Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Hak holowniczy

Moderatorzy: Ryba, Sajmooon, Zielkq, Maniek-ol

Awatar użytkownika
homik123456
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-21, 20:18
Lokalizacja: Zabrze

Hak holowniczy

Post autor: homik123456 » 2010-05-15, 08:26

Witam,mam pytanie poniewaz bylem na przegladzie dzis i wszytko ok tylko ze powiedzial ze hak trzeba zdemontowac albo wbic do dowodu. A mianowicie moje pytanie brzmi,co trzeba zrobic?? Jak mam hak zamontowany to musze tak jakby na przeglad jechac zeby mi go zobaczyl i tam dostane kartke z ktora do urzedu musze isc zeby mi wbili do dowodu rejestracyjnego go??Jakie sa tego koszta?? Bo nie wiem czy zostawic go czy zdemontowac. Czasem moze mi sie przydac wiec chcial bym wiedziec ile by mnie to kosztowalo.
Obrazek

Mas
fanatyk nissana
Posty: 890
Rejestracja: 2009-12-09, 08:44
Lokalizacja: Sulejówek

Re: Hak holowniczy

Post autor: Mas » 2010-05-15, 09:35

homik123456 pisze:Witam,mam pytanie poniewaz bylem na przegladzie dzis i wszytko ok tylko ze powiedzial ze hak trzeba zdemontowac albo wbic do dowodu. A mianowicie moje pytanie brzmi,co trzeba zrobic?? Jak mam hak zamontowany to musze tak jakby na przeglad jechac zeby mi go zobaczyl i tam dostane kartke z ktora do urzedu musze isc zeby mi wbili do dowodu rejestracyjnego go??Jakie sa tego koszta?? Bo nie wiem czy zostawic go czy zdemontowac. Czasem moze mi sie przydac wiec chcial bym wiedziec ile by mnie to kosztowalo.
jedziesz na przegląd haka, zobaczą, że jest i sprawdzą wiązkę elektryczną. Koszt z tego co pamiętam ok. 30PLN. później idziesz do wydziału komunikacji i z głowy :)

Awatar użytkownika
homik123456
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-21, 20:18
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: homik123456 » 2010-05-15, 14:23

Dzieki ale poczekam tez jeszcze na opinie innych.
Wiadomo im wiecej osob tym lepiej dokladniej wszystko sie dowiem.
A w wydziale komunikacji sie placi czy nie?? Ta wiazke idzie samamu sprawdzic jakos nim sie tam pojedzie?? Bo po co mial bym jechac jak by nie dzialalo.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eksploatacja pojazdów - porady”