Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P/WP11.144] Zamek drzwi pasażera

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Sylwek25
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-02-20, 18:16
Lokalizacja: Lidzbark Warm

[P/WP11.144] Zamek drzwi pasażera

Post autor: Sylwek25 » 2016-02-20, 18:32

Proszę o pomoc. Muszę wyjąć wkładkę drzwi pasażera żeby dorobić kluczyk. Tapicerkę drzwi (boczek) zdjąłem no i dalej jest folia. No i tu zaczyna się problem. Nie ma jak podejść do wkładki. Za blachą jest jeszcze jakaś dodatkowa blacha, która przykrywa wkładkę (w ogóle jej nie widać i nie ma jak tam podejść). Może coś źle robię. Wkładka drzwi nie jest w klamce tylko pod klamką. Model Primera 1997 (sedan). Z góry dziękuje za podpowiedź.

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2016-02-20, 18:40

Sylwek25, ściągasz folię, albo odklejasz jej kawałek. Od dołu wsadzasz łapę i wyciągasz blaszkę mocującą. Podejrzewam, że będzie jeszcze czujnik na zamku.
Musisz jeszcze zdjąć cięgno z wkładki.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Sylwek25
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2016-02-20, 18:16
Lokalizacja: Lidzbark Warm

Post autor: Sylwek25 » 2016-02-27, 22:02

Dzięki za podpowiedź. Udało się po wielu zmaganiach. Widziałem wcześniej tą blaszkę ale za groma nie mogłem ją ruszyć. Niestety okazało się że była cała zardzewiała. Po jej wyciągnięciu zostały tylko strzępy tzn pourywało te wąsy zabezpieczające, może nie tyle pourywało ile rozsypały się. No i wyniknął następny problem bo wszystko już jest ale nie mogę nigdzie znaleźć tej blaszki mocującej. Chyba zostaje tylko serwis nissana co mnie bardzo uszczęśliwia :shock: Ostatnio bezpiecznik sprowadzali mi tydzień czasu i zapłaciłem tyle kasy że mało z butów wyskoczyłem Jak ktoś zna jakąś stronkę z tym ustroistwem będę wdzięczny. Janusz jeszcze raz dziękuje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”