Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N15] Alarm odmówił posłuszeństwa

Moderator: sergiej

Awatar użytkownika
maniek_NKP
fanatyk nissana
Posty: 425
Rejestracja: 2010-02-17, 20:17
Lokalizacja: DW

[N15] Alarm odmówił posłuszeństwa

Post autor: maniek_NKP » 2015-11-27, 10:46

Witam

Dziś nie udało mi się otworzyć auta za pomocą pilota. Pilot sprawny, bateria ok. Zarówno centralny zamek jak i alarm nie reagują na niego.

Otworzyłem auto z kluczyka, ale oczywiście skutkowało to aktywowaniem sie alarmu. Nie udało mi się też do wyłączyć za pomocą specjalnego przycisku, w wiadomym mi miejscu, za pomocą którego udawało mi się kiedyś go wyłączyć.

rozpięcie klem na aku tez nie pomogło, bo ponownym podłączeniu alarm wyje. Nie ma osobnego zasilania.

Skończyło się rano wzięciem taksówki do pracy, ale zastanawiam się co zrobić później ? Muszę szukać który to bezpiecznik, bo nie wiem - alarm nie jest fabryczny.

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2015-11-28, 09:14

maniek_NKP, spróbuj może użyć pilota od alarmu w samym samochodzie, w jak najbliższych okolicach samej centralki od alarmu - może po prostu jakiś problem z zasięgiem jest?
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Awatar użytkownika
maniek_NKP
fanatyk nissana
Posty: 425
Rejestracja: 2010-02-17, 20:17
Lokalizacja: DW

Post autor: maniek_NKP » 2015-11-28, 13:41

Skończyło się na odlutowaniu zasilania od syreny i wówczas mogłem na spokojnie pogrzebać. Udało mi się calkowicie zdezaktywować alarm - przejście w tryb serwisowy. A w poniedziałek podjadę do magika i niech sprawdzi. Pilot jest ok, bo sprawdzałem zapasowym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”