Gadżety grupy łódzkiej.

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-03-15, 09:44

DZIŚ UPŁYWA TERMIN WPŁAT :)) proszę o info :))

FLAGI
1.ainkaa - zapłacone
2.Kazik 2szt - zapłacone
3. Ryba - DUŻA - CZEKAM NA WPŁATĘ !
4.MacGyver - DUŻA zapłacone
5. Morphinus8 1 szt. - zapłacone
6. wronek - zapłacone - śliczny tytuł przelewu :)
7. Cubuś - zapłacone
8. mamii - deklaracja wpłaty !
9. Eryk CZEKAM NA WPŁATĘ !
Ostatnio zmieniony 2012-03-15, 14:55 przez scubzik, łącznie zmieniany 1 raz.
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-03-15, 09:46

na poprzedniej stronie macie info w sprawie koszulek=kto zamowil i w jakiej fazie jest realizacja=informuję, bo niektórzy leniwcy nie zaglądają, a później pytają :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-03-15, 14:55

wpłaty update :)
dzięki Morph za info :)

[ Dodano: 2012-03-16, 14:50 ]
FLAGI ZOSTAŁY ZAMÓWIONE !
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-03-30, 21:04

Yo ..Narodu :)
Flagi dotarły do mnie, pozostaje jedynie nadruk :) Flagi będą drukowane razem z koszulkami :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-03-30, 21:08

a to będzie miało miejsce po świętach :)

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-04-25, 11:11

Przed majówką raczej nie będzie flag i koszulek ?
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-08, 14:31

Panie i Panowie informuję, że zwalczyłam tkwiące we mnie lenistwo i koszulki oraz flagi w sobotę tj. 12 maja jadą do sita :)

Awatar użytkownika
MacGayver
fanatyk nissana
Posty: 3624
Rejestracja: 2009-12-09, 00:13
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Post autor: MacGayver » 2012-05-08, 15:44

ainkaa pisze:Panie i Panowie informuję, że zwalczyłam tkwiące we mnie lenistwo i koszulki oraz flagi w sobotę tj. 12 maja jadą do sita :)
zacząłem czytać "flagi w sobotę" i dodałem sobie: będą do odbioru :mrgreen: ehh, no to czekamy
kompletne sportowe układy wydechowe
Nissan Micra X1R GA16

www.klinika-japonczyka.pl

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-08, 18:25

ważne, że będą :) marudo :)

[ Dodano: 2012-05-12, 15:51 ]
Koszulki i flagi dostarczone do sita :)

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-20, 09:00

ainkaa pisze:ważne, że będą
Tak, tak, ważne że będą w tym roku :-P
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-21, 10:14

Morphinus8, zawsze łatwiej jest dogryzać, niż zorganizować coś samemu..., następnym razem możesz sę wykazać w organizacji klubowych koszulek łódzkiej, na pewno wyjdzie Ci to szyciej, lepiej i ładniej :)

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-21, 11:25

Spoko. W sitodruku robię, więc znam ten temat, dlatego się dziwię, że jeszcze ich nie ma.
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-21, 13:14

Nie ma, bo do flag jest robiona nowa, druga matryca,niektóre z flag będą miały 2 nadruki, wtajemniczeni i ci którzy się zgodzili na drugi nadruk wiedzą o co chodzi, nie ma bo nie chciało mi się zawieźć koszulek i zawiozłam je raptem tydzień temu..., nie ma, bo nie robi nam tego firma, która bierze za to mnóstwo kasy, tylko zaufana osoba, dzięki której nasze koszulki są tanie jak barszcz i nie zamierzam jej poganiać. :)

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2012-05-21, 15:08

Ale po co te tłumaczenia,na zlot będą i koniec :-D Czy to ważne kto z kim i gdzie?
Morphinus następnym razem będziemy pamiętali o tym że masz chody w sitodruku bo tam pracujesz i dzięki temu matryce i nadruki będą z dnia na dzień jak by co ;-)

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-21, 18:09

Co do taniości to tanie nie są a o odebraniu koszulek i flag na zlocie nie bylo mowy. Ja chetnie odbiore na spocie łódzkiej.
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-21, 20:55

Morphinus8 pisze:Co do taniości to tanie nie są
zdecydowanie tańsze niż te oferowane w klubie... jak Ci nie odpowiada cena mogę Ci zwrócić pieniądze, chętni na Twoje koszulki się znajdą...
Morphinus8 pisze:o odebraniu koszulek i flag na zlocie nie bylo mowy
i nie ma nadal mowy, czytaj ze zrozumieniem, to ułatwia sprawę :) serwisesowe stwierdzenie "na zlot będą" mówi, że najpóźniej będa na spocie przed zlotem, czyli 3-go czerwca.
Mogłeś załatwić taniej i szybciej trzeba było się oferować... gdzie błeś wtedy??? :)

Jeśli ktoś jeszcze rezygnuje z koszulek, bo nagle zdał sobie sprawę z tego, że są drogie :mrgreen: proszę o info :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-22, 08:22

Kochani .. dajmy spokój ze "spinkami"

Reasumując :
- koszulki i flagi przeznaczone są docelowo na "ZLOT" i przed nim będą rozdane niezależnie czy ktoś jedzie czy nie na "ZLOT" (oczywiście dostaną wszyscy , którzy zamówili :) )
- wcześniej nie daliśmy rady z różnych powodów (było trochę przygotowań, trza było jechać po "tańsze" koszulki, trochę walczyłem z dostawcami flag i trza było zrobić "matrycę")
- na cenę koszulek składa się : cena samego "czystego" t-shirta (są zakupione koszulki Stedman - dobra jakość), koszt nadruku
- na cenę flag składa się : koszt "czystej" flagi (stylon - flagówka - dobra jakość) + nadruk (nadruki - uśrednione)
Koszty "własne" bierzemy na siebie (właściwie Ania - bo Ona jeździ do sita)

Sądzę , iż wyczerpałem temat :))
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-22, 12:34

scubzik pisze:cena samego "czystego" t-shirta (są zakupione koszulki Stedman - dobra jakość),
XXL stedman akurat nie było satysfakcjonującej mnie grubości t-shirtów fruitowych w tym rozmiarze, reszta fruit (największa gramatura) czyli jeszcze "grubsze" niż te melanżowe :). teraz temacisko jest wyczerpane i zgodne z prawdą. :)
scubzik pisze:oczywiście dostaną wszyscy , którzy zamówili
tu oczywiście czekam na PW na nr konta morphinusa, by zwrócić forsę=nic na siłę :)


A przy okazji wielkie dzięki dla scubzika za ogarnięcie tematu flag i grafiki dodatkowej matrycy. :) :) :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-22, 12:41

ainkaa pisze:wielkie dzięki dla scubzika
ale przeca nie ja to robiłem .. tylko "szpece" :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-22, 12:44

a czas poświęcony na poszukiwanie flag? Ile @ wysłałeś by wybrać najlepszą ofertę, w miarę sensowną w cenie ale taką, by flagi nie rozdarły się po 20 km gnania...? Już nie bądź taki skromny :)

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-22, 12:48

jest załatwione .. i na tym poprzestańmy ! :))
A poważnie to mam nadzieję, że nikt się nie "wycofie" :))
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-22, 12:52

Ty podkreślasz "uwalone" przeze mnie km w celu zakupienia koszulek, a później dowiezienia ich do sita, ja podkreślam Twój czas jaki poświęciłeś na poszukiwania producenta flag. :)

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-23, 07:54

ainkaa, ja się nie wycofuję i czekam by zobaczyć jakość.

Cena jednej koszulki zlotowej (Stedman Comfort) wraz z nadrukiem (Logo zlotu na przodzie + Adres strony klubu na plecach + Logo klubu na rękawie) u mnie w robocie wychodzi 19,50zł brutto, więc można zrobić to taniej. Termin realizacji od momentu zamówienia to max. 5 dni.

Jeśli chodzi o grafikę to wystarczyło zapytać, bo skoro zrobiłem logo zlotowe to i na koszulki bym zrobił. Może byście nie płakali nad kosztami paliwa i wysyłaniem @.

Osobna sprawa to wywyższanie się na flagach dodatkowym nadrukiem. Moim zdaniem: ALBO WSZYSCY, ALBO NIKT. Robienie takich rzeczy za plecami innych jest trochę nie w porządku. Widocznie chcecie pokazać, że zasługujecie na dodatkowy nadruk, tylko dlaczego ?
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-23, 08:08

Morphinus8, PW

Apropos nadruków - dobrze wiedzieć :) Będą jeszcze okazje :))
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 10:00

Morphinus8, bo będę niemiła, a bardzo staram się by się uśmiechać.
Koszulki nie są przez nas robione pierwszy raz,zrobiliśmy już ich chyba z setkę, logo łódzkiej jest od 3 lat i dopóki moderator grupy nie ustanowi inaczej nikt jego nie będzie zmieniał stąd nie potrzebujemy nowego projektu, nikt tu nie płacze nad kosztami paliwa i wysyłania @, jedyną płaczącą osobą jesteś tu wg mnie Ty i szczerze mam dość wysłuchiwania/czytania Ciebie :)-udało mi się uśmiechnąć.
Robię te koszulki dla ludzi ponieważ chcę je robić, nikt mnie do tego nie zmusza, ani nie oczekuję za to żadnych podziękowań z resztą nigdy nie oczekiwałam, grupie koszulki do tej pory się podobały i nikt nie narzekał....
I nie zamierzam poddawać się Twojej ocenie! Jesteś niezadowolony, ja również, ze sposobu w jaki teraz mnie atakujesz-bo odbieram to jako atak. I ponieważ nie jestem żadnym moderatorem, ani nikim ważnym, powiem wprost nie zamierzam dawać Ci żadnej koszulki, to jest moja osobista decyzja i nikt nie może mnie zmusić do zmiany zdania :), pieniądze albo zwrócę Ci na konto, jeśli podasz mi nr, albo dostaniesz na spocie.
Aha: wyróżniamy się logo Damiana warsztatu na flagach, rzeczywiście zaj*** ważniejsi jesteśmy, że chcemy rozreklamować kolegę, u którego znaczna grupa naprawia auta. Nie wszyscy mają logo, bo dziwne byłoby gdyby np. Mac rekalamował warsztat konkurencji....
Co do ceny, którą piszesz nie jest wcale konkurencyjna.
Za to, jeśli grupa tak zadecyduje, na pewno następnym razem będziesz mógł się wykazać.
Z mojej strony to wszystko w tym temacie. :)
Ostatnio zmieniony 2012-05-23, 11:19 przez ainkaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-23, 11:02

ainkaa,
Pieniądze zatrzymaj jako zadośćuczynienie za "krzywdy", które Ci wyrządziłem, a jeśli scubzik, zechce dać mi flagę to spotkam się z nim poza spotem, na które to nie mam zamiaru już jeździć.
Jeśli moderator grupy decyduje o logo i gadżetach to On powinien decydować kto ma dostać koszulki, a kto nie. Ty jesteś osobą upoważnioną do ogarnięcia tematu, a nie do takich decyzji. Jeśli jest inaczej to każdy może sam sobie zrobić koszulkę bez zgody kogokolwiek, a logo grupy powinno być ogólnodostępne.

Co do logo MDCars to wypadało by zapytać czy ktoś (czyt. ja) chce wspomagać w ten sposób kolegę.
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 11:11

Morphinus8 pisze:to On powinien decydować kto ma dostać koszulki, a kto nie.
masz rację, dlatego koszulki będziesz miał do odbioru u moderatora grupy. :) ja Ci ich nie dam. :) ewentualnie będą czekały też u niego na Ciebie Twoje pieniądze, jakbyś stwierdził, że koszulka nie spełnia Twoich wymagań, chętni na nie już są, także żadna strata dla mnie :)
Morphinus8 pisze:Ty jesteś osobą upoważnioną do ogarnięcia tematu, a nie do takich decyzji.
też się zgadzam, dlatego Ty musisz poczekać aż ogarnę temat i dostarczę koszulki, czyli wkrótce :)
Morphinus8 pisze:to każdy może sam sobie zrobić koszulkę
może za zgodą moderatora grupy :) logo jest ogólnodostępne, wystarczy o nie poprosić moderatora grupy. :)
Morphinus8 pisze:do logo MDCars to wypadało by zapytać czy ktoś (czyt. ja) chce wspomagać w ten sposób kolegę.
niestety zabrakło czaaaaasu, czasem tacy klubowicze jak my: jedzą, śpią, pracują, wychowują dzieci itd itd. :)
Pozdrawiam.
BTW. Więcej wyrozumiałości Panie Morphinus, nie jesteś jedynym, który czeka na koszulki, a tylko Ty jesteś taki niecierpliwy i skory do zaczepki :D. Co do nieprzyjeżdżania na spoty, no cóż zrobisz jak uważasz.

Awatar użytkownika
Morphinus8
stały bywalec
Posty: 92
Rejestracja: 2012-01-02, 22:38
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: Morphinus8 » 2012-05-23, 11:27

Oficjalnie PRZEPRASZAM Panią ainkaa za moje zachowanie, ale o opuźnienieach i innych problemach wystarczy napisać. Ja też mógłbym postarać się np. załatwić taniej koszulki czy coś w tym stylu. Co do braku czasu to rozumiem, tylko dlaczego brać na siebie tysiąc rzeczy, skoro wystarczy poprosić, a ktoś napewno pomoże.

Apropos tekstu:
Morphinus8 pisze:Tak, tak, ważne że będą w tym roku
To było tylko tak, a nie z zamiarem dogryzania.

Jeszcze raz PRZEPRASZAM
Prędkość nie zabija !! !! !!
Zabija zbytnia pewność siebie !! !! !!

Ku przestrodze: http://www.youtube.com/watch?v=7sJg9PuXMRk&NR=1

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-05-23, 11:40

Morphinus8 pisze:scubzik, zechce dać mi flagę
a dlaczego miałbym nie zechcieć ? :)) flaga jest Twoja .. tylko się "robi" :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

ainkaa

Post autor: ainkaa » 2012-05-23, 11:42

Morphinus8, przestań już zachwoywać się jak rozpieszczone dziecko i nie szukaj dziury w całym.
Nie potrzebuję żadnej pomocy, więc o nią nie proszę, reszta grupy jest cierpliwa, znają mnie i wiedzą, że koszulki będa przed zlotem. Jedynie rok temu zrzuciłam odpowiedzialność za flagi na scubza, bo wychodzi mu to lepiej niż mi (moja flaga nadal ma pamiątkowe pozlotowe strzepy, kto był 2 lata temu na zlocie, wie o czym mówię :D).
Jestem zadowolona z tego "Sitmana", uważam, że jego cena jest atrakcyjna a wykonanie sita idealne. Nie słyszałam by ktoś z naszej grupy narzekał, że coś z koszulkami jest nie tak, prawdę mówiąc jesteś pierwszy, który już narzeka na termin realizacji, cenę, pewnie wykonanie też Ci nie będzie odpowiadać.
Kończąc temat: nie oczekujemy by ktoś nas przepraszał, dziękował, składał pokłony.
Ogarniamy temat przedzlotowo, jak zwykle co roku. :) A, że wcześniej lista powstała, po to właśnie, by zwalczyć swoje lenistwo i zdążyć na zlot :D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Klubowe”