Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P/WP11.144] Wymiana siedzeń na skóry z Kombi

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Awatar użytkownika
cichy_lis
wiem o czym pisze
Posty: 76
Rejestracja: 2010-03-13, 14:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

[P/WP11.144] Wymiana siedzeń na skóry z Kombi

Post autor: cichy_lis » 2014-07-03, 10:58

Witam,
jakich niespodzianek mogę się spodziewać przy przekładce kompletu skórzanego z kombi do mojego sedana ?
Wiem że nie wrzucę rolety bagażnika ;-)
Druga sprawa to fotele mają podgrzewanie i elektrykę - Jakiś pomysł jak to wpiąć ? chciał bym jak najbardziej zbliżyć się do oryginału i mieć to wszystko w puszcze bezpieczników oraz użyć oryginalnej wiązki, schemat mam, ale jest dla mnie nie oczywisty jeżeli chodzi o podpisy wiązek itp.

Dzięki z góry.
Lewy górny łożyskowany - lekko ponad rok życia ...

nice-wawa
fanatyk nissana
Posty: 948
Rejestracja: 2009-12-09, 08:33
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: nice-wawa » 2014-07-03, 11:43

Kanapa tylna nie podejdzie z kombi do sedana, a przód bez większych problemów, od grzania tyłka poszukaj powinna być już gotowa instalacja żeby się wpiąć jak masz wszystko .
jeśliś głupi to milcz niech pomyślę że mędrzec

Awatar użytkownika
cichy_lis
wiem o czym pisze
Posty: 76
Rejestracja: 2010-03-13, 14:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: cichy_lis » 2014-07-03, 12:00

Będę miał tunel środkowy z przyciskami, w fotelach są jeszcze poduszki, nie wpłynie to jakoś negatywnie na poduszki które już są ?
Dodatkowo jakie są różnice w kanapie ? Idzie to jakoś zmodyfikować ?

[ Dodano: 2014-07-03, 13:21 ]
Znalazłem chyba różnicę , pasy są inaczej rozwiązane :( Strasznie mi to pierdzieli plan :(
Lewy górny łożyskowany - lekko ponad rok życia ...

Awatar użytkownika
George
stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 2013-01-24, 12:41
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: George » 2014-07-03, 12:24

Sprawdź czy są takie same wtyczki do Airbag, jeśli tak to nie będzie problemu. Elektryka mnie nurtuję.. nie wiem czy nie wychodzi z podłogi wiązka do podgrzewanych oraz elektrycznych siedzeń. W WP11 pasy skąd wychodzą?

Awatar użytkownika
cichy_lis
wiem o czym pisze
Posty: 76
Rejestracja: 2010-03-13, 14:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: cichy_lis » 2014-07-03, 12:30

Dziś gryzę się ostatecznie z myślę zestawu z WP za 700 - ogółem mam zniszczone fotele więc i tak wypada kupić, dodatkowa tylna kanapa to 300 zł :P

Poinformuje o oprzewodowaniu- wykonam zdjęcia i wrzucę, może ktoś jeszcze wpadnie na taki dziki pomysł a może się przydać.
Co Do konstrukcji kanapy WP11 to chodzi o mechanizm pasów - są w kanapie, w P11 znajdują się w tylnej półce i tu ta cała niekompatybilność, choć nie wiem jak jest z wymiarami- jak będzie trzeba to może zrobię swap pasów :D
Lewy górny łożyskowany - lekko ponad rok życia ...

Awatar użytkownika
George
stały bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 2013-01-24, 12:41
Lokalizacja: Szydłowiec

Post autor: George » 2014-07-03, 13:01

Myśląc o pasach nie widzę problemu aby zostawić pasy z sedana a z kanapy kombi wyciąć. Bardziej obawiam się o zaczepy mocowania w sedanie jest też jeden na środku w kombi raczej oba po bokach. Ja w swojej WP11 miałem tapicerkę z sedana i było pomodzone (takiego kupiłem)

Awatar użytkownika
cichy_lis
wiem o czym pisze
Posty: 76
Rejestracja: 2010-03-13, 14:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: cichy_lis » 2014-07-03, 13:58

Wezmę to i zobaczę - jak coś to spinam się będę śmigał rowerem, jadł szczaw z torowiska ale kupię na tył :D

[ Dodano: 2014-07-03, 23:58 ]
Mam już full zestaw- ledwo co załadowałem Nyskę, w weekend przepierdziucha, jedynie tylna kanapa wstrzymuje full sukces- tu będzie pewnie jakiś mod.

Polecam Pana z Międzyszyna Podlaskiego (Bereza) Super się gada i towar konkret :D
Udało się jeszcze wyrwać pół drewno fajerę :D

Działam!
Lewy górny łożyskowany - lekko ponad rok życia ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”