Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Zlot 2014 - Rozmowy

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
Ryba
fanatyk nissana
Posty: 2862
Rejestracja: 2009-12-13, 09:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ryba » 2014-02-07, 09:07

bombel pisze:Dajcie sobie w tym roku już na zluzowanie. Będzie Stowarzyszenie i sponsorzy, to będzie większa impreza. Robiąc teraz zamieszanie i zwołując cały świat nie mamy im nawet jak zapewnić noclegów.

Wrócimy do tematu podczas organizacji kolejnego
Bombel, chcesz powiedzieć ze przed tym zlotem nie będziemy mieli statusu stowarzyszenia ??
Mamy gotowy statut, ludzie na Pomorzu rywali się do działania a teraz odpuszczasz ? Chyba zart ?!
Sam mowiles, ze tylu potencjalnych sponsorów się zglasza do ciebie, tym bardziej powinniśmy się pośpieszyc !!

Yapko, jak najbardziej się z Toba zgodze :-) jest to do ogarniecia. Plakat info na FB i można cos zadziałać.
Chętnie w miarę dwóch możliwości ci pomoge :-)

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-07, 10:17

Ryba pisze:Bombel, chcesz powiedzieć ze przed tym zlotem nie będziemy mieli statusu stowarzyszenia ??
Będziemy, ale biorąc pod uwagę, że może to potrwać 3 miesiące, to możemy nie zdążyć już zdobyć sponsorów

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-07, 11:09

bombel pisze: Yapko oczywiście, że możesz, ale musisz plan na to przedstawić.
jasne że przedstawie :)
bombel pisze:Poza tym pamiętajcie, że jeszcze jest oes i inne atrakcje, na które może nie starczyć czasu
Jakie " inne atrakcje" ?
To podstawowe pytanie jako że nie byłem nigdy na tym lotnisku: Czy jest możliwość rozgrywania na raz 1/4mili i próby sprawnościowej ?
Jeżeli nie ma to całkowicie odpuszczam temat... Z tego co widzę lotnisko jest podzielone drogami poprzecznymi na 3 części ( oględnie 400m, 1200m, 400m) . Pierwszą część przeznaczmy na parkingi, organizacje itp. Drugą z racji długości na pas do 1/4mili. Trzecia część zostaje wolna i może być wykorzystana jako OS, ale jest w pyte daleko od parkingu i mało widzów to zobaczy.
Nie chce ignorować jakichś dyscyplin, ale ile osób w tamtym roku jechało "zakręty"? Były późno, bo po ćwiartce, więc wiele osób olało i się im nie dziwie
dylson pisze:Organizacje 1/4 mili na wieksza skale moge porownac np do grila ze znajomymi. Trzeba kupic grila, kielbaski, piwa etc, wynajac jakas altane....
... to juz niestety ale caly dzien na lotnisku trzeba poswiecic na organizacje cwiartki.
Za darmo nikt nam pieniędzy nie da. Tak działa praca: robisz-zarabiasz.
dylson pisze:Mniejsza skladka wcale nie musi oznaczac nizszego przychodu.
Im mniejsza ilość zamówionych np. kubków tym wyższa ich cena. Opcja "wybrzydzanie" nie jest sposobem na większą ilość klubowiczów i zadowolonych. Co zrobić jeżeli ktoś wpłaci podstawe, a na zlocie zobaczy kubek który jest tak "zaje*****, że ja pier****" i musi go mieć ?
Trzeba zorganizować w taki sposób zlot i dodatki na nim żeby 110zł okazało się ceną promocyjną i wartą każdej złotówki
DubSon pisze:więc noclegi odpadają
Dokładnie. Ośrodek i noclegi są zamknięte dla przyjezdnych. Tylko zawody w piątek
Ryba pisze: nie będziemy mieli statusu stowarzyszenia
Bez stowarzyszenia też możemy działać !
Ryba pisze:Plakat info na FB i można cos zadziałać.
Chętnie w miarę dwóch możliwości ci pomoge
Jeżeli bedzie zgoda góry to jedzimy z koksem :)


Mam na uwadze dobro ogółu i chce coś zrobić dla rozwoju klubu
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-02-07, 11:42

yapko pisze:To podstawowe pytanie jako że nie byłem nigdy na tym lotnisku: Czy jest możliwość rozgrywania na raz 1/4mili i próby sprawnościowej ?
Tak i tak się będzie odbywać wiemy z doświadczenia z lat 2010 i 2011 że jest to najlepsze rozwiązanie bo ilość osób startujących w OSie jak i ilość widzów była wysoko ;)

Co do innych atrakcji są jeszcze troleje należące do Mańka, test kelnerski i w 2010 wszystko to odbywało się jednocześnie z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zawodów :) a nie wiadomo co można jeszcze wymyślić :D
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
uleńka
fanatyk nissana
Posty: 1604
Rejestracja: 2009-12-08, 22:27
Lokalizacja: Gdynia, Szczecin

Post autor: uleńka » 2014-02-07, 12:29

i ja myślę że temat sponsorów itd nie jest do ogarnięcia na najbliższy zlot ale uważam, że trzeba już pewne rzeczy planować, rozmawiać o nich zakładać priorytety i plan, który jest możliwy do wykonania, dlatego nie chciałam tego tutaj poruszać tylko w temacie "rozwój klubu" (nie zlot 2014!)

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-02-07, 19:43

yapko pisze:Za darmo nikt nam pieniędzy nie da. Tak działa praca: robisz-zarabiasz.
Oczywista oczywistosc, jesli organizujemy zlot w celach zarobkowych to sciagnijmy tyle aut ile pomiesci lotnisko.
yapko pisze:Im mniejsza ilość zamówionych np. kubków tym wyższa ich cena.
Nawet przy ilosciach jakie potrzebujemy? Ty bardziej sidzisz w tej branzy (np teraz robisz bluzy) wiec jesli twierdzisz, ze jesli zamowimy 185 kubkow zamiast 200 to zaplacimy wiecej to pewnie tak jest.
yapko pisze:Co zrobić jeżeli ktoś wpłaci podstawe, a na zlocie zobaczy kubek który jest tak "zaje*****, że ja pier****" i musi go mieć ?
To juz problem osoby ktora taka skladke sama wybrala, gorzej jesli ktos zaplaci i na miejscu okaze sie, ze ten kubek to wielki badziew.

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 02:10

dylson pisze:Ty bardziej sidzisz w tej branzy (np teraz robisz bluzy) wiec jesli twierdzisz, ze jesli zamowimy 185 kubkow zamiast 200 to zaplacimy wiecej to pewnie tak jest.
Nie siedzę w branży :P Bluzy robie ( a bardziej chce robić) żeby coś się działo. Troche pachnie szyderą ta wypowiedź. Możesz mieć racje, że między 185 a 200 jest niewielka różnica i pewnie niewpływająca na cene kubka.
dylson pisze: zlot w celach zarobkowych to sciagnijmy tyle aut ile pomiesci lotnisko.
Zaczęło się od gadki "dlaczego tak dużo pieniędzy kosztuje zlot, 110zł to dużo !"
czy jest w tym coś złego? Ja zapłace mniej za zlot, Tobie zostanie w kieszeni i wszyscy klubowicze będą mogli mieć tańszy wjazd choćby za rok. Będzie więcej klubowiczów jak się otworzymy na świat i pokażemy że jesteśmy spoko.
Jest temat rozwój klubu. Dla wielu film zlotowy jest ważnym elementem promocyjnym, ale jest promocją pośrednia, a bezpośrednią promocją byłby zawody na zlocie
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2014-02-08, 02:15

Ja osobiście mysle ze zlot złotem a Ćwiartki pod szyldem nissanzone można zrobić w innym terminie (cykliczne zawody albo coś) była by to bardzo dobra reklama na skale kraju ale do tego przydało by się stowarzyszenie :p
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
jacekpsk
aktywny forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 2011-12-18, 21:15
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: jacekpsk » 2014-02-08, 06:33

yapko dobrze prawi ludzie czy 110 zł to tak dużo??? rzućcie palenie na 2 tygodnie i będzie na zlot i jeszcze zostanie ;-)

Seboo991 Jeśli by tak było dużo klubowiczów by nie przyjechało dwa razy na paliwo, dwa razy noclegi itd. to dopiero koszty zamiast rodzin przyjeżdżali by tylko takie samochody jak yapka bez urazy (z całym szacunkiem do twojego sunny) :cool:

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 10:57

Seboo991 pisze:Ćwiartki pod szyldem nissanzone można zrobić w innym terminie
Nikt się nie podejmie organizacji osobnych zawodów. Za duży wkład początkowy. Jeżeli się mylę to poprawcie mnie
Skoro i tak będziemy robić "zawody" to czemu nie "zarobić" na tym ?

jacekpsk mi bardziej chodzi o to żeby nikt nie musiał rzucać tego palenia.
ad2. spoko luz :)
Sebo991 to co piszesz to utopia
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-08, 11:01

yapko, pokoi nie ma stowarzyszenia to nie mozemy na tym zarabiać

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2014-02-08, 11:12

Bombel założenie stowarzyszenia zwykłego to nie jest wcale taki ciągnący się proces u mnie w klubie który i Ja zakładałem ( Warmińsko Mazurski Moto Club ) udało nam się to ogarnąć w +/- miesiąc albo i nawet mniej, nawet będąc stowarzyszeniem nie możemy na tym zarabiać , dlatego mazdaspeed ma coś takiego jak cegiełki, dobrowolne wpłaty aby skarbówka się nie przyczepiła... odnośnie sponsorów, to i teraz można ich pozyskiwać ale , nie każdy sponsor się na to piszę ponieważ już teraz jak nie jesteśmy stowarzyszeniem nie mogą odpisać sobię od tego podatku , czyli dają nam 500zł a on sobie to wbije w koszty i wychodzi mu 300zł , w tym momencie on traci 500zł...

i czy 110zł za zlot który jest raz na rok to tak dużo ? ludzie ogarnijcie emocje, toć to tak na prawdę 9.20 miesięcznie , moim zdaniem koszt nie duży a zabawa może być konkretna :)
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-08, 11:18

Boro1989 będzie wszystko ogłoszone w swoim czasie.

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 11:33

Tylko czy tego czasu nie zabraknie później ?
Nie zakładałem nigdy stowarzyszenia, ale wydaje mi się że nikt nie powinien robić problemów żeby coś takiego zarejestrować O.o
Gdzie jest zakładane to stowarzyszenie i co jeszcze potrzeba ?
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-08, 11:35

yapko w tym roku nie idziemy w otwartą 1/4 i proszę o uszanowanie tej decyzji.

Co do Stowarzyszenia to jak będzie coś potrzebne to damy znać

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 12:01

no to w h** się rozwiniemy... aha... już... jak papier toaletowy...
Stoimy w miejscu, czyli tak naprawdę się cofamy :-| Ludziom się znudzi NissanZone, kupią sobie Ople, Skody i Hyundai'e, a my zostaniemy z smutnym przeświadczeniem - A można było coś zrobić...
W tej chwili nie ma pomysłów na rozwój klubu poza usprawnieniem działania forum. Nawet najlepszy virtual nie zastąpi reala.
Większość inicjatyw idzie w pizdu, bo nie ma poparcia forum

O co chodzi? Ja przyznaje otwarcie i się tego nie boje: Chętnie zarobie na organizacji imprezy i chodzi o hajs ! Nie tylko hajs dla mnie, ale i dla nas wszystkich ! Co to za mentalność?! To się może opłacać ale trzeba popracować nad opcją


Wyżaliłem się. Może jestem jeszcze za młody żeby to zrozumieć, ale serio nie ogarniam tej kuwety
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-08, 12:20

yapko zrób pełen plan z uwzględnieniem wydatków i kosztów, uwzględnieniem pozwoleń na organizację imprez masowych, ochronę, Policję, służbę medyczną itd. Do tego przedstaw mi ile osób możesz ściągnąć na taką imprezę i działaj. Wszystko co zarobisz, to Twoje, a my Ci damy tylko tyle ile zbierzemy ze składek, po odjęciu kosztów gadżetów dla klubowiczów. Masz wolną rękę

Z całym szacunkiem, ale nie masz pojęcia ile to kosztuje

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 12:28

Impreza masowa to ponad 1000 osób wg pl prawa, a ile było w tamtym roku na lotnisku ? 300 ? to mamy jeszcze 700 zapasu, czyli 100 samochodów jeszcze może wjechać
Po co mam Ci przedstawiać plan kosztów ? Sam sobie policze i zdecyduje czy ma to sens czy nie

tak, za mało alkoholu wypiłem z organizatorami ćwiartki w Polsce <winko>
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-02-08, 12:43

yapko, zrób zatem plan i przedstaw go do końca miesiąca.

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2014-02-08, 14:43

yapko, możesz mi wytłumaczyć dlaczego byłaby to utopia ? :) po krotce
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
zecikk
fanatyk nissana
Posty: 559
Rejestracja: 2009-12-09, 11:54
Lokalizacja: PT/Gdynia/Coventry

Post autor: zecikk » 2014-02-08, 15:02

a my jeszcze nie wiemy czy bedziemy. jezeli sie pojawimy to hyundaiem :P mozliwe ze tylko na samo lotnisko. okaze sie w najblizszym czasie....
Transit 2,3 Pb/Lpg , Honda CR-V II 2.0 vtec

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2014-02-08, 15:05

zecikk, Co zlot to gorzej :D
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-08, 15:34

musielibyśmy mieć własny sprzęt pomiarowy
uzgodnione i zapłacone terminy za lotnisko
pozwolenia na imprezy masowe, bo zależałoby na jak największej ilości osób
kilkanaście osób na stałe zaangażowanych w to
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2014-02-08, 16:53

Bombel, my kiedyś jako WMMC zorganizowaliśmy rozpoczęcie sezonu, impreza zaczęła się na głównym placu w Giżycku , nie potrzebowaliśmy żadnych pozwoleń na impreze masową ponieważ nie była to impreza na około 1000+ ludzi...
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
uleńka
fanatyk nissana
Posty: 1604
Rejestracja: 2009-12-08, 22:27
Lokalizacja: Gdynia, Szczecin

Post autor: uleńka » 2014-02-08, 18:59

weźcie pod uwagę wypadek albo jakieś inne zdarzenie losowe gdzie poszkodowani sa ludzie lub mienie, chcecie być za to pociągani do odpowiedzialności cywilnej?
spokojnie panowie, dzieje się dobrze, to nei są rozmowy na zlot tegoroczny, na prawdę chwilę cierpliwości, a mam nadzieję że zaraz w lipcu po zlocie ruszymy z planowaniem zlotu 2015 z wielką pompą :D

Awatar użytkownika
zecikk
fanatyk nissana
Posty: 559
Rejestracja: 2009-12-09, 11:54
Lokalizacja: PT/Gdynia/Coventry

Post autor: zecikk » 2014-02-08, 22:49

vixo pisze:zecikk, Co zlot to gorzej :D
co ty gadasz :P blizej hyundaiowi do japonii niz peugeotowi :D
Transit 2,3 Pb/Lpg , Honda CR-V II 2.0 vtec

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-02-09, 12:02

yapko pisze:Zaczęło się od gadki "dlaczego tak dużo pieniędzy kosztuje zlot, 110zł to dużo !
Kto tak napisal? Na szybko przejrzalem posty i nic takiego nie znalazlem ale moze to wlasnie przez pospiech.
Osobiscie nie chce na plycie lotniska ludzi ktorzy maja gdzies nasz zlot a przyjechali tylko na wyscigi. Jesli juz ma dojsc do takiej imprezy wynajmijmy lotnisko na dodatkowy dzien np sobote i wtedy niech sie dzieje co chce. Ba jesli ktos uwaza, ze jest w stanie to ogarnac a wladze klubu nie chca takiej imprezy pod szyldem nissanzone moze zrobic to na wlasna reke. My w piatek troche nagumujemy nawierzchnie i na zawody bedzie juz troszke wiecej trakcji :-P

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2014-02-09, 12:35

dylson - Ty tak napisałeś ?
2014-02-06, 18:58
Jesli chodzi o skladke 110zl to tez wydaje mi sie, ze to za duzo.

a w czym będą Ci przeszkadzać ludzie którzy mają gdzieś nasz zlot ?
Wynajmujemy lotnisko i to jest koszt niezmienny, czy będzie 100 aut czy 200. Chodzi o to żeby klubowicze mieli lepiej, bo skapnie każdemu np. za darmo uzupełnimy wszystkim płyn do spryskiwaczy. Nie chcesz nic bonusowego ?
Znasz ludzi którzy chcą przyjechać na lotnisko i się pościgać ?
Nie chcesz rozwoju klubu?
Nie chcesz większej ilości klubowiczów?
Co TY robisz dla rozwoju tego forum ?
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-02-09, 21:57

Popatrz skladka na zlot tak aby to wszystko sie oplacalo powinna wynosci 50-60zl. Skad ta kwota? Z calej skladki mozna odjac 10zl bo to na film, dalej koszulka, wlepka, identyfikator, np kubek, jakas smyczka ok 40-50zl (oczywiscie strzelam ale pwnie okolo tego wyjdzie). Daje nam to: 110-10-40/50=50/60zl i taka powinna byc skladka a to wychodzi 2 x taniej! Co innego gdyby okazalo sie, ze cena za lotnisko podskoczyla lub wynikla inna nieprzewidziana oplata, uwierz ze wtedy bym nawet nie poruszal tego tematu. Skoro jest mozliwosc wyboru zaplaty jako "klubowicz" (w cudzyslowiu bo ktos kto placi mniejsza skladke moze byc klubowiczem i odwrotnie) i os towarzyszaca to dlaczego nie moge wybrac "klubowicz" bez gadzetow i "klubowicz" z gadzetami? I tak pewnie wiekszosc wybierze drozsza opcje ale bedzie to uklon dla ludzi ktorzy chca przyjechac ale "to troche drogo", jak ktos ma oszczedne auto to za 50-60zl moze przejechac nawet 300km. W tym kontekscie 110zl to wedlug mnie duzo ale w innej wyjatkowej sytuacji juz nie.
a w czym będą Ci przeszkadzać ludzie którzy mają gdzieś nasz zlot ?
Uwazam ze ludzie w swoim gronie zachuwuja sie swobodniej, bardziej na luzie. Wedlug mnie zepsuje to nam zabawe na lotnisku.
yapko pisze:Chodzi o to żeby klubowicze mieli lepiej
Chwala ci za to, ze chcesz cos zrobic dla klubu. Naprawde moje wypowiedzi nie sa skierowane negatywnie w twoja strone po prostu nie zgadzamy sie w kilku sprawach.
Chce rozwoju klubu inaczej nie pisalbym w tym i innych tematach zwiazanych z ta kwestia, chce wiekszej ilosci klubowiczow, przez trzy lata bylem moderatorem i modem grupy, wspolorganizowalem zeszloroczny zlot wiec jesli ktos zarzuci mi brak checi do rozwoju klubu to troche jak policzek w twarz.
Znam osoby ktore lubia sie scigac.

Ps da sie cos zrobic zeby po napisaniu nowego postu w tym temacie na glownej bylo to widoczne (podswietlenie na zolto)?

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2014-02-09, 22:22

Ty się chyba nudzisz :-|
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlot 2014”