Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Micra] Moja (już nie) brzydka micra k11 SR20DE

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Filipk11
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2012-06-14, 15:08
Lokalizacja: Poznań

[ Micra] Moja (już nie) brzydka micra k11 SR20DE

Post autor: Filipk11 » 2012-06-16, 15:11

Temat wrzucam na nissanzone, na prośbę wielu nissanomaniaków, chcących pogadać na normalnym forum. Nie chciałem go wstawiać z racji na głupią krytykę na jednym z forum wielbiącym ogromne wydechy i słabe moce.
A wszystkim którzy chcą napisać że micra ma brzydkie światła, albo okropnie wyglądający tył, chcę napisać że jest to MÓJ samochód, i obojętnie jaki nie będzie jest dla mnie najpiękniejszy i najfajniejszy. Nie podoba się, nie pisz. Szkoda Twojego czasu.



A teraz do rzeczy :)

Witam, wszystkich gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym przedstawić wszystkim mój samochód.
Na początek troche historii samochodu, autko kupiłem w zeszłym roku z silnikiem 1,3 turbo oraz instalacja gazową, od początku wiedząc że dobrze się to nie skończy. Jednak samochód bardzo dobrze doinwestowany więc warto było kupić dla samej budy, z przyszłościowymi planami. Po spaleniu pierwszych tłoków pojawiły się plany nowego motoru, odprężenia(pierwszy silnik nie był) oraz kucia. Szybko doszliśmy do wniosku że w europie jest mało ludzi robiących micry i części są trudno dostępne a przede wszystkim drogie. Ale czym to jest w stosunku do posiadania wyjątkowego auta innego niż wszystkie. Podczas zimy założyliśmy nowy silnik, jednak w kwietniu pojawiła się szansa kupna kompletnego zestawu ze 100nx gti, mówiąc krótko 3/4 samochodu na palecie. Długo się wahałem, jednak posiadanie micry z silnikiem znacznie mniej awaryjnym oraz posiadającym znaczną moc było silniejsze ode mnie. Największą przeszkodą jest niestety brak warsztatu a do takiej operacji potrzebne jest dość duże zaplecze warsztatowe. No i micra zajął się Forest.

MODEL Micra K11

ROCZNIK: 1991-->większościowo wszystko oprócz budy jest z micry z rocznika 2001

SILNIK: CG13DE ----> SR20DE ze 100nx GTI

MOC:
- seryjnie 75KM --> SR seria 143KM


SKRZYNIA: manualna


UKŁAD WYDECHOWY:
- przelot 2 cale

ZAWIESZENIE:
amortyzatory blinstein i sprężyny H&R
Tył taki sam zestaw tylko gwintowany z regulacją twardości. Auto jest strasznie sztywne i prowadzi się jak "gokart"

UKŁAD HAMULCOWY:
-przód tarcze i dociski z sunnego tył bębny
KOŁA:
14calowe felgi z audi

WNĘTRZE:
-brak, 2 kubły, pasy z napinaczem i flockowana deska,klatka

Auto ma z przodu światła od golfa 4 oraz tylne lampy made in USA ledowe. Cała buda jest mocno obspawana więc wszystko jest sztywne i solidne(w przeciwieństwie do serii) Plany na przyszły rok to SR20VE. Zobaczymy co z tego będzie.

Zdjęcia jeszcze od poprzedniego właściciela, obecnych nie robie bo auto jest zeszlifowane i przygotowane do malowania.
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Oraz zdjęcie spasowanego silnika
Obrazek

Na chwilę obecna zawieszona na rzeźbionych poliuretanach. Fotki w poniedziałek.

Na bierząco będę wstawiał nowe zdjęcia z placu boju.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2014-01-25, 16:30 przez Filipk11, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
SenTex
doświadczony forumowicz
Posty: 234
Rejestracja: 2011-06-30, 14:06
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: SenTex » 2012-06-16, 15:22

No prosze, czyli priv dotarł ;) Witam kolege na forum, powodzenia w pracach, jak dla mnie badlook pasuje, jako że Twoja wybebeszona to z SR'em będzie leczyć praktycznie wszystkich leszczy na swiatlach z klasy kompaktów spotkanych na polskich drogach :mrgreen:

Z takim autem raczej na fora tematyczne marki, bo na JDM jak sam zauważyleś, praktycznie hatowali Cie ludzie, którzy nic innego nie widzą po za hondami. Pozdro i działajcie tam z SID'em bede śledził temat na bieżąco, po złożeniu chce relacje z 1 ręki jak to sie prowadzi w zakretach ;-)

Filipk11
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2012-06-14, 15:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Filipk11 » 2012-06-16, 15:29

SenTex pisze:No prosze, czyli priv dotarł ;) Witam kolege na forum, powodzenia w pracach, jak dla mnie badlook pasuje, jako że Twoja wybebeszona to z SR'em będzie leczyć praktycznie wszystkich leszczy na swiatlach z klasy kompaktów spotkanych na polskich drogach :mrgreen:

Z takim autem raczej na fora tematyczne marki, bo na JDM jak sam zauważyleś, praktycznie hatowali Cie ludzie, którzy nic innego nie widzą po za hondami. Pozdro i działajcie tam z SID'em bede śledził temat na bieżąco, po złożeniu chce relacje z 1 ręki jak to sie prowadzi w zakretach ;-)
Niestety się zgadzam :)

Jak się prowadzi to mogę Ci już powiedzieć teraz. Bo wcześniej jezdziłem na 1,3T. Trzyma się znakomicie, na zdjęciu nie widać ale micra jest mega nisko. A zawias to beton więc długo musiałem się przyzwyczajać do zakrętów z dużą prędkością i zawsze się zastanawiam przy jakiej prędkości wylecę :P Zobaczymy jak z SR-em na pokładzie bo jednak troche kilogramów dojdzie. W razie czego poszerzamy.
Sam już się nie mogę doczekać pierwszej jazdy ale jeszcze dużo pracy. W przyszłym tygodniu elektryka i poźniej tylko połosie i jazda. Jeśli z wrażenia nie zapomnę to nakręcę jakiś onboard :P

SID
fanatyk nissana
Posty: 299
Rejestracja: 2011-05-02, 19:17
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: SID » 2012-06-16, 15:36

O widzę że kolega dał się namówić na wstawienie prezentacji SUPER :mrgreen:
Pozdrawiam
There are no impossible things to do . There're only things which need more time. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=kaIZWjItReI
http://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0

Awatar użytkownika
MichałB86
fanatyk nissana
Posty: 801
Rejestracja: 2009-12-17, 16:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MichałB86 » 2012-06-16, 15:51

Bardzo doinwestowana micra. Widziałem ją jak była na sprzedaż. Z ciekawością będę śledził temat. ;-)

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2012-06-16, 17:17

zakochałem się :oops: :oops: ale to musi asfalt zawijać :)) z moją primerką też SR20DE to nawet nie mam co stawać obok ;)))

a powiem szczerze że ostatnio zastanawiałem się czy do micry zmieści się SR20De :)) jesteś odpowiedzią na moje pytania :)) i nie przejmuj się krytyką ważne abyś Ty był szczęśliwy!
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
Hahkuh
fanatyk nissana
Posty: 2020
Rejestracja: 2010-05-03, 22:18
Lokalizacja: Olsztyn / Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: Hahkuh » 2012-06-16, 17:19

SenTex pisze:No prosze, czyli priv dotarł ;)
Hahaha... dotarł - nie tylko Twój! ;-)
Mega ch*jowy pojazd po koledze miał miejsce, ale było minęło...

Całe szczęście jesteś już z nami! Witaj!
Teraz może być tylko lepiej... :mrgreen:
-=MY GREEN HORNET=-
______

...nie golę klaty - nie znam się na tym...

"Zwykle nie pijam na trzeźwo..."

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-06-16, 17:24

Gratuluję projektu .. Jesteście z SIDem prekursorami "eSeRkowania" K11`tek :). Koniecznie opisz projekt dokładnie , dla potomnych :) Rozumiem, że auto zostaje w specyfikacji "rajdowej" ?
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Filipk11
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2012-06-14, 15:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Filipk11 » 2012-06-16, 17:52

scubzik pisze:Gratuluję projektu .. Jesteście z SIDem prekursorami "eSeRkowania" K11`tek :). Koniecznie opisz projekt dokładnie , dla potomnych :) Rozumiem, że auto zostaje w specyfikacji "rajdowej" ?
Na to wygląda że przecieramy szlaki, po Japońcach oczywiście. Jak tylko wszystko skończę to opiszę dokładnie, tylko nie wiem czy komuś się to przyda bo wszystko to i tak rzeźba,rzeźba i jeszcze raz rzeźba... Autko zostaje w specyfikacji rajdowej, chce tym startowac na superoesach, youngtimerach, trackdayach itp itd. plus oczywiście zloty nissanomaniaków

Dzięki chłopaki za podbudowanie

pozdrawiam

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-06-16, 18:14

Filipk11, apropos lamp .. bo widziałem , że co poniektórzy Ci jeżdzili na innych forach .. wg. .mnie nie są ani gorsze ani lepsze od "ori" - bankowo jednak lepiej świecą ..:)) .. ja osobiście jednak przemyślałbym temat wymalowania wnętrza na czarno :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
SenTex
doświadczony forumowicz
Posty: 234
Rejestracja: 2011-06-30, 14:06
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: SenTex » 2012-06-16, 18:35

Widzisz Filipk11, tutaj nikt Cie nie będzie hatował jak zwolenicy strojenia samochodu jak choinki na tamtym forum, nikt Cie nie będzie oceniał przez pryzmat tego czy posiadasz jakąś pierdółke Spoona, Mugena czy innego ch*** za 500zl. Przecież liczy sie wnętrze - żeby nie było, tylko w samochodach :mrgreen:

A tymczasem zmykaj pstrykać foty bo jesteśmy głodni... głodni informacji z planu budowy :lol:

Mariusz.b86
fanatyk nissana
Posty: 726
Rejestracja: 2009-12-12, 21:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mariusz.b86 » 2012-06-16, 18:48

Bardzo ciekawy projekt, rowniez ogladalem ogloszenie jak ktos wystawia go na sprzedaz. Wtedy nie wiedzialem ze pójdzie to w tym kierunku. Z zainteresowaniem bede obserwowal temat. I do zobaczenia na zlocie :)

Awatar użytkownika
Modzelitto
fanatyk nissana
Posty: 1561
Rejestracja: 2010-04-11, 22:08
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Post autor: Modzelitto » 2012-06-16, 19:21

:-o No proszę, kolejna z ,,SRdwudziestkowana'' Micra :lol: Przód strasznie nisko siedzi- tak miało być, czy silnik go tak dociążył? Co do świateł- budzą mieszane uczucia, ale da się przełknąć ;-)
Gratulacje i oczywiście powodzenia życzę w pracach.
QG15+
;-)

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2012-06-16, 19:26

Modzelitto pisze:Przód strasznie nisko siedzi- tak miało być, czy silnik go tak dociążył?
Pierwsze 3 foty są jeszcze z 1.3T :P
Modzelitto pisze:Co do świateł- budzą mieszane uczucia, ale da się przełknąć
Jednak mi się nie podobają...

Będę obserwował temat ze względu na silnik :)

Tak jak już koledzy niżej zauważyli (nie wiedziałem, że auto było gdzie indziej)
wrzucanie takiego zlepka na forum JDM i oczekawianie na achy i ochy, to trochę chore podejście...

Przód z gulfa, tył USA - no halo, gdzie tu JDM ?
Ostatnio zmieniony 2012-06-17, 10:40 przez DubSon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Modzelitto
fanatyk nissana
Posty: 1561
Rejestracja: 2010-04-11, 22:08
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Post autor: Modzelitto » 2012-06-16, 19:27

DubSon pisze:Pierwsze 3 foty są jeszcze z 1.3T
Fakt- nie doczytałem nagłówka :-P
QG15+
;-)

Awatar użytkownika
rambo321
wiem o czym pisze
Posty: 79
Rejestracja: 2010-01-03, 20:56
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: rambo321 » 2012-06-16, 19:40

Nie wiem dlaczego ale do mnie przemawia ten przód Mini golfa :D
Rambo321 ma się dobrze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
zywy0911
fanatyk nissana
Posty: 326
Rejestracja: 2010-04-18, 21:20
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: zywy0911 » 2012-06-16, 20:12

Naprawdę projekt godny pochwały :mrgreen:
No i w końcu projekt znalazł się na forum NissanZone bo widziałem go na innym forum
Gdzie zaczyna się pasja.........
....tam kończy się ekonomia

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż.

100nx SR20DE+T był
SKYLINE R33 Spec2 jest

Awatar użytkownika
Wieshaq
fanatyk nissana
Posty: 1725
Rejestracja: 2009-12-06, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wieshaq » 2012-06-16, 22:43

Pies trącał te lampy z przodu :-P

Nie dalej jak 2 dni temu rozmawiałem z jednym z maniaków że jest kilka 1,3 T jest Mac'owa 1,6 to teraz czas na SR'a w K11 no i proszę bardzo :) zwłaszcza że tak jak piszesz docelowo VE :mrgreen:

Trzymam kciuki i powodzonka w rzeźbieniu, dokumentacja o tyle przydatna że następni bedą wiedzieli na co się porywają i jaki z tego jest fun 8-) ewentualnie co można zmienić lub poprawić.
Była Y10 2.0D
Była W10 1.6
Była P11 2.0TD
Była K11 1.0 Jive
Było jakieś kombi, i kolejne kombi.
Teraz jest Smok chociaż z fabryki wyjechał jako Subaru Forester ;-)

Awatar użytkownika
Ali-En
fanatyk nissana
Posty: 374
Rejestracja: 2010-01-25, 21:57
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Ali-En » 2012-06-16, 23:36

Filipk11 pisze:Nie chciałem go wstawiać z racji na głupią krytykę na jednym z forum wielbiącym ogromne wydechy i słabe moce.
Ciekaw jestem czego się spodziewałeś wstawiając taką stylistyczną kupę na forum JDM? Że będą ochy u achy jak tutaj? Jak się nie rozumie jakie jest podejście na JDM-Option do samochodów to potem są takie bulwersy. "Ogromne wydechy i słabe moce" :lol: Żałosne...
N14 GTI NEO VVL
Obrazek

Awatar użytkownika
qxs
wiem o czym pisze
Posty: 44
Rejestracja: 2009-12-22, 18:07
Lokalizacja: BP

Post autor: qxs » 2012-06-17, 00:12

No to jest jeden z bardziej ciekawiących mnie projektów. Koniecznie musisz zdać później fotorelację i objaśnić jak z łapami silnika jak z belką wzdłużną trzymającą w oryginale CG13 przednią poduszkę silnika i tył skrzyni. Oraz jak ze skrzynią zapewne idze ta z SRa. No i dalej półosie czy oryginalne od skrzyni z SRa czy też spawane i wyważane hybrydy. NA to i wiele innych pytań możesz się szykować ;)

Baj de łej, Micra nie ma wyglądać tylko Za...ać. I pamiętaj czerwone jest szybsze ;)

ROKI
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2010-01-31, 11:19
Lokalizacja: W-WA BRD

Post autor: ROKI » 2012-06-17, 06:53

z tym przodem to nie ma tragedi, ale moc bedzie i to sie liczy :) ciekaw jestem ile sie przod dociazy po wsadzenie SR-a
:D
190KM/245Nm w Lamusie i 125KM w 4x4 hr-v

Awatar użytkownika
Ryba
fanatyk nissana
Posty: 2862
Rejestracja: 2009-12-13, 09:18
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ryba » 2012-06-17, 08:52

Bardzo fajna Micra. :) Widzę że właściciel również wie co z nią zrobić ..

Nie zdziwił bym się jak by ktoś zapodał napęd na 4 łapy w najbliższym czasie do Micrusa :evil:

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2012-06-17, 10:22

Ali-En pisze:Ciekaw jestem czego się spodziewałeś wstawiając taką stylistyczną kupę na forum JDM? Że będą ochy u achy jak tutaj? Jak się nie rozumie jakie jest podejście na JDM-Option do samochodów to potem są takie bulwersy. "Ogromne wydechy i słabe moce" Żałosne...
_________________
+1 , bo niestety nie wiesz co JDM, a chcesz się chwalić wszystkim na świecie. Teksty w stylu : "to forum nie dorosło" to dno i metr mułu.

To forum jest za grzeczne i będą się tu wypowiadać osoby sprzyjające twojej osobie. Negowanie czyjejś wizji nie jest tu powszechne.

moja opinia o Tobie Filip : Kupiłeś niedawno auto, chcesz się nim pokazać, ale nie masz wyczucia smaku.
Nie znam Cię i przepraszam że pisze personalnie, ale pokazując takie auto musisz się liczyć że ludzie widzieli takie samochody w dziale "Wiejski tjuning"...

Baza nie jest dobra na modzenie, ale jak to mówią " jak sie nie ma co sie lubi to się kradnie co popadnie"

Dwa podstawowe pytania: Czy ten samochód jeździ ? Czy przejechał z SR20 jeden kilometr na jakichkolwiek zawodach, treningu ?



qxs Półosie od skrzyni z SRa to duży ogólnik :) Sunny, Almera, Primera mają taki sam przegub wewnętrzny jeżeli chodzi o wieloklin. Różnią sie te półosie miedzy sobą jeżeli chodzi o zewnętrzny przegub i długością

Awatar użytkownika
KTR
fanatyk nissana
Posty: 695
Rejestracja: 2009-12-11, 13:12
Lokalizacja: lubelskie piaski

Re: Moja brzydka micra k11 SR20DE

Post autor: KTR » 2012-06-17, 10:31

Filipk11 pisze:
A wszystkim którzy chcą napisać że micra ma brzydkie światła, albo okropnie wyglądający tył, chcę napisać że jest to MÓJ samochód, i obojętnie jaki nie będzie jest dla mnie najpiękniejszy i najfajniejszy. Nie podoba się, nie pisz. Szkoda Twojego czasu.
A ja napisze, a co tam :-P przód jest dla mnie okropny, ale to moje zdanie :-) ja jeszcze bym sie przyczepił do drzwi, że nie maja klamek, no i do tej klapy ;-) ale co kto lubi, ja dopracowana serię i tyle :) od str mechanicznej za to podoba mi sie bardzo, bede siledził temat z przyjemnościa i trzymam kciuki za VE :cool: wtedy bedzie to zamiatać :D skoro masz rozebrane auto i przygotowane do malowania to nie myślałeś o powrocie do seryjnego wygladu...??
pozdro :papa:
P10eGT->N14GTi 5d
OCTAVIA 1RS oem+

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2012-06-17, 10:38

To ja też coś dorzucę. Lampy faktycznie mi sie nie podobają, ale pomysł z SR20 pod maską jest super. Trzymam kciuki, bo widziałem jak 1,6 jeżdżą :)

Saffira

Post autor: Saffira » 2012-06-17, 10:46

Filipk11 pisze:Nie chciałem go wstawiać z racji na głupią krytykę na jednym z forum
też się z takową "krytyką" spotkałam, jednakowoż nie była to prawdziwa krytyka a zachowanie niemal kibolowate...
Filipk11 pisze:jest to MÓJ samochód, i obojętnie jaki nie będzie jest dla mnie najpiękniejszy i najfajniejszy
plus za pogląd, który podzielam
yapko pisze:To forum jest za grzeczne i będą się tu wypowiadać osoby sprzyjające twojej osobie. Negowanie czyjejś wizji nie jest tu powszechne.
nie zgodzę się - na zlocie 2 osoby negowały wygląd i prace nad moją almerą i to bardzo... i nie było grzecznie, tylko była pełna dyskusja
Modzelitto pisze:Co do świateł- budzą mieszane uczucia, ale da się przełknąć ;-)
bardziej dałabym światła oryginalne, ale sumarycznie to nie boli po oczach :) podsumowując, moim zdaniem samochód b. fajny <ok> :)

yapko, pytanie retoryczne - jak można jeździć po człowieku nie znając personalnie

Awatar użytkownika
Arbuz
fanatyk nissana
Posty: 500
Rejestracja: 2010-01-30, 22:46
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Arbuz » 2012-06-17, 11:00

yapko pisze:
Ali-En pisze:Ciekaw jestem czego się spodziewałeś wstawiając taką stylistyczną kupę na forum JDM? Że będą ochy u achy jak tutaj? Jak się nie rozumie jakie jest podejście na JDM-Option do samochodów to potem są takie bulwersy. "Ogromne wydechy i słabe moce" Żałosne...
_________________
+1 , bo niestety nie wiesz co JDM, a chcesz się chwalić wszystkim na świecie. Teksty w stylu : "to forum nie dorosło" to dno i metr mułu.

To forum jest za grzeczne i będą się tu wypowiadać osoby sprzyjające twojej osobie. Negowanie czyjejś wizji nie jest tu powszechne.

moja opinia o Tobie Filip : Kupiłeś niedawno auto, chcesz się nim pokazać, ale nie masz wyczucia smaku.
Nie znam Cię i przepraszam że pisze personalnie, ale pokazując takie auto musisz się liczyć że ludzie widzieli takie samochody w dziale "Wiejski tjuning"...

Baza nie jest dobra na modzenie, ale jak to mówią " jak sie nie ma co sie lubi to się kradnie co popadnie"

Dwa podstawowe pytania: Czy ten samochód jeździ ? Czy przejechał z SR20 jeden kilometr na jakichkolwiek zawodach, treningu ?
yapko Nie ma co od razu ostro ;). Nie jesteśmy forem racingowym i czysto jakoś np. JDM-owym czy rajdowym. Będzie tu kupa projektów które wyglądają albo i nie ;). Ma gość auto to mu trzeba podpowiedzieć co by mógł zrobić żeby poprawić wozik a dwa osiągi - co jest chyba ważniejsze :)

Pytanie do którego się dopisuje, czy śmigałeś tym na jakiś pojeżdżawkach czy po prostu kupiłeś i latasz po bułki do piekarni albo ścigasz się wieczorami z Calibrami i innymi pseudo samochodami :)
Dwa zmień tylko lampki z przodu bo naprawdę wygląda to dramatycznie.

Ogolnie wielki plus za serce które siedzi w tym micrusie i czekam na rozwój wydarzeń ;)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ....

SPRZEDAM WAŁKI DO SR20DE PODNOSZĄCE MOC....

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2012-06-17, 11:07

Witam kolegę na forum,powiem tak lampy nie podobają mi się,moje zdanie jest takie,co japońskie niech takie zostanie,ale najważniejsze,że Tobie się podoba bo projekt fajny,no i gorzej by było gdybyś wrzucil silnik od vw a tak sr fajna sprawa.pozdrawiam.

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2012-06-17, 11:19

nie lece na ostro. luzik. Nie chce nikomu jeździć . Widze po prostu co chłopak robi w necie i takie wnioski ułożyły mi się w całość

Arbuz , na spokojnie :
jak jedna osoba mówi mi że jestem pijany - olewam. Jak dwie - coś w tym musi być. Trzy - zamawiam taksówkę.
Niejedna osoba z odmiennych sobie kręgów poradziła powrót do serii jeżeli chodzi o przód pojazdu. Z rady tej Filip nie skorzysta...

Jesteśmy forum Nissana i każdy upgrade Nissana to pozytyw. Włożenie SR20 do K11 to nieszablonowa sprawa i za to respect.

Mam nadzieje że właściciel zamknie mi morde i napisze że intensywnie upala auto i poprze to jakimś wynikiem, filmem YouTube. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że auto jest robione i jest to jedno z pierwszych modowanych aut właściciela który nie za bardzo wie po co się upiera przy swoim. Mam nadzieje że się myle i nie oczerniam nikogo.
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

Filipk11
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2012-06-14, 15:08
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Filipk11 » 2012-06-17, 11:51

Nie będę się z nikim spierał, powiedziałem już wcześniej dwie rzeczy, nie ja zrobiłem tego przodu, oraz że przy pierwszej okazji kiedy będę miał mniej wydatków z mechaniką, kupie maskę, błotniki i lampy i złożę do kupy seryjny przód :) na razie mam ważniejsze wydatki.
Baza nie jest dobra na modzenie, ale jak to mówią " jak sie nie ma co sie lubi to się kradnie co popadnie"
Nie życzę sobie takich tekstów, zachowaj je dla siebie :) Nie jest dobra bo? Ma światła od golfa? no proszę Cie. Baza jest świetnie doinwestowana i te lampy to naprawdę malutki wydatek przy tym co jest zrobione.

Na dzień dzisiejszy wydaje mi się że auto jest robione


No ameryki nikt nie odkrył, widać to po ostatnich zdjęciach.
Pytanie do którego się dopisuje, czy śmigałeś tym na jakiś pojeżdżawkach czy po prostu kupiłeś i latasz po bułki do piekarni albo ścigasz się wieczorami z Calibrami i innymi pseudo samochodami :)
Odpowiem, krótko, auto robie typowo na tor. Nie mam żadnych filmików niestety bo nie posiadam extra kamerki a zwolennikiem nakręcania telefonem nie jestem. Jak auto wyjedzie obiecuje że będą filmy z upalania auta.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”