Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Primera] KANT Nissan Primera P10eGT

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
KTR
fanatyk nissana
Posty: 695
Rejestracja: 2009-12-11, 13:12
Lokalizacja: lubelskie piaski

Post autor: KTR » 2013-06-25, 07:47

W sumie ja też nie bardzo miałem checi sie rozstawać... Fakt coś tam myślałem, żeby sprzedać może dokupić jakiś drugi samochód a Prime potraktować już typowo hobbystycznie, ale niestety $ i w sumie zdrowy rozsadek wzieły górę :roll: Auta nigdzie nie ogłaszałem, kupiec sam sie znalazł. Śmieszna troche historia, wcześniej ogladano autko a później gdy dostałem tel. że przyjeżdżają i chcą zabrać to pobladłem i naprawde miałem mega rozterkę... A po sprzedaży z 3 dni łaziłem jak struty... No ale nie ma co żałować autko w sumie poszło w moje okolice, a nowego właściciela znałem wcześniej, jest nawet na forum może sie pochwali, że On to ON. Strzeliłem foty jak już odjeżdżali.
Obrazek
Obrazek
Z chęcią bym jeszcze kiedyś kupił P10 bo już wizja w głowie jest :-P Może z czasem sie to uda, zobaczymy ;-)
P10eGT->N14GTi 5d
OCTAVIA 1RS oem+

Awatar użytkownika
Neptune
fanatyk nissana
Posty: 1004
Rejestracja: 2009-12-10, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Neptune » 2013-06-25, 08:26

Stan tej P10 jest godny pozazdroszczenia ;) Generalnie mieliśmy bardzo podobne auta hehe bo chyba ten sam kolor tylko mój jeszcze nie dopracowany. Ta rejestracja kwadratowa zmienia wygląd całego tyłu :P
Na tym felunku wygląda bardzo fajnie, młodo.

Szkoda, że poszła w inne ręce, oby była dalej hobbistycznie pieszczona :P
Nissan Primera SR20DE+T

Awatar użytkownika
marcins
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-09, 22:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: marcins » 2013-06-25, 09:24

Przykra sprawa, jak sprzedawałem swoją to też miałem mega zagwozdkę, ale trzymanie samochodu tylko z sentymentu to trochę mało rozsądne
Upolujesz jakąś fajną budę za grosze, włożysz VE i wyjdzie na dobre ;)
viewtopic.php?t=8957
s13 SR20DET w budowie...

Awatar użytkownika
Boro1989
fanatyk nissana
Posty: 1082
Rejestracja: 2011-01-16, 12:15
Lokalizacja: Kętrzyn/Giżycko

Post autor: Boro1989 » 2013-06-25, 11:07

co wy z tym VE macie ?;p
viewtopic.php?t=4676 - Moja Ruda <3 "Kiedyś będę piękna"

Awatar użytkownika
Dreams
fanatyk nissana
Posty: 2177
Rejestracja: 2011-04-29, 22:58
Lokalizacja: Sweden/Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Dreams » 2013-06-25, 11:09

Z tego co mi wiadomo to KTR nie włoży VE :)
A furki faktycznie szkoda bo fajny wózek :)

Awatar użytkownika
Neptune
fanatyk nissana
Posty: 1004
Rejestracja: 2009-12-10, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Neptune » 2013-06-25, 11:26

Szczerze to sprzedanie P10 w bardzo dobrym stanie a później znów kupowanie budy i zabawy z silnikiem to bezsens.
Prawie nierealne kupić zdrową tanią budę a żeby auto jeździło i wyglądało trzeba wsadzić od groma kasy. Była baza jeśli były jakieś plany modzenia wóz należało zostawić, teraz już po ptokach. Ale spoko jak modzić to pozostając przy nissanie bardziej Sunny się opyla :P
Nissan Primera SR20DE+T

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2013-06-25, 11:28

Zawsze może za jakiś czas nowy nabywca chcieć sprzedać Primerkę i wtedy będzie okazja do ponownego nabycia :D
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Dreams
fanatyk nissana
Posty: 2177
Rejestracja: 2011-04-29, 22:58
Lokalizacja: Sweden/Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Dreams » 2013-06-25, 11:31

Ja chciałem sprzedać to nikt nie chciał :D

primeraP10
fanatyk nissana
Posty: 723
Rejestracja: 2011-11-17, 22:28
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: primeraP10 » 2013-06-25, 11:54

Neptune pisze:Szczerze to sprzedanie P10 w bardzo dobrym stanie a później znów kupowanie budy i zabawy z silnikiem to bezsens.
Prawie nierealne kupić zdrową tanią budę a żeby auto jeździło i wyglądało trzeba wsadzić od groma kasy. Była baza jeśli były jakieś plany modzenia wóz należało zostawić, teraz już po ptokach. Ale spoko jak modzić to pozostając przy nissanie bardziej Sunny się opyla :P
Popieram w 100% ja z takiego powodu swoja rozebralem. Gdyby blacha u mnie nie byla tak popsut to bym bawil sie dalej. Ale tam nie bylo co ratowac. Szkoda twojej. Pozdro
mój super wóz --> viewtopic.php?t=15014
Byla Primera P10eGT
Jest Primera P10SLX/eGT

Awatar użytkownika
marcins
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-09, 22:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: marcins » 2013-06-25, 14:47

Ja pier ale dołujecie chłopaka, Primera poszła za dobre pieniądze i faktycznie był to zadbany egzemplarz, ale nie ma się co rozczulać, trochę cierpliwości i da się znaleźć coś sensownego w dobrych pieniądzach, sam kiedyś szukałem p10 i znalazłem, 200sxa szukałem rok i też znalazłem o saabie nie wspomnę, trzeba mieć trochę cierpliwości
A żeby nie wiem jak lakier się błyszczał to ciężko żeby w 20 letnim nissanie nie było rdzy, także jeśli ktoś chce się zabrać za takiego klasyka to zacząłbym tak czy inaczej od kompleksowej likwidacji rudej...

P.S.
Większość opisywanych projektów na tym forum nie ma sensu, liczy się pasja ;)
mi cała rodzina powtarza że powinienem zacząć się leczyć, a ja jakiś grzejnik po nocach montuje do saaba :D
viewtopic.php?t=8957
s13 SR20DET w budowie...

Awatar użytkownika
KTR
fanatyk nissana
Posty: 695
Rejestracja: 2009-12-11, 13:12
Lokalizacja: lubelskie piaski

Post autor: KTR » 2013-06-25, 18:58

Neptune pisze:Stan tej P10 jest godny pozazdroszczenia ;) Generalnie mieliśmy bardzo podobne auta hehe bo chyba ten sam kolor tylko mój jeszcze nie dopracowany. Ta rejestracja kwadratowa zmienia wygląd całego tyłu :P
Na tym felunku wygląda bardzo fajnie, młodo.

Szkoda, że poszła w inne ręce, oby była dalej hobbistycznie pieszczona :P
Mam też taka nadzieje, było kilka tematów do dopieszczenie jak sprzedawałem ale o wszystkim wiedział nowy właściciel i z tego co wiem powolutku ogarnia ;-)
marcins pisze:Przykra sprawa, jak sprzedawałem swoją to też miałem mega zagwozdkę, ale trzymanie samochodu tylko z sentymentu to trochę mało rozsądne
Upolujesz jakąś fajną budę za grosze, włożysz VE i wyjdzie na dobre ;)
I własnie taki miał bym plan na przyszłość, a wtedy to bede Cie meczył o pomoc :-P Sentyment jest i pewnie bedzie, ale żona już troche marudziła żeby zmienić, żeby nie buczało nie było twarde i może troche mniejszy żeby jej sie lepiej jeździło.... W sumie mam plan na autko i chyba moja druga połówka już powoli sie przekonuje do niego bo corsa albo inne polo słabo do mnie przemawia :-P
NissanDreams pisze:Z tego co mi wiadomo to KTR nie włoży VE :)
a tak z ciekawości to z kad takie wieści?? :-)
marcins pisze: trochę cierpliwości i da się znaleźć coś sensownego w dobrych pieniądzach, sam kiedyś szukałem p10 i znalazłem, 200sxa szukałem rok i też znalazłem o saabie nie wspomnę, trzeba mieć trochę cierpliwości
A żeby nie wiem jak lakier się błyszczał to ciężko żeby w 20 letnim nissanie nie było rdzy, także jeśli ktoś chce się zabrać za takiego klasyka to zacząłbym tak czy inaczej od kompleksowej likwidacji rudej...
Świete słowa ;-) Ja cierpliwy jestem swoja grzebałem prawie 4lata i nigdzie mi sie nie śpieszyło. W sumie to też troche przez $. Jeśli pojawi sie może kiedyś jakaś nysa też bedzie robiona bez pośpiechu na spokojnie i bedzie typowym poprawiaczem humoru ;-) ale na to potrzeba czasu i $ bo chęci są :)
pozdro
P10eGT->N14GTi 5d
OCTAVIA 1RS oem+

Awatar użytkownika
marcins
stały bywalec
Posty: 122
Rejestracja: 2009-12-09, 22:00
Lokalizacja: Lublin

Post autor: marcins » 2013-06-25, 22:36

Ja raczej będę namawiał na s13 :-P
Jak tylko będę w stanie pomóc to zawsze możesz na mnie liczyć :)

P.S.
Trzeba by się kiedyś w końcu umówić na jakieś <piwo>
viewtopic.php?t=8957
s13 SR20DET w budowie...

Awatar użytkownika
KTR
fanatyk nissana
Posty: 695
Rejestracja: 2009-12-11, 13:12
Lokalizacja: lubelskie piaski

Post autor: KTR » 2013-06-28, 12:10

Spoko, trzymam za słowo :-P Co do namawiania to troche czasu musi upłynąć, na razie musze ogarnać dupowóz :roll: Jak coś sie urodzi to wpadam sie chwalić :-P Później jak może bedzie $ to bede chciał coś kombinować z Nysami:)
P10eGT->N14GTi 5d
OCTAVIA 1RS oem+

moher3
aktywny forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 2015-07-16, 21:17
Lokalizacja: Wwa

Post autor: moher3 » 2018-03-13, 21:40

Auto jest obecnie na sprzedaż znalazłem je w ogłoszeniu. Byłem dzisiaj pod Łęczną oglądać ten samochód bo zawsze chciałem mieć P10 eGT, niestety srogo się zawiodłem samochód jest obecnie przeżarty rdzą, nie ma przeglądu i wszystko wskazuje na to że już go nigdy nie będzie mieć. Z wierzchu wygląda nie najgorzej niestety podłużnice, podłoga, miejsca mocowań zawieszenia to już historia....szkoda, straciłem tylko czas i kasę na paliwo... a po rozmowie telefonicznej miała być rzdzawka na klapie bagażnika, tragedia
MASZ JAPOŃCA KRĘCISZ DO KOŃCA

pomogę w sprawach LPG
Perfekt Autogaz Montaż i Serwis
Warszawa Targówek
http://perfektautogaz.pl/

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: foo » 2018-03-13, 23:20

No i pro, bigdzienks - info poszło do Ziomusia bo mnie gnębił bym pojechał z nim to oglądnąć... A ja ni huhu, że kiszka na odległość itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”