Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Gdzie zakupić dobry hak holowniczy?

Moderatorzy: Ryba, Sajmooon, Zielkq, Maniek-ol

janusztech
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-05, 12:41
Lokalizacja: Katowice

Gdzie zakupić dobry hak holowniczy?

Post autor: janusztech » 2013-11-05, 12:51

Chciałbym do swojego samochodu kupić hak holowniczy do samodzielnego montażu. Mam zdolności manualne, na elektryce też coś się znam więc myślę, że sobie poradzę. Pytanie tylko gdzie polecacie kupić taki zestaw haka holowniczego? Chcę być po prostu w 100% pewien że bez problemu wszystko będzie dobrze dopasowane.

janusztech
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-05, 12:41
Lokalizacja: Katowice

Post autor: janusztech » 2013-11-12, 10:14

No i kupiłem finalnie u tego sprzedającego hak firmy Steinhof. Mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.
Zestaw przyszedł już na drugi dzień więc po południu wziąłem się za montaż. Wszystko jest idealnie spasowane, więc nie było żadnych problemów. Nie do końca wiedziałem jak podpiąć wiązkę, ale sąsiad elektryk coś tam pomierzył i podpięliśmy tak jak ma być.

Sporo czytałem wcześniej po forach na temat producentów i dowiedziałem się, że Steinhof jest w zasadzie takiej samej jakości jak Westfalia czy Thule ale tańszy o około 40% dlatego zdecydowałem się właśnie na niego. Całą reszta jest podobno daleko w tyle za nimi.

Ja osobiście mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep i haki ale wiadomo - każdy podejmuje decyzje samodzielnie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eksploatacja pojazdów - porady”