegro jest tylko jedna europejska prawa lampa za 150zł ale lekko popękana jest w jednym miejscu..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”