Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Nissan primera nie trzyma niskich obrotów

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Poznaniak
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-10-16, 20:32
Lokalizacja: Poznań

Nissan primera nie trzyma niskich obrotów

Post autor: Poznaniak » 2017-11-01, 20:35

witam wszsytkich mam Problem z moim 10 dniowym samochodem który kupiłem Nissan Primera 2003 Silnik 2l benzyna-gaz. Może któs może mi pomóc i powiedzieć co sie mogło stać a wiec

jechał do Gniezna i czasem auto robiło tak zwane "kangurki" tak jak by nie dostawało paliwa moc spadał po czym gwałtownie szła do góry . Ale dojechał na miejsce po trzech godzinach chciałem wracać do domu wsiadłem auto odpaliło normalnie na początku było 1,5 obrotów potem zrobiło sie 900 ruszyłem i do pierwszego skrzyżowania zapaliła sie kontrolka silnika komunikat się pokazał który nic konkretnego nie mów wrzucę foty komunikantu , ale co odpaliłem auto przy gazowałem i silnik pracuje. jedyna jadę niby normalnie jedzie az znowu dojechałem do świateł wrzuciłem na luz i nagle obroty zero sie zrobił depnąłem na pedał gazu i poszły w gore puszczam pedał obroty na zero silnik gaśnie włączyłem na benzynę odpaliłem i było tak samo cały czas nogę musiałem trzymać na gazie żeby mi nie zgasł silnik i tak jakoś udało mi sie dojechać do domu (50km) jak trzymałem 2,5 obrotów to auto jechało normalnie tylko nie trzyma niski obrotu.

Czy ktoś może miał takie coś i wie co jest przyczyną takiej sytułacji i ile naprawa serwis może tego kosztować .Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi [/list]

[ Dodano: 2017-11-04, 11:23 ]
jak by ktoś miał taki problem jak ja to była to przepustnica :)

olo
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2015-02-25, 20:31
Lokalizacja: polska

Re: Nissan primera nie trzyma niskich obrotów

Post autor: olo » 2018-06-19, 07:58

Witam też posiadam p12 2.0 tyle że sama benzynę mi się tak działo przez nieszczęsna sade lambde niestety.wymienilem ja na nowka ale dziwne bo nie sprawdziła się,i po 2 zmianach kolejnych okazało się że sada siedzi bo zabity miałem katalizator po wybebeszeniu kata założyłem uniwersalna sade emulator kątowy do sady i w tej chwili zrobilem 9000 tyś auto śmiga.pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”