Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N16] Problem ze śmiercią radia

Moderator: sergiej

marconip
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-07, 17:27
Lokalizacja: Podkarpacie

[N16] Problem ze śmiercią radia

Post autor: marconip » 2015-06-07, 18:56

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy.
Posiadam Almere z 2004r. z radyjkiem jak na obrazku: (https://img2.sprzedajemy.pl/540x405_nis ... 440457.jpg)
I właśnie radyjko sprawiło mi kłopot. Do wczoraj, a właściwie do dzisiaj rana wszystko było w porządku. Rano samochodem wyjechała inna osoba i jak wynika z jej relacji ściszyła radio na zero (przynajmniej tak twierdzi) aczkolwiek w tym momencie radio jest wyłączone, na wyświetlaczu pojawiają się tylko podstawowe informacje jak temperatura, spalanie, itd. Radio nie reaguje na gałkę służącą do włączania ani na przycisk OFF, brak również reakcji na przyciski przy kierownicy służące sterowaniu radia, CD również nie reaguje, nie pyta o kod. Z tego co udało mi się ustalić do momentu "ściszenia" radio grało. Jestem dość "świeżym" posiadaczem Nissana dlatego proszę o sugestie co mogło się stać, ewentualnie co mogę sam sprawdzić/zrobić aby uruchomić radio. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2015-08-01, 15:54 ]
Dubel posta ale odświeżę, może komuś się przyda.

Radio się zwyczajnie zawiesza. Po wyjęciu bezpiecznika odpowiedzialnego za radio lub odłączeniu akumulatora, radio wstaje i gra jakiś czas do następnej zwiechy. Uciążliwe ale do przeżycia. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł jak temu zaradzić byłbym wdzięczny za informacje.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”