Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N16] Almera n16 programowanie pilota centralnego zamka

Moderator: sergiej

Grażu92
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-05-10, 11:52
Lokalizacja: Toruń

[N16] Almera n16 programowanie pilota centralnego zamka

Post autor: Grażu92 » 2017-05-10, 12:15

Witam. Na początku dodam, że przeszukiwałem fora i znalazłem dużo opisów jak się programuje pilota do Almery n16, ale problem jest inny... Mianowicie próbuje zaprogramować nowego pilota, ale po przekręceniu kluczyka 6 razy w ciągu 10 sekund z pozycji wyłączonej do zapłonu auto w ogóle nie reaguje mignięciem kierunkowskazami. Nie mam pojęcia co jest nie tak, centralny ogólnie działa, bo kluczykiem mogę otwierać i zamykać, ale z pilota nie działa. Pilot mam osobno z kluczykiem jak na załączonym zdjęciu -> (http://i53.tinypic.com/369gy.jpg). Proszę o pomoc o co może chodzić w tej sytuacji... Pozdrawiam! ;)

Awatar użytkownika
Suwakovsky
wiem o czym pisze
Posty: 69
Rejestracja: 2015-06-16, 05:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Suwakovsky » 2017-05-14, 20:40

Może to przez to, że programowanie pilota jest przeznaczone, dla kluczyka zespolonego. Przynajmniej z tego co wnioskuje po przeglądnięciu serwisówki. (mogę się mylić). To co pokazujesz, to wydaje mi się, że nie jest oryginalny zamek centralny. (z tego co mi wiadomo, to można było w serwisie zamontować i właśnie tak to wygląda). Pewnie jakoś inaczej tam przebiega proces rejestracji pilota do centralnego zamka. (sprawdzone baterie w pilocie?)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”